0 oy
211 göst.
Diğer kategorisinde (238 puan) tarafından
Kızlar şişti ve ağrımaya başladı napmaliyim

7 Cevaplar

0 oy
tarafından
Sağ sutunu yoksa ates yapar canim bos bi kaba bi seye sag 
(238 puan) tarafından
Canım çoğalır kesilir diye duymuştum ama bilmiyorum
tarafından
Elinizle sagacaksiniz, makineyle değil
tarafından
Cogalmaz kesilir
(238 puan) tarafından
Tamam canım teşekkür ederim
-Reklam-
0 oy
(1,086 puan) tarafından
Taze nane koy göğüslerine dolapta dursun serin serin koy bana cok iyi gelmişti gecmiş olsun canım
(238 puan) tarafından
Teşekkür ederim canım
0 oy
tarafından
Sütünu sağ goguslerin yumusasin birde goguslerini  tarakla geriye doğru tara sütun geri kaçsın kesilsin 
(238 puan) tarafından
0 oy
(541 puan) tarafından
Sağarsanız çoğalır diye biliyorum sütten kesince birkaç gün öyle şiş kalır sonra süt kendiliğinden geri çekilir yani bişey yapmana gerek yok o çekilecek sağarsan sütün artar bitmez
(238 puan) tarafından
0 oy
tarafından
Kaç aylıkken kestin
(238 puan) tarafından
24 canim
0 oy
(7,407 puan) tarafından
Canim benimde sutum fazlaydi o sekilde kalirsa mastit olursun ağrisi fena oluyor tamamini bitirecek kadar degil sadece seni rahatlatacak kadar sağ ve soguk suyla beyaz kalip sabun sür ağrisini aliyor biraz mesela ilk gun sabah aksam sagdim sonralati aksamlari sagdim bir kac gun sonra agrisi gecti geri kalanida kendiliginden çekildi zaten 
(238 puan) tarafından
0 oy
tarafından
Sagarsan göğüslerin yine süt dolar ssgdikca beyne sinyal gidiyor sen süt kesen bir ilaç var ondan al eczaciya sor o bile verir
tarafından
Ama süt birikmesi de olabiliyormuş O da ileride göğüs kanserine sebep oluyormuş benim yengemin bu yüzden göğüse alınmış dayım öyle söyledi süt birikintisi göğüste tıkanıklığa sebep olmuş O da yayılmış herhalde bununla da kısmen alakalıdır ama göğüs kanserini bununla alakası da yoktur diye düşünüyorum
(7,407 puan) tarafından
Canim sağılmasi gerekiyor git gide azaliyor zaten sutu orda birak demiyorum yukari yazdim bak
tarafından
Post sahibi ben değilim kız benim daha bebeğim 6 aylık �leride lazım olur diye takip ediyorum bu postu
(7,407 puan) tarafından
Biliyorum canim aklinda bulunsun bazilari sağma dursun kendi cekilir diyor ama imkansiz
(238 puan) tarafından
Tamam canım bende yarın gidip almayı düşünüyordum almiycam ozaman.zaten çok üzülüyorum kızıma kotulukmu yapıyorum diye tekrar emzirmeyi dusunuyorum

İlgili sorular

0 oy
9 cevap 295 göst.
15 Temmuz 2024 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde SERPIL_CULHA (303 puan) tarafından soruldu
0 oy
4 cevap 115 göst.
22 Kasım 2023 Diğer kategorisinde 1Elisa1defne (80 puan) tarafından soruldu
0 oy
9 cevap 202 göst.
14 Mayıs 2023 Aile kategorisinde Asli_eren_47 (852 puan) tarafından soruldu
0 oy
4 cevap 134 göst.
26 Nisan 2023 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu

397,209 soru

11,880,294 cevap

35,995 kullanıcı