0 oy
116 göst.
Diğer kategorisinde tarafından
Kızlar iki gün sadece gece bir defa emizirdim iki gundurdw tamamen kestim ama goguslerim yumuşacık genelde  sütun dolmasi gerekiyor sertleşmesi gerekiyor diye duymustum normal mi sizce

4 Cevaplar

0 oy
(9,015 puan) tarafından
Ne güzel kız sertleşse dolsa çok canın acır 
tarafından
Ewet iyide ilk cocugum olduğu için bilmiyorum genelde duyuyorum herkes çok agiriyor falan diyor
-Reklam-
0 oy
(4,228 puan) tarafından
Daha iyi ya dolsa sertlesse. Canin acir. Kac aylikti kizin. ? Demekki sutun zaten azalmis  i nedenle cik dolmamis. Ben kizimi 22 aylikti kesmistim benimde dolup acitmadi. Oglani 5 ay sonra kescem 16 aylik olmus olcak. İnsallh ozamanda. Canimi acitcak seviyeye gelmem
tarafından
19aylik canım ama o ilk iki gece emziridigimde agiriyordu komple kestim agrimiyor ilk bebeğim olduğu için merak ettim normal mi diye ara arada fark ediyorum akıyor
0 oy
(457 puan) tarafından
Demek ki sütün azalmış zaten canım benım 21 aylık kızım sabaha kadar emmese doluyor bende kesicem bıraz azalsa
tarafından
Benimkide doluyordu canım hatta sadece iki gün geceleri bir defa emzirkwn goguslerim doluyordu agriyordu ama tamamen kestikten sonra yok oldu resmen göğüslerim yumusacik ama bazen hafiften damla damla geliyor
(457 puan) tarafından
Bende kesicem sütten  yemiyor dıye kıyamıyorum =)
tarafından
Valla ben kestikten sonra daha güzel yemeye başladı önceden sutume güveniyordu inşallah sizde kesince bebisiniz güzel güzel yer
(457 puan) tarafından
İnşallah yer  teşekkür ederim güzel duan için
0 oy
(1,022 puan) tarafından
Postu ben actim sandim. İkinci gunumuz bizimde bugun goguslerim asla agri olmadi 
tarafından
Kaç aylık sizinki bwnimde olmadı acaba sonradan mı olacak bilmiyorum canim
(1,022 puan) tarafından
15.5 olduk canim

İlgili sorular

0 oy
5 cevap 108 göst.
19 Kasım 2022 Diğer kategorisinde Nisosumm (173 puan) tarafından soruldu
0 oy
2 cevap 65 göst.
29 Temmuz 2022 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy