0 oy
796 göst.
Diğer kategorisinde (84 puan) tarafından
Kızlar amcamın eşi üçüncüye hamile 40 yasinda kadın kazayla hamile kalmış asla istemiyorum bebeği kurbandan 1 ay önce gittim memlekete ben en büyük kızı 12 yaşında falan koy yeri zaten bilirsin üçlü priz kabloları olur ya onunla uğraşıyor iste anne yardım edeyim sana dedi git başımdan elektrik çarpar seni dedi ama fiş prize takılı değil hakaret falan etti kızına kız da anne beni çarparsa senide çarpar karnında kardeşim var dedi sonra dediki çarparsa çarpar kurtuluruz işte diyor asla istemiyor bebeği sonra akşam oldu benim oğlum şuan 18 aylık o zaman 16 aylık falan da benim elimden yemek yemiyor kendisi yemek istiyor bende izin verdim kırıntı dökülmesin diye sofra bezi serdim altına bana diyor ki beni yanlış anlama ama ben olsam çoktan yapıştırırdim sen çoksabirlisin diyor çok şımarık diyor oğlum için bende dedim bu kadarcık cocugun neresine vurayım dedim evde ben bu şekilde alistiriyorum bunda şımarıklık ne var dedim kendi çocukları için işte ben bunları o yaştayken dövüyorum dedi ben şok oldum doğacak bebeğe çok üzülüyorum şimdi 

19 Cevaplar

0 oy
tarafından
Herkes anne olmuyor maalesef 
(84 puan) tarafından
Haklısın
-Reklam-
0 oy
tarafından
İyi bo.k yiyosun diyemedinmi ay bunlarda anne oluyo iste rabbim isyan degilde keske hakedene verse oylelerine vermese 
(84 puan) tarafından
Mesela sırf kendi rahatlığı için çocuklara tuvalet egitimi vermedi zamanında 4 5 yaşına kadar çocuklar şimdi sadece gündüz tuvalete gidiyor geceleri hiç kalkıyorlar tuvalet için büyük kız 12 küçük olan 10 yaşında ikiside sabaha kadar altına yapıyorlar o yaştan beri
tarafından
Allah kahretsin o kadini ya ilerde ezik piskolojisi bozuk iki tane evlat birakmis ah yavrularim kadin elime gecse varya sacini basini yolarim Allahin cezasi
(84 puan) tarafından
Aynen öyle psikolojisi bozuk çocukların bariz belli zaten konuşmaları hareketleri belli ediyor büyük kızı bu sene okuldan atmışlar bu konular yüzümden okulda bi kaç kere altına kaçırmış arkadaşlarıyla uyum sağlayamamis o yüzden kaydını alın demişler
tarafından
Yok artik o nasil okul altina kaciriyo diye okuldan atamazlar suc bu rehber ogretmen yokmuymus hemen anlamalari lazim aileden kaynakli oldugunu
0 oy
(189 puan) tarafından
Kusura bakmayın ama tam bir pislik...
(84 puan) tarafından
Emin olun daha fazlası ben oğlumun bütün kuculenlerini verdim besigine varıncaya kadar doğumuna 2 3 hafta kaldı geçen yine aradım eksik bisey var mı diye telefonu almadı musait değilim diye inan o kadar pişman oldum ki anlatamam
(189 puan) tarafından
Çok üzüldüm çocuklara gerçekten. İnşallah aklı başına gelir ne diyelim...
0 oy
(830 puan) tarafından
Ayyy bir yerine sahip çıksaydı yapsaydı ne cahil insan 
(84 puan) tarafından
Aynen öyle
0 oy
tarafından
Asıl kendisi şımarık kendisine bir tokat atıp kendine getirmek lazım o kadını 
(4,426 puan) tarafından
Sizde buna seyirci mı kalıyorsunuz arasaniza sosyal hizmetleri ne hakla ya ne hakla o çocuğu oradan alırda eziyet eder nede haaakkk ay delirdim ben burada o kadının bacaklarından tutar ağzına kadar yırtarım kim o ya
tarafından
Benimde yeni haberim oldu bu durumdan konuşmuyorum bende . Zaten verecekler çocuğu . Bir kaç kere denk geldik gayet güzel ilgileniyordu seviyordu ne bilelim biz böyle yapacağını .
(4,426 puan) tarafından
Vermez o kadın o çocuğu ara 183 ü şikayet et alsınlar o yavruyu ben kendimi yırttım koruyucu anne olmak için bir türlü kabul etmediler bu kadına nasıl verirler aklım almıyor
tarafından
Birde bu 2 . Alışı diğeri büyüktu diye geri verdi çok seviyor herşeyini alıyor yapıyor ama sinirlenince vuruyormus işte .
(4,426 puan) tarafından
Kendine hakim olamıyorsa almasın ya valla çok sinirlendim hiç mi gelip bakmıyorlar hiç mi kontrol etmiyorlar o çocuğu acaba o çocuklara sürekli bağış yapılıyor devlette eksik gedik ne varsa karşılıyor tek istekleri sevgi şefkat bi koynuna alıp yatmayacaksa cani yandığında öpüp koklamayacaksa saçlarını sevip bağrına basmayacaksa harcadığı para yerin dibine batsin
0 oy
(1,392 puan) tarafından
Valla keşke böyleleri hamile kalmasa diyorum tövbe yarabbim yaa çocuk ya bu hatta tam tersi çocuk kendisi yediğinde bu sağlıklı bır durum Allah'ım isteyenlere versin evlat bakabilecek gücü olanlara olan çünkü çocuklara oluyor 
(84 puan) tarafından
Amin canım
0 oy
tarafından
Dogurmakla analik olsa keske. Yazik..
(84 puan) tarafından
Olmuyor oste maalesef kızı sürekli rencide ediyor o kız ergenliğe girecek kendini temizlemeyi bile bilmiyor nasıl olacak bilmiyorum
0 oy
(14,428 puan) tarafından
Çok iyi b.ok yemişsin yenge deseydin 

Hak etti
(84 puan) tarafından
Fazlasını hak ediyor halam evlenmedi hiç bekar onlarla yaşıyor Kurban Bayramı arefesinde felç geçirip hastanede yatıyor biz hepimiz perişan haldeyken ben felçli insana bakamam diye bağırdı öyle nankör biri
0 oy
tarafından
Keşke herkes anne olmasa 
0 oy
(8,335 puan) tarafından
Doğacak bebeğe çok üzüldüm
0 oy
(13,249 puan) tarafından
Yani dikeymis bir yerini de yapmayaymış çocuk madem öyleyse sinir oluyorum öylelerine 
0 oy
tarafından
Yanlış anlama ama  yengenin yaptıkları üzerine sanki burada dedikodu yapıyormuşsun gibi geldi bebeğini istemiyormuş tabii ki de herkes anne olamaz yaptığı çok yanlış ama bunu burada dillendirmenin bir mantığı yok çünkü elinden hiçbir şey gelmeyecek biz de ne desek boş Allah yengenin kalbine merhamet versin
0 oy
(17,861 puan) tarafından
Senle ben bir değiliz işte deseydin o nasıl bi vicdansızlık yemek yiyen çocuğa ya napcak yetişkn gbimi yiycek 
0 oy
(13,834 puan) tarafından
Bilmiyorum ama Rabbim istemeyeene de veriyor oda bir imtihan Allah merhamet versin ona
0 oy
tarafından

Keşke sen onun ağzına yapıştırsaydın bı tane...

Doğurmakla anne olunmuyor malesef 

0 oy
tarafından
Dovecekse hiç doğurmasın . Dayak yemeye mi gelecek bebek yazık üzüldüm gerçekten. Psikolojisi iyi değil. Yemek yiyen çocuk niye dövülür ki saçmalamış . Sakın başkalarının gazıyla çocuğuna vurma zaten vurmazsin da simariklik yapsa bile çözüm dayak değil. Güzelce konuşup anlatilir . 
0 oy
(5,364 puan) tarafından
Bence o kadının psikolojisi bozuk lohusayken yalnız bırakılmamalı bebeğin can güvenliği icin
0 oy
(2,610 puan) tarafından
Doğurmakla anne olunmuyor lafının beden bulmuş hali. Sahip çıksaymış yapmasaymış madem o kadar korunma yöntemi var bütün çocuklarına aynı şeyi yapıyorsa yazık gerçekten. Dünyaya getiriyorsak en iyi şekilde bakmalı ve yetiştirmeliyiz
0 oy
(302 puan) tarafından

Keşke anlatmasaydın keşke okumasaydım yorumlarda yazdıklarında okudum içim parçalandı birde bunu takarım kafama:'(

İlgili sorular

0 oy
5 cevap 254 göst.
26 Mart 2023 Aile kategorisinde Kayramball27 (87 puan) tarafından soruldu
0 oy
15 cevap 334 göst.
19 Mart 2023 Diğer kategorisinde Ecenin annesiii (1,022 puan) tarafından soruldu
0 oy
21 cevap 825 göst.
5 Kasım 2022 Aile kategorisinde Fatmacelik01 (333 puan) tarafından soruldu
0 oy
11 cevap 454 göst.
25 Şubat 2022 Alışveriş-Hediye kategorisinde Bitanecikoglum (320 puan) tarafından soruldu

380,876 soru

11,403,167 cevap

34,941 kullanıcı

...