0 oy
208 göst.
Aile kategorisinde (886 puan) tarafından
Herkese merhaba günaydın kzlar bilen bilir peşpeşe iki oğlum var sorunlarımız maddi acidan daha cok belirli yerlere borçlarımız var aile binasindayiz iskanimiz yokdu şimdii toplu şekilde 6 7 ayda bi elektrik ödüyoruz su anda ödüyoruz ama çok sıkıntı çekiyoruz hâliyle maddi acıdan bi türlü düzenlemiyoruz asgari ücret almıyor ama evkurdan çocuklara akülü araba almıştı onu  bi kac kez ödeyemedik maaşına icra gettirtiler 1.600 tl kesilmiş zamaninda ziraatten 5000 tl ihtiyac kendisi cekmistik onu ödüyoruz bi yandan Kayinvalidem iskan almak icin başvurdu ikidir parayı ne yapıyorsunz bi dibe kenara koysaydınız diyor ama bu durumlardan habersz esimle dün artik birbirimize girdik dedim eve ne zamandır ne tavuk ne kiyma girmiyor alamam dedi eksikler var diyorum gerej yok diyo ya büyük oglum herşeyi yemiyor hele sebze hiç bende artik bu evde ne pisircegimi şaşırdım yoruldum borçlardan çünkü bi türlü azalmıyor saga sola göremiyorum bebek görmem gereken bi dünya insan var göremiyorum artik napcam bilmiyorum kimseden borçta istemiyorum kirada değiliz ama bi dünya borç ödüyoruz kac kere dedim o akülü arabayi satalim yok diyor halilarim pis yikiycak yerim yok yikamayada veremiyorum 5 6 ayda bi üst alirim onun bile lafini yaptı çoğu kez artik canıma tak etti ya gerçekten cikmazdaym dua edin olur mu bnada Rabbim çıkış yolu göstersin Allah hepimizn yardımcısı olsun..

4 Cevaplar

0 oy
tarafından
Canım çalışsana. Kayınvaliden de yakın belli ki sana. Bakar çocuklara 
(886 puan) tarafından
Iki ay sonra köye gidicek canim çalışamam o yüzden
tarafından
Yani kreşe falan da bırakabilirsin. Ne bileyim. Çalışanlarımızın da çocuğu var. Çoğu yuvaya bırakıyor
-Reklam-
0 oy
(1,928 puan) tarafından
Allah huzur versin. Maddi olarak bu süreç geçer inşallah sabredin. Şuan şartlar o kadar zorki hepimiz aynı durumdayız. Kaynananız yabancı değil konuşun izah edin. 
0 oy
(2,846 puan) tarafından
Bı dünya dediğin 5 bin ihtiyaç kredisi mı bide asgari ücret değilmiş maaşı nasıl yetmiyo 
0 oy
(2,610 puan) tarafından
Allah yardımcınız olsun inşallah maddiyat günümüzde çok önemli bu pahalılıkta 

İlgili sorular

0 oy
14 cevap 1,013 göst.
5 Kasım 2020 Aile kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
10 cevap 601 göst.
0 oy
12 cevap 332 göst.
19 Temmuz 2022 Aile kategorisinde Ahdevefaa (173 puan) tarafından soruldu