+1 oy
423 göst.
Diğer kategorisinde tarafından

Canlarimmm biliyorsunuz artık ben anamın evine gidiyom:DAma her zaman dışarı dahi çıksam aklım hep evde kalıyor,fişi çektim mi dogalgazi kapattım mi ve gittiğim yeri kendime zhir ediyorum eşim evde olacak 1 gun daha ama hep biseyleri unutmuş gibi hissediyorum bu neden olur acep deli ediyor bu huyum beni:(

15 Cevaplar

0 oy
tarafından
Bu OKB hastalığını tetikler en iyisi beynin seni yöneteceğine sen onu yönet herşey tikirinda sorun yok de tekrarla bunu ve bidaha aklına gelse bile dikkatini başka yöne ver.
tarafından
Iyle yapmaya çalışıyorum aslında ama olmuyor,eşimle dışarı çıktık bi kaç gün  önce konusuyor adam ama aklım hep utude kaldı yarim saat oturmadan eve geldim baktım çekmişim sinir oldum kendime
-Reklam-
0 oy
(13,825 puan) tarafından

Bu ben:Dbenimde öyle illa bir şey unutmuşum gibi geliyor

tarafından
İnşallah ikimizinde yoktur sjsjsj
(13,825 puan) tarafından
Ay hadi İnşallah.(◔‿◔)
(119,346 puan) tarafından
Laan 2 aydir evimde degilim 1 kez aklima gelmedi ☺️☺️☺️☺️☺️☺️
tarafından
Sjjsjsjs gamsız gari ☺☺☺☺☺
(119,346 puan) tarafından
☺️☺️☺️☺️☺️☺️☺️☺️
0 oy
(4,426 puan) tarafından
Fişleri çekerken doğalgazı kapatirken vs videoya çek kendini evden çıkmadan o zaman aklın kalmaz evde ;) 
tarafından
Cok mantıklı sjsjs yarın vlog çeker gibi ev turu çekeyim sjjsjsj
(4,426 puan) tarafından
Hsksjsh ")) çok mantıklı
0 oy
(140 puan) tarafından
Aceleyle mi çıkıyorsun yada heyecanla mi:)
tarafından
Acele ile de değil normal çıkıyorum ama hep aklım evde kalıyor,evlenmeden bi kaç ay önce evimizin bi bölümü yandı acaba ondan mı kaynaklı
(140 puan) tarafından
Olabilir cnm
0 oy
tarafından
Paronayak kulubune hosgldin bende oyle aayakkabimi giyer tekrar bakarim cikarip tekrar bakarim hatta o bi hastalik hata ypmak istemedigimizdn beyin uyari veriyor kendimizi hatalarimizla kabul etmeyi bilmiyoruz cunku
tarafından
Hosbuldum baci sjsj Valla ne lanet bisey ya,sinir oluyorum kendi kendime☺☺
tarafından
Aynen agirdan birakmaya bak ben basladim canim ☺️
tarafından
Insallah yarından itibaren kendime telkin ede ede bırakırım  sjsjjsjs
0 oy
tarafından

Offf bu ben en nefret ettiğim şey ulan evde olmama rağmen gece uyumadan 20 defa yataktan kalkıp fişleri aygazi kapıyı kontrol edip duruyorum beynim yanıyor artık :silly:

tarafından
Kastmonuya gelince beraber bakirkoye geçelim abla sjjsjsj
tarafından
Hahahahaa olur bak ona yok demem vallahi ☺☺☺ en azından azcık kafa dinlerim balım
tarafından
Ahahhaha tamam sen Dicle kusu bana ver 10 15 gün ben bakarım sende eniştem ile kafa dinlersin abla☺☺☺☺❤
tarafından
Offff buna çok ihtiyacım var balım ahhh Dicle kuş bir dakika beni görmezse seni Kastamonudan sürgün eder ☺☺☺❤
tarafından
Ahahha minnak çiçeğim benim❤❤küçük terminatör sjsjjsjs
0 oy
tarafından

Yaptigini yuksek sesle tekrarla.

Ornegin prizi kapadigin zaman yukses sesle prizi kapadim de. Kulagin duyacagi icin beynine gidecek ve beynin ayni soruyu tekrar sana sormayacak.
Bunu bana bir psikolog onerdi ve cok ise yariyor.
tarafından
Tamam baxi deneyeceğim bunu da xok sagol bebegim❤❤❤❤❤
tarafından
Ne demek rica ederim ❤️❤️
0 oy
(1,210 puan) tarafından
Evet bu bir hastalık bende de bazen oluyordu eşim izin vermiyordu diyordum acaba şunu açık mı unuttum evde bakıyim bir ama bakmadım geçti öyle öyle bende hep kapıyı kilitleyip acaba kilitledim mi açık mı kaldı diyordum bir kaç kere dinleme o sesi geçer inşallah 
tarafından
Ay inşallah baci rahatça kapıyı cekip çıkmayı özledim sjsjjs
0 oy
tarafından
heryeri 3 kez kontrol ederim cikmadan kafda rahat olur
tarafından
10 kere de etsem çıkınca aklımda kalmıyor sjsjjs
0 oy
(692 puan) tarafından
Ay aynısı bana oluyo ya uzun yoldan bile donmuslugum  var çok kötü ya bi çaresi yokmu 
tarafından
Valla ben bulamadım daha sjsjsj
0 oy
(14,033 puan) tarafından
Şeytan vesvese veriyor. Kendine bir liste yap kontrol ettikten sonra tik at mesela. O kağıdı yanında gezdir aklına geldikçe çıkar bak :D aklıma gelen çözüm bu 
tarafından
Bu da çok güzel bi çözüm dur yarın çıkmadan bunu da yapayım❤
0 oy
(22 puan) tarafından
Bende böyleyim 20 günlüğüne anneme gidicem ama aklım evde olacak eşim sağolsun evi dağıtır çünkü daha gelmeden temizlik derdim başlıyor
tarafından
Benim eşimde evde olacak canim 15 gün kadar oda bol bol dağıtır sjsjjs Her tarafı temizledim topladım bakalım gelince nasıl olacak☺☺☺
(22 puan) tarafından
Allah yardımcımiz olsun
tarafından
Amin canimm☺❤
0 oy
tarafından
Aynen bn bnde boyleym ya:))☺️☺️
tarafından
Kurtulamaz kız bnim panik atak var kurtulamıyom ki:)))☺️☺️
tarafından
Bende yok  ama arkadaş okb dedi o olabilir işte sjjsjs psikoloğa mi gitsem ki☺☺☺❤
tarafından
Kizzz yavv o arkads çok biliyi kendi gitsn:))ewhamliyiz anam ewhamli:)))☺️☺️❤️❤️dondurmacı güzel hatun❤️❤️
tarafından
Ahahhah evet çok evhamliyim onu biliyorum sjsjsjs sonumuz hayrolsun artık sjsjjs☺☺❤❤❤❤❤
tarafından
Aynn :)☺️☺️❤️
0 oy
tarafından

Ben çok rahatım vallahi adam beni uyarır kapıyı kontrol ettin mi diye. Ben unutkanim bunu bildiği için sürekli uyarı verir sağolsun :woot:

0 oy
tarafından
Bnde senin gibiyim

İlgili sorular

0 oy
7 cevap 137 göst.
18 Eylül 2022 Diğer kategorisinde Cnsu88 (88 puan) tarafından soruldu
0 oy
4 cevap 487 göst.
25 Mayıs 2021 Aile kategorisinde Elifzi. (479 puan) tarafından soruldu
0 oy
9 cevap 172 göst.