0 oy
252 göst.
Aile kategorisinde (87 puan) tarafından
Kızlar arkadaşım yapi krediden para kazanildigini söyledi bende üye oldum eşimide üye yaptkm sonra çok pişman oldum araştırdım sordum helal değil o para eşime para gelmeden o hesabını kapattırdı bana geldi dün oğluma monr aldım ama kullanmiycam depremzede bi yavruya göndericem ama eşimi davet ettiğim jcin yine 300 gelmiş napcam ya akıl verin bu banka sorun çıkarıyormu bölen lütfen yazsinn

5 Cevaplar

0 oy
(87 puan) tarafından
Yokmu yazacak kimse:(((
-Reklam-
0 oy
(4,198 puan) tarafından
Bukadar ince dusunebilmenize helal olsun cidden masallah.  Cogu kisi cunku promosyon yolu gozluyor birbirine haber veriyor su bankaya uye ol bin tl bu bankaya uye ol 500 tl falan diye su pahalilikta  buna ozen gosterebilmeniz bence masallh
(87 puan) tarafından
Bi anlık nefsime uydum nefis ağırdır ama çok pişmanım evladıma haram giydirmek istemiyorum şimdi inşallah başıma bela olmaz banka :((
0 oy
(396 puan) tarafından
Neden haram mı oluyormus bende bılmıyordum suan öğrendım
(87 puan) tarafından
Evet canim dünden beri kaç tane hocayı aradim sordum emek verilmeden kazanılan para haramdır faiz oluyormuş promosyon gibu yani
(396 puan) tarafından
Anladım canım bızde akbanktan kazandık kredı kartı ıstedık harcadıkca toplamda 1000 tl geldı ama odamı haram acaba
(87 puan) tarafından
Malesef oda canim kredi karti zamanında odenmediginde üstüne gelen faizle beraber harcadığın parayada haram karışıyor
(396 puan) tarafından
Anladım canım ama bu zamanda bankalar olmadan bırsey olmuyorkı ev araba yada baska ıhtııyaclar ıcın hep faızlı kredı cekıyoruz. Çekmesek guzel olcak ama malesef mecbur kalıyoruz
(7,197 puan) tarafından
Faizin günahı annesi ile kabede zina etmek kadar büyüktür deniyor lütfen kart kullanimi dikkatli olduğu müddetçe tamamda kredi çekmek mecbur değil . Bu üç günlük dünyada mal sahibi olmak için ebedi hayati cehenneme çevirmenin adıdır kredi ...
0 oy
(149 puan) tarafından
Yapi krediye uye olup nasil oylesine para veriyolar sana ya anlamadim oyle biseyde mi var
(396 puan) tarafından
Ben sana atayım canım denıceksen
(149 puan) tarafından
Olur canim cok iyi olur
(396 puan) tarafından
Tamam canım atayım dene bi sende
(396 puan) tarafından
TMYHS92Z Canım bak bu kodu yapı kredi mobili indirirken referans kodu yazan yere  yaz  formu doldur
(149 puan) tarafından
Sağol canim.bnm

İlgili sorular

0 oy
15 cevap 333 göst.
19 Mart 2023 Diğer kategorisinde Ecenin annesiii (1,022 puan) tarafından soruldu
0 oy
19 cevap 795 göst.
13 Ağustos 2022 Diğer kategorisinde Agdhdg (84 puan) tarafından soruldu
0 oy
11 cevap 453 göst.
25 Şubat 2022 Alışveriş-Hediye kategorisinde Bitanecikoglum (320 puan) tarafından soruldu
0 oy
0 cevap 152 göst.
20 Aralık 2021 Diğer kategorisinde EsleminAnnesi (3,099 puan) tarafından soruldu

380,319 soru

11,387,351 cevap

34,888 kullanıcı

...