0 oy
271 göst.
Aile kategorisinde (3 puan) tarafından
tarafından kapalı
Kızlar yarına denize gidilcek ablam her iki kardeşim ve eşi 2 tane de kuzenim bunlar benim babamın arabasıyla gidicekler ben 2 kuzenim izbanla ve benim 8 aylık oğlum var annem demis ki kardeşime benim icino gitmesin çocuğuna kim bakicak bu ara da o ablamin 1 yasinda çocuğu var ona annem babam bakicak  neyse kuzenim yazdi bana yarin gidiyoruz diye bende bziim bir aile grubu var oraya yazdim iste babam demis ki o binmesi. Arabaya zaten cok kisi var yük oluyor arbaa kaldıramaz bende dedim ki ben olunca yük oluyor dedim neyse kuzenim de dediki biz izbanla gidicezk zamn bende geleyim sizle 8 aylik oğlum la biri de çıkıp demedi ki sem git arabayla sonra ablam kuzenimi aramış demis ki o niye geliyor biz bize gidelim diye kuzenim demis ki saçmalama gelcek tabi ki de ablam demis ki biz aramasak gelmez kuzenim de biz herseyj konuztuk haletik sonra bana diyor ki kuzenim rahatsiz oluyor sa biz. Baska yere gideriz dige bugün agladim hep babamlar kahvaltı olsun hep o u çağırır hep ona ilgi ikimiz de ayni sokaktayiz babamlar hep ona gider bana hic gelmezler biraz uzun oldu hakkınızı helal edin 
notu ile kapatıldı: Soru başlığı sorunuzu kısaca özetleyecek şekilde belirlenmelidir. Bu tarz soru başlıkları platform kullanışlılığını azalttığı için soru kapatılmıştır.

6 Cevaplar

0 oy
(736 puan) tarafından
Senin yerinde olsam bidaha onlarin suratına bakmazdım 
(3 puan) tarafından
Yok cnim aetik arama mesafe koycam
-Reklam-
0 oy
(1,371 puan) tarafından
Canım aglasanda boş başı aileler böyleler maalesef benimde başımda var bu durumlar ben istenmeyen kardeşim ailede
(3 puan) tarafından
Acaba ndn. Böyleler anlam veremiyorum
(1,371 puan) tarafından
Annelik yalnızlığı diye birşey var bebek küçük olunca anne yalnız birakiliyor. Neden bende bilmiyorum
0 oy
(3,053 puan) tarafından
İstenmiyorsam gitmem o gruptan da çıkarım eşimle giderim bir daha da arayıp sormam kuzenin seni mi düşünüyor orayı anlamadım
(3 puan) tarafından
Evet beni düşünüyor benim icin laf atışı flan yapmis ben ona o bana cok deger veririz
(3,053 puan) tarafından
O zaman sende kuzeninle git canım ailen de kendileri gitsinler
0 oy
(1,662 puan) tarafından
Başlığı değiştir kapanmasın post ve evet çok yanlış yaptıkları ne demek biz bize sen yabancı misin yani gözlerinde neden boyleler peki konuştun mu hiç 
(3 puan) tarafından
Birsey yok canim bende anlamıyorum ki hep o ablam yapıyor babama karsi özelikle annem degilde annem her zamn yanimda olir
0 oy
(1,486 puan) tarafından
Üvey evlatmisn diye düşünmedim değil Allah akıl fikir versin şunlara yani oda can oda can ne farkı var madem ayrım yapcaksnz geyirmeyin
(3 puan) tarafından
Babam yapıyor onuda ablam dolduruyor annem degil de babam
0 oy
(1,750 puan) tarafından
Yerinde olsam gitmezdim 

İlgili sorular

+1 oy
19 cevap 610 göst.
17 Eylül 2022 Aile kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
22 cevap 647 göst.
14 Şubat 2024 Aile kategorisinde Anneadayi45__- (6 puan) tarafından soruldu