0 oy
335 göst.
Aile kategorisinde (2,365 puan) tarafından
tarafından düzenlendi
Kizlar 3.gun olacak hesabım hala kapnamadi deliricem ya ezzqikurnaz şikayet edernisiniz arkadaşlar lütfen nekadar çok şikayet okadar hızlı kapanması demekmiş kızlarımın fotosu var .. ezzqikurnaz kullanıcı adm bu normal g değil q 

7 Cevaplar

+4 oy
tarafından
tarafından seçilmiş

En İyi Cevap
Şikayet edeyim asko ama sende yorumu başa sabitle!!!!

İki faktörlü kimlik doğrulamayi açın,o zaman hesabınız çalınıp e mail veya telefon no bile degistirseler sizde olan kodlarla hesabı geri alırsınız,instagrami olan arkadaşlar denesin.Size gelen kodları da kaybetmeyin onunla çalınan hesaba giriş yapabilirsiniz..

Ayarlar kısmında İki faktörlü kimlik doğrulama var ordan etkin hale getirin.
(1,503 puan) tarafından
Uygulama magazasindan bir kimlik doğrulama uygulamasi indir diyo anlamadim ben kiz
tarafından
WhatsApp üzerinden yap canim WhatsApp seç sana kod gönderiyor sonra da şifreleri gönderiyor
(1,503 puan) tarafından
Tm canim sagolasin
tarafından
Sende sağol canim❤
-Reklam-
0 oy
(9,247 puan) tarafından
Edelimde sende et defalarca
(2,365 puan) tarafından
Bende defalarca edince oluyor mu taklit ediyor beni diyorum yok yani bide destek msji attım yanıt olarak toplum kurallarına aykırı değil yazıyor oyuzden hesabınızı japatamadik diyor
(9,247 puan) tarafından
Ewet oluyor
0 oy
(7,552 puan) tarafından
Ettim ben kuzum 
0 oy
(2,365 puan) tarafından
Arkadaşlar .....
0 oy
(736 puan) tarafından
Ettim insallah kapanir bir an önce bilginiz olsun dm den bazen bilmediginiz hesaplardan linkler geliyor o linklere tiklarsaniz hesabinizi direkt çalıyorlar
0 oy
(2,365 puan) tarafından
Huhu kizlar 
(2,040 puan) tarafından
Kapandı mı cnm
(2,365 puan) tarafından
Yok cnm ya instgrm msj atmış sabah topluluk kurallarına aykırı göremedik oyuzden hesabınızı kaldirmadik çok fazla şikayet var değerlendiremedik gibi yengeme fln yazmış dolandırıcı
(2,040 puan) tarafından
Siber suçlara sikayet et direk 5 sn de bulur
(2,365 puan) tarafından
Cnm bana emaile numarası düşmüş nasıl olduysa giriş yapan kişinin numarayı aradım KKTC diyor
0 oy
tarafından
İnstagram  kullanmıyorum canm ama  postun yukarı çıksın diye yazıyorum 

İlgili sorular

0 oy
12 cevap 317 göst.
29 Aralık 2021 Diğer kategorisinde ❤❤❤❤MAŞÂLLAH❤❤❤❤ (2,765 puan) tarafından soruldu
0 oy
17 cevap 509 göst.
23 Kasım 2021 Diğer kategorisinde Azra05 (233 puan) tarafından soruldu
0 oy
2 cevap 90 göst.
0 oy
8 cevap 225 göst.
8 Şubat 2021 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu

379,199 soru

11,351,150 cevap

34,822 kullanıcı

...