0 oy
2,083 göst.
Diğer kategorisinde (610 puan) tarafından
En son katta oturan var mı acaba tavsiye edermisiniz ? Bizim baktığımız altıncı katta balkondan bakınca baya başım döndü :/  güney cepheli ama amerikan mutfak yani salonla mutfak bir ondan ayrı iki odası daha var ama onlarda güneş görmüyor apartman boşluğuna bakıyor sizce 170 bine bu daire alınır mı ? 

34 Cevaplar

0 oy
(3,823 puan) tarafından
Alınmaz canım o ne öyle 
(610 puan) tarafından
Dimi yani bana da saçma geldi almîyoz diyoz adam habire fiyat düşürüyo bizde alsak mı diye tereddütte kaldık yani 185 binden 170 e düştü
(3,823 puan) tarafından
Odaları güneş görmeyi bırak dışarıya bakmıyor en üst katta yaşamış biri olarak diyorum ısınması zor soğuk oluyor hele güneş görmüyorsa hepten soğuk olur
Biraz daha zorlasanız 150 kiye düşer
Abim sattı sizin dediğiniz gibi ebi 130 a bide ankarada
(610 puan) tarafından
Orası 90 m2 küçük  bide güney cephe salon baya aydınlık güneş alıyor çok  soğuk olacağını düşünmüyorum ama son kat bide 2 odası karanlık olunca ilerde satmaya kalksak elimizde mı kalır bilmiyorum daire konum olarak otogara ve çarşıya yakın biraz
(3,823 puan) tarafından
Bilemicem canım ben olsam almam tek oda olsa neyse 2 oda olunca değmez bence
-Reklam-
0 oy
tarafından
Kiraciyim 4 katli apartmn 4 cu kattayim 
(610 puan) tarafından
Memnun musunuz peki
tarafından
Degilim  balkon hep kus pisligi oluyo
(610 puan) tarafından
Tek derdin o olsun canım :)
tarafından
Aynen cnm
0 oy
(1,327 puan) tarafından
Hangi il canim. Ben almam sahsen iki oda gunes girmuyo ve son kat arakat degil.  Soguk olur birde asansor yoksa yurunmez o kadar mediven
(610 puan) tarafından
Asansör var canım bide güney cephe pek soğuk olmaz diyorlar ama hiç oturmadim bilemem bide arakatlar fiyat olarak biraz daha yüksek
0 oy
(36 puan) tarafından
Ne kadar ucuz orası nere öle burada 240 milyar yaa
(610 puan) tarafından
Konya Ereglide
0 oy
(34 puan) tarafından
Bi katta 4 daire var bizim 8 katlı bende 8. Katındayım ama evim güneş aliyo odaları büyük baya 3+1 Bide salonum kadar kapalı balkonum var orayida oturma odası gibi yaptım ve alırken 160 bine aldık sıfır daire olmasına rağmen ben memnunum ama ev küçükse güneş  falan almiyosa biraz daha araştır bence canım 
(610 puan) tarafından
Ayy inanmıyorum 8 kat mı çok yüksek ya ben geçen 6.kattan aşağı baktım başım döndü :@ Bizim baktığımız  90 m2 çok büyük değil sadece 2 odası apartman boşluğuna bakıyor ama salon güney cephe olduğu için baya güneş alıyor balkonu da güneş alıyo ve senin dediğin gibi nerdeyse bir oda kadar var
(34 puan) tarafından
Yine de fiyat suanki zaman için uygun geldi bana ama yinede sen bilirsin tabiki içine sindiyse fiyat gerçekten iyi
0 oy
(283 puan) tarafından
Yok canim amerikan mutfak rezalet . 
(610 puan) tarafından
Neden ki canım
0 oy
(460 puan) tarafından
Kesinlikle orta kat en iyisi kayinvalidem en üst katta ben bi aşağıdayım iki taraftan fa ısınıyor daha soğuk mesela yukarı kat yazında çok sıcak ama orta öyle değil 
0 oy
(1,008 puan) tarafından
Ben.oturuyorum canim.bu yil taşındık son kat derken ev sağlamdır problem.olmaz çatısı nasil yapılmış akar mi kokar mı benim akma yok olmadi hic kisin ama gorumcem son katta en çürüdü neredeyse bilene konu komşuya sormak.lazim
0 oy
tarafından
Bence başka evlere bak canım soğuk olur bazen son katlarda akma durumu falan olur güneş görmeyen oda karanlık olur rutubet falan olur
0 oy
(27,307 puan) tarafından

Neresi bilmem ama cok uygun burada orta yollu daireler bile 290 dan basliyor 

(4,237 puan) tarafından
Bizim buralarda da var kiz oyle toki evlerini.okadar paraya satiyorlar burda
0 oy
(5,557 puan) tarafından

Canım benim evimde 6. Katta son kat oluyor Benimki de. Çok seviyorum evime Çok keyifli en son katta oturma bir yukarıdan sana balkon silkeleyen bile yok:D yine de zevk meselesi Ben seviyorum Sen bilirsin

0 oy
tarafından
Hayır hem soğuk olur hem odalar güneş almıyor havasız kalır hem mutfak odayla aynı yerde bence değmez o paraya 
0 oy
(656 puan) tarafından
Son kat ısınmak bilmiyor canım ya ben geçen sene ısıtamadım evi zaten son katlar pek tutulmuyor diye biliyorum ara kat almak daha mantıklı sıcak olur 
0 oy
tarafından
Başını sokacak bir evin olsun kendinin olsun iyimi kötü mü deme evler şuanda çok pahalı al otur ben 4. Kattayım en üst kat ben gayet menmunum bir odam güneş görmüyor sadece ama oda çok sorjn değil 

Bakarsın bi zaman sonra paranı biriktirir o evin üstüne koyup daha güzel bir eve geçersin 
(610 puan) tarafından
Ya aslında biz o evde idare ederizde ilerde satamazsak elimizde kalır diye korkuyorum bide bütün birikimimizi verecez kredi çekecez
tarafından
Hiç dert etme kendine canım o borca birkere girdiniz mi daha da Allahın izniyle üstünden gelemiyeceğiniz şey kalmaz
Onun bi tadını alın yeterki
0 oy
tarafından
Üst kat nolursa olsun soğuk olur 
(610 puan) tarafından
Biz o bina da son kattakilere sorduk da kışın hiç yakmasak bile fazla soğumuyor dedi ama doğru mu yalan mı Allah bilir
tarafından
Yalandır kuzum iç cephesi olan güney cephede oturdum buz gibiydi ev
0 oy
(4,237 puan) tarafından
Ust kat olmasi.onemli degil.ama gunes gormuyormus alma bence evin gunes gormesi onemli canim 
(610 puan) tarafından
Salon ve balkon çok iyi güneş alıyor canım ama sadece 2 oda almıyor yine de  kafa karışıklığı oluyo
(4,237 puan) tarafından
Hii ozaman iyi dusunun ucuzmusta
0 oy
(4,698 puan) tarafından
Soğuk olur canım biz çok pismaniz isitamiyoruz doğalgaz çok geliyo yazında çok sıcak oluyo amerikan mutfakta salonla bir olunca koku oluyo
0 oy
(2,259 puan) tarafından
Bence alınmaz almışken iyi biyer almak lazım sonuçta bir kere alıyorsun o ne öyle güneş görmüyorsa napcan 
0 oy
tarafından

En ust kat en rahati kimsenin gürültüsunu cekmiyon surekli balkonuna biseyler silkelemiyorar evinin önüne birtek sen basiyon bu yuzden elinlede silsen zoruna gitmiyo 

Kafan rahat kapinin onune çöpünu koyarsin ciceklerini dizersin kimse gormedigi için laf edemez 

Amaa onuna bi eksi yanı inip cikmasi zor oluyo pazara falan godince ozellikle 

0 oy
(716 puan) tarafından

Valla bende son kattayım 2.kat :D

İlgili sorular

0 oy
22 cevap 370 göst.
13 Ağustos 2022 Diğer kategorisinde ygmur21 (24 puan) tarafından soruldu
0 oy
7 cevap 119 göst.
16 Şubat 2024 Diğer kategorisinde Isteoylesine (158 puan) tarafından soruldu
0 oy