0 oy
370 göst.
Diğer kategorisinde (25 puan) tarafından
İyi günler arkadaşlar.Biz kira eve tanışcaz ama tutmak istediğimiz ev 11kat son kat güney batı.böyle evde yaşayıp memnun kalan oldu mu?araştırıyoruz kışda soğuk yazda sıcak oluyor diyorlar lütfen bana yardım edermisiniz?

22 Cevaplar

+2 oy
(4,040 puan) tarafından
Öğleden sonra full güneş alıyorsa kaç kaç. Ben öyle bir evde kaldım ölümdü resmen hele de yüksek kat daha fena yanar
-Reklam-
+1 oy
(5,008 puan) tarafından
Doğru söylüyorlar. Yazın cehennem gibi oluyor kışın ısıtamıyorsunuz. Mümkünse ara kat bulun üst kat çok zor. Hele çocuk varsa daha sıkıntı 
(455 puan) tarafından
Kesinlikle katılıyorum
0 oy
(1,946 puan) tarafından
Yazın acayip sıcak oluyor canim tabi ben o kadar yuksekte oturmadı 6.katta oturdum ama çok sıcak oluyordu kışın o kadar soğuk olmuyor eğer ki üstünde de daire varsa sorun olmaz bence
0 oy
(302 puan) tarafından

Maşallah 14. Kattayım hem güneş oluyo hemde güzel esiyo en üst katta değilim bina 22 katlı 

0 oy
(5,134 puan) tarafından
En üst kat 10.kattayım kışın bir sorun olmuyor yalıtım var binada yazında güzel rüzgar yapıyor
0 oy
(1,092 puan) tarafından
En üst kat 3. Kattayim kışın sorun yok ama yazın çatının sicakligida ekleniyor şuan evin içi 31 derece 
0 oy
(162 puan) tarafından
Yazın çok sıcak oluyor eğer çatı yoksa yada eskiye de yağmurda felan su alıyor 
0 oy
tarafından
Birkaç ay önce taşındık sıcak ama İzmir olduğu için alışığız zaten bence zemin kat olmasindansa son kat olması daha iyi. Şimdilik sorun yok bakalım kışın nasil olacak göreceğiz.
0 oy
(2,501 puan) tarafından
Öğleden sonra güneş aliyordu mahvolduk çocuklarla kaçtık resmen yani pek iyi bir yani yok 
0 oy
(1,663 puan) tarafından
Annemler en üst kat yazın evde durulmuyor çok sıcak kışında ısınmıyor öyle tezat bir ev 
0 oy
(2,932 puan) tarafından
Eger cati yalıtımı yoksa hiç tutma kisin ısıtmak zor 
0 oy
tarafından
Ben o kadar yüksek katta oturamam asla evet yazın çok sıcak kışın çok soğuk oluyor diyorlar ben ikinci kattayim çok rahatım 
0 oy
(1,486 puan) tarafından
Şuan üst katta oturuyorum evin yanıyor çünkü güneş tepede kisinda buz gibi kar yağmur üstte keşke girmeseydim dedim çıkamıyorum da kiralar uçuyor burasi yine uygm
0 oy
tarafından

Asiri sicak yada kisin cok soguk olma ihtimali yuksek 

Catidan akar kokar yasama ihtimaliniz olabilir 

Asansor bozulur elektrik giderse vs dusunmek bile istemiyorum :) 

0 oy
(3,419 puan) tarafından
Yani benim bina 4. Kat gün içinde evde durulmuyor orayı düşünemiyorum pisersiniz kışında aşırı soğuk olur yanlış hatırlamıyorsam bizim komşuya hep yüksek yakıt geliyordu
0 oy
(565 puan) tarafından
Yorumları okuyunca moralım vozulfu bende 5 kattayım gercekden cok sıcak kıdın da soguk gecerse yandım 2 tane kucuk bebegım var 
0 oy
(496 puan) tarafından
Off aklıma geldi şimdi. En üst katta oturuyorduk bı kere balkona çıkamıyorum çünkü çok yüksek olduğu için. 10 kattı bizimkide ve 2 göz oda olmasına rağmen bir türlü ısınmak bilmiyordu bebeğimin altını değişirken o da bende titriyorduk
0 oy
(454 puan) tarafından
Ben deglde ektim kalıyor yazın çok sıcak kışın isinmiyo 
0 oy
tarafından
En üst kat ne ısınır ne soğur olduğu gibi güneşi tepenize çekersiniz kışın da donarsınız 12 kata kadar asansörlü çıkana kadar bekle babam bekle en ideal kat üçüncü dördüncü katlar bence biraz daha bekleyin derim
0 oy
(1,056 puan) tarafından
Şuan ben daire 11 kat 5 oturuyorum lanet olsun diyorum yazın piştik güneş tepemde resmen ev arayıp duruyorum alt katlara inmek için tavsiye etmem market işi zor pazar işi zor taşıması asansör yok ondan zor 

İlgili sorular

0 oy
34 cevap 2,098 göst.
19 Ekim 2020 Diğer kategorisinde Beyaz Gül (610 puan) tarafından soruldu
0 oy
1 cevap 49 göst.
15 Kasım 2021 Diğer kategorisinde Enes2020 (4,040 puan) tarafından soruldu
0 oy
10 cevap 249 göst.
7 Temmuz 2021 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
7 cevap 122 göst.