0 oy
662 göst.
Diğer kategorisinde (59 puan) tarafından
Eşimin telefonunu ne zaman elime alsam sürekli bı bahaneyle elimden alıyordu dile getirdim bana verdi. Rehberine bakarken Ayşe İnci diye biri kayıtlı olduğunu fark ettim sordum akrabamizin eşi dedi yaşlı diye belirtti kocası kim dedim faceden gösteri ekli değil mesaj atacağım dedim elime vurdu telefonu aldı kendinden at dedi ama ben ne adamı ne de kadını tanıyorum. Numarayı kendime kayıt ettim arastircam ama çok ani tepki vermesi zoruma gitti. Benden şüphe duyuyorsun ya sen yapıyorsun sana seni aldatanlar kıymetli oluyor. Gibi laflar söyledi ben or.ç. muyum dedi demekki öylesin dedim bu tarz davranıyorsan birşey yoksa aniden parladın dedim. Benim ablam namuslu asıl sen kendi ailene bak gibi laflar söyledi üstüme yürüdü başımı kanepeye vurdu ve hamile olmasam şuan evliligi bitirirdim ikiz bebeğe hamileyim 10 haftalık uyku girmiyor gözüme ne yapacağımı şaşırdım 

12 Cevaplar

+6 oy
(4,698 puan) tarafından
Neden hemen küfürleşiyorsunuz madem öyle atsaydın keşke mesaj belkide gerçekten akraba yani insanı cinnete sürüklüyorsunuz gururunu kırıp onurunu yerle bir ediyorsunuz 
(59 puan) tarafından
Ben küfür etmedim kendisi küfür etti. Ayrıca ben ne adamı ne d eşini tanıyorum tanimadigim birine eşinizin numarasını verin desem adam sen kimsin diyecek ki benim face hesabım yok. Adama kendi adımdan yazmam imkansız akrabasi olan insanlar abla teyze yenge olarak kayıtlı hiçbirinin soy adı yok daha önce baktığımda öyle biri olmadığına adım kadar eminim.
(4,698 puan) tarafından
Arasaydın keşke direk bakalım ne yapacaktı sana şiddet uygulamasında çok yanlış
(59 puan) tarafından
Gecenin 12 de ne diyebilirdim ki  her kimse uyuyorsa falan bı de hiç bı sekilde tanimadigim gormedigim birisi
-Reklam-
+1 oy
tarafından

Önce bi araştır sonra yaparsın yapacağını ama onun sana vurması üstelik hamile halinle sana vurması çok yanlış o hareketinden belli zaten karaktersiz olduğu

(59 puan) tarafından
İyice soğuttu kendinden Allah bı çıkış kapısı göstersin çünkü az bı süre de olsa dayanamıyorum haksızlığa gelemiyorum
+1 oy
(3,452 puan) tarafından
2 buçuk aylık evlilikte sana vuran iki sene sonra hem sana hem çocuklarına vurur bunu unutma. 
+1 oy
(308 puan) tarafından
Böyle birsey görsem eşime hiç söylemeden numarayı gizliden arardım yanlış birseyler olmayada bilir kalp kırmaya gerek yok bazen hamilelikte felan çok kuruntu yapıyor olabiliriz 
0 oy
(545 puan) tarafından
Belki de gerçekten akrabasiydi neden hemen başka bir anlam yükledin ki canım evet vurması çok yanlış asla onaylamam ama keşke sende üstüne gitmeseydin eşinin 
(59 puan) tarafından
Ama diğer akrabaları teyze yenge abla diye kayıtlı daha önce böyle birinden bana hiç bahsetmedi ben sen değilim demesi beni çileden çıkardı. Onu aldattığımi söyledi ve ben onun ailesinin namusuna laf söylemeden en ufak şeyde ailemi eleştirip laf söylüyor bende buna dayanamıyorum
(545 puan) tarafından
Numarayı al o zaman eşinden gizli ara ögren canım. Senin aldattığını neye dayanarak söylüyor aranızda ciddi şekilde güven problemi var heralde ayrıca ailene böyle yakistirmalar yapması da çok saçma izin verme buna sen müsade ettikçe daha çok üstüne gelir bu konuda
(59 puan) tarafından
Numarayı aldım güven problemi olacak hiç birşey yok çünkü 2.5 aylık evliyiz  gurbette birbirimizden başka kimsemiz yok o götürürse çıkarım dışarı onunla giderim heryere telefonum hep ortadadır asla şüphe duyacağı birşey yapmam. O istiyor ki sürekli  ona birtek ailem var o da sensin dememi istiyor. Kendi ailemi bile hiçe saymami istiyor. İzin vermiyorum ama sürekli aklınca herkesi aşağıda görüp kendini üste cikarmaya çalışıyor. 2 ayda inan su hareketlerinden o kadar soğudum ki bebek olmasa asla bı dk durmam .
(545 puan) tarafından
Senden şüphe duyuyorsa kendi yediği halt yüzündendir kendi yapiyo sende yapiyosun gibi dusunuyo olabilir başka açıklaması yok yani insan eşine konduramaz ki beni aldatiyosun demeyi. Sen gizli gizli takip et bakım ne işler ceviriyosa öğrenmeye çalış inşallah birşey çıkmaz altından canım. Kendini uzmemeye çalış bebeği stres çok etkiler
(59 puan) tarafından
Numarayı araştıracağım bakalım böyle yapınca ondan da hayattan da soğuyorum
0 oy
(3,551 puan) tarafından
Canım numarayı aldıysan face arama bölümüne numarayı yaz kayıtlı ise çıkar. Değilse numaranı gizle bir ara bakalım kim çıkacak. Hiç olmadı upcall uygulamasını indir kime ait oldugu açık ise gösterir. En kötü normal ararsın kimsin diye sorarsın.. Niye içine dert olsun. Böyle durumlarda kesinlikle direk sert çıkışma önce emin ol sonra yaparsın yapacagını.. Güzelim ikizlerini de kendini de üzme. Kimse için kendini yıpratmaya değmiyor İnan. 
(59 puan) tarafından
Faceden baktım birşey çıkmıyor upcall uygulamasını hemen indiriyorum. Kendisi sert çıktı direk telefonu alarak sonra benim telefonu alıp bende seninkini didik didik edecem diyor edersen et benim içim rahat dedim sonra yapan kendine yapar diye bıraktı ama napim ne demek sana seni aldatan insanlar kıymetli olur demek ne demek aileme bı ton laf söylemesi ne demek kaldıramıyorum
(59 puan) tarafından
Upcall ücretsiz demi canı.
(3,551 puan) tarafından
Su 3 günlük yalan dünya da neden oluyor böyle şeyler anlayamıyorum bende. Ne güzel bir yuva kurmuş iki tane bebeyi aynı anda nasip ermiş Rabbim değil mi ama? Yani neden böle eşler. Allah hidayet versin.. Suan mesela bende hamileyim ölüm geliyor aklıma ölüm ve ötesi çok düşünüyorum ne olacak halimiz orda diye.. Keşke sürekli ölümü düşünsek de her türlü fenalıktan uzak kalsak. Sırf sana vurduğu için melekler sabaha kadar lanet edecekler ona.. Dilerim Allah tan tez zamanda düzelirisniz. Mutlu mesüt yaşarsınız canım.
(3,551 puan) tarafından
Evet canım arama butonu ücretsiz.
(59 puan) tarafından
Allah razı olsun inşallah inan bende her haksız yere aglattigında hakkımı helal etmiyorum kaldıramıyorum artık
0 oy
(802 puan) tarafından
Canım sana bir tavsiye vereyimmi bak bu yöntemle o kimse onun annesinin adını bile öğrenirsin bak şimdi ne yapaksın numarayı al başka bir telefonda ama eski telefon kullanan biri varsa ondan ara akıllı telefonla olmasın çünkü kişi numarayı kaydederse direk whatsapya profil çıkar neyse sesini değiştirerek merhaba ben Ayşe hanımlamı görüşüyorum de kadında evet derse deki ben sosyal yardım hizmetlerinden arıyorum adınıza hesabınıza bir miktar para yatırılmıştır pandom i dolasıyla o yüzden kimliğimizi tam olarak onaylatırmısınız işte adını soyadını sor doğum yılını sor çalışma durumunu sor evli bekar çoçuk varmı onu sor bak nasıl kadınınherşeyini birde onun ağzından öğreniyorsan bir dene bence sonuçta insanlar zengin dai olsa bitersen öylesine para gelirse dayanamaz
0 oy
tarafından
istersen numara sorgulatayım özelden yaz silerim hemen
0 oy
(1,403 puan) tarafından
Eşinin eğer yasak aşk yaşiyorsa peki niye Ahmet usta Hasan usta değilde isim soyisimle kayıt etsin ki? Bence mesaj atmak aramak çok yanlış olur. Mesaj atipta ne yazacksin eğer öyle birşey yoksa çok ayıp olmuş olur karşı tarafa. Sen kadının numarasını al gizliden bı ara sor veya eşinin annesine sor böyle bir akraba var mı ilk defa duydum diye.
0 oy
(850 puan) tarafından
Üzerinize yürümesi, başınızı kanepeye vurması... Daha ne yapması gerekiyor sizce? 
0 oy
tarafından
Kızın ustune yürümüş ve basini kanepeye vurmuş hamile haliyle ama burda odaklanilan konu numara kim ... O da önemli tabi ama şiddet en hassas olmamiz gereken konu
0 oy
(306 puan) tarafından
Aldatmis olsaydi ismini direk kaydetmeye cesaret edemezdi bence 

İlgili sorular

0 oy
7 cevap 407 göst.
0 oy
9 cevap 413 göst.
31 Ekim 2021 Diğer kategorisinde Cansu33 (59 puan) tarafından soruldu
+3 oy
37 cevap 1,244 göst.
24 Ocak 2022 Aile kategorisinde Bayan Anonim (24 puan) tarafından soruldu