0 oy
236 göst.
Diğer kategorisinde (10 puan) tarafından
Kizlar 6 yıllık evliyim severek evlendik eşimle biraz uzun olacak ama okuyun bı fikir verin çok yıprandım çıkış yolu bulamıyorum iki tane kızımız var ilk kızım bir buçuk yaşında ikinci 3 aylık eşim beni çok seviyordu yani her zaman bana bunu hisetrdi takı ilk kizm dogana kdar kızım olduktn sonra eşim bana karşı çok değişti bir eşe yapilmayack ne varsa yaptı ikinci kızıma hamile kaldım ama korunarak neyse eşim beni hamilyken öldürmeye bile kalktık ewe gelmez aldtr her pisliği var yani bana deseler eşin bunları sana yapacak asla inanmazdım çevremizde herkee ailelerimz bile bilirdi beni çok sevdiğini şimdi mesela bişey olsa benim agzmi actrmaz sürekli kavga halindeyiz ewe gelmiyor 3 4 günde bir gelir çalışıyorum dio yalan tabi inanmıyorum hiç mesel bazen dip bu ewden nefret ediyorum gelmek istemiyorum bende gelme diorum madem oylyse bende çok yiprndm çunki bide nerdesin feln desem hemen seni oldrcem kanını dokcem gibi laflar söylüyor gidecek yerimde yok ailem var ama eşim onlara musallt olur diye gidemiyorm napacm bilmiyormm ayrıca eşim sanki gözüne bı perde inmiş bazıları diyor buyumu yaptilar size kaynanam beni sevmez hep oğluna beni kotulerdi halende öyle yani eşimin bu kadar bu denli değişmesi normlmi sizce yoksa büyü mü tabi kaynanamdan supheleniyorm varsa o yapmistr

4 Cevaplar

0 oy
tarafından
Ayy vaalla bilemiyorum hiç,bir anda bu denli değişmesi tuhaf valla.bildihgin ettiğin bir hoca varsa git bı ne kaybedersiniz ki
(10 puan) tarafından
Hiç bildiğim hoca yok hicalarda pek inanmıyorum valla
tarafından
Valla canım büyü de varsa hocadan başkası çözebilir mi bilmiyorum hiç
(10 puan) tarafından
Tabi haklısın aslında boşanmak istiyorm eşimden umudumu kestimm malesf baklm
-Reklam-
0 oy
tarafından
Bakara bakara bakara bakara bakara diye diye ölecem....

Bacım bakara.
(10 puan) tarafından
Bakara suresimi
tarafından
Evet canım❤️hatta şimdi indir telefonuna telefonu hafif sesini aç sabaha kadar okusun
(293 puan) tarafından
Ah keşke öyle olebilsek :))))
0 oy
(4,426 puan) tarafından
7 gün boyunca evinde en en en yüksek seste bakara suresi ac tuvalet banyo hariç her yeri sirkeli su ile sil ama her gün sıl dip bucak kalmayacak aklıma gelen her yeri sileceksin o sildigin suyu da bir ağaç dibine falan dok 

Eşler arasında ki muhabbeti arttıran dualar var belli başlı sayo ve gün terkipleri var internetten bakıp onu yap 

Ve günlük cekebildigin kadar ya vedud zikrini çek ve tevekkül et eşinin inşallah değiştiğini göreceksin 
(10 puan) tarafından
Sağlık canmm denerim
tarafından
Enfal suresi 63.
0 oy
(362 puan) tarafından
Senin hala o evde ne işin var adam seni öldürmeye kalkmış büyüde kişi değişir ama bu derece değil belliki şizofreni var eşinde birgün de evlatlarını öldürmeye kalkarsa hala büyü kelimesine mi siginacaksin köpekler havlamaya öteye geçmez geçir kafasına üç kere odunu delirmek nasılmış görsün öyle ben onu yaparım demekle olmuyor bu işler sindirma poletikasi uyguluyor aklı sıra ailene musallat olacak kadar canı birinin hapiste olması gerekir hem siz hem toplum için böyle potansiyel katil adaylarinin sokakta kalmasi tüm insanlığa zulüm mesajları sakın silme Vodafone isen 7000di sanırım tüm mesajları gorduyordun oradan tahdit mesajlari bile yeter hapse girmesi için 
(10 puan) tarafından
Canım nasıl vodafonllyumda ..  haklisn bazen diyorum kavga sırasında şunu yaoarim sununla konuşurum dio hele bi konuş sana neler yaparım beni korkutuyor
(362 puan) tarafından
S yazıp 7000e gönderiliyordu onu. Telinden yapacaksın sonra internetten vidafon hesabına gir kiml konuşmuş ne mesaj atmış hepsi görülüyordu hala aynı mi sistem bilmiyorum ama onemli olan bu değil bu adamın bir cani karaktere sahip olması bak zamanında bir kadına kocası sana çok büyük suorizim var diye iki emzikli kızını öldürmüştü korkuyorum böyle insanlardan sizofrenler ortada geziniyor bize büyü yapıldı sadece neden yapıldığı ve kişinin eşinden soğuması falan olur ama psikolojik hastalıklar kendini belli eder

İlgili sorular

0 oy
20 cevap 474 göst.
2 Temmuz 2022 Aile kategorisinde Esma elif (116 puan) tarafından soruldu
0 oy
2 cevap 108 göst.
12 Şubat 2023 Diğer kategorisinde Lprslan_01 (23 puan) tarafından soruldu
0 oy
12 cevap 334 göst.
19 Temmuz 2022 Aile kategorisinde Ahdevefaa (173 puan) tarafından soruldu
0 oy
4 cevap 210 göst.