0 oy
70 göst.
Diğer kategorisinde (4 puan) tarafından

21.haftamdayım ayrıntılı ultrason yaptırdım.ense kalınlığı 6.43 çıktı.Burun kemiği var ölçümü normal.Doktor down sendromu riski olabilir dedi.Böyle olup sağlıklı doğum yapan var mı. ikili test ölçümlerim normaldi kan testinde de düşük risk çıkmıştı.

4 Cevaplar

0 oy
(196 puan) tarafından
Ay canım hiç üzülme benide öyle korkuttular başka doktora yönlendirdi uzmana o yok bişey haftasıyla uyumlu herşeyi normal yanlış ölçmüşler dedi ama içim içimi yedi tabi ne gelirse Allah'tan o ayrı ama insanın hamileliğini rezil ediyorlar şimdi kollarımda Aslan gibi bir oğlum var hiç birşeyi de yok doğunca her ihtimale karşı genetik bölümü gördü sapa sağlam tek doktorla kalma başka doktora git
-Reklam-
0 oy
tarafından
Böyle durumlarda tek doktora bağlı kalmamak lazım 
0 oy
(2,556 puan) tarafından
4 gun oluyor dogum yapali ikili taramam 158 1 ihtimal cikti ayrintilida ense kalinligi cikti dogumda bile o sancinin arasinda dusunceler beynimi yedi hamileligim zehir oldu ama asla cocugumu riske atip aminyon sivisi felan aldirmadim belki benim nur gibi kizim enfeksiyondan ölebilirdi yaptirsaydim dogdu hemen ebelere cocuguma down sendromlu demislerdi ölemi dedim hepsi sasirdi hayir sunun tatliligina bak dediler doktorlarin elinde gezdi yavrum hepsi fotograf cekindi nasil guzel bi bebek diye ne down sendromu ne en ufacik bi sorunu var yavrumun rabbime bin sukur asla inanma %100 saglikli olacagina eminim
0 oy
(1,737 puan) tarafından
Benim kzimada 3.bucuk dendi ama down sedromu degil yada beyin sorunu yok. Bir sonraki detayli utrason 28 haftadami yapiliyordu tam emin değilim o zaman beyin loblari olusuyor daha iyi bilgi veriyorlar. Doktor o zaman demişti beyni gelismis  down belirtisi yok diye ama . O detayli ultrason zamani gelene kadar. Cok uzulmustum yalan yok. 

İlgili sorular

0 oy
7 cevap 107 göst.
13 Ağustos 2022 Diğer kategorisinde Melis55 (4 puan) tarafından soruldu
0 oy
1 cevap 67 göst.
7 Ekim 2021 Aile kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
4 cevap 79 göst.
25 Nisan 2023 Diğer kategorisinde Kbraaa.a (52 puan) tarafından soruldu
0 oy
5 cevap 164 göst.
10 Aralık 2022 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde Ferdane (45 puan) tarafından soruldu

381,761 soru

11,428,924 cevap

34,988 kullanıcı

...