0 oy
84 göst.
Aile kategorisinde (166 puan) tarafından
Rahim filmi çektim arkadaşlar cuma günü çektim. Kanama oldu normalde kesilirdi. Ama 3 gün oldu adet kanaması gibi yoğun renkte ve kıvamda kanamam var. Adetime 5 gün vardı acaba adetim bu yüzden erken mi oldu. İlk defa böyle olduğu için anlam veremedim adet mi oldum. Nasıl bilecem.? Doktora sordum ara kanama olabilir normal dedi. Ama bu ara kanama gibi değil peçete doluyor çok af edersiniz renk ve kıvamı yoğun. 

3 Cevaplar

0 oy
tarafından
Adet olsun ozaman canım yogun ve kalın geliyosa adet olmuşsun dur normal kanama daha açık su gibi olur bende cektircem bu gidişle ağrılı bı islem mi 
(166 puan) tarafından
Evet canm yoğun kanama var renk de kıvam da öyle bide az değil. Vala anestezi düşündüm yine istediğim olmadı evet biraz acıtıyor 1 dk sürüyor işlem ama herkesin ağrı seviyesi farklı ben aslında artık korkar oldm o yüzden kendimi kasıyordm acıyordu. İnşallah bende hamile kalabilirim ☹️
tarafından
İnşallah canım ya inşallah ben adet olduğunu düşünüyorum yinede doktoruna bir sor istersen ilk mi istiyorsun varmı daha çocuğun
-Reklam-
0 oy
(453 puan) tarafından
Bende hiç olmamıştı kanama film esnasında anestezi aldim agrimda olmadi kanamam da ama doktorunuz normal diorsa normaldir korkmayin
0 oy
tarafından
Adete 5 gün kala rahim filmi çekilemez ki... Adetden 2-3gün sonra çekilmeli.
tarafından
Benim nisan ayındakı postlarıma bak. Deniyimimi yazdım

İlgili sorular

0 oy
1 cevap 106 göst.
22 Ağustos 2022 Aile kategorisinde Sultaney (166 puan) tarafından soruldu
0 oy
0 cevap 36 göst.
22 Ağustos 2022 Aile kategorisinde Sultaney (166 puan) tarafından soruldu
0 oy
3 cevap 57 göst.
23 Ocak 2023 Diğer kategorisinde Zeynebinannesiii (3 puan) tarafından soruldu
0 oy
5 cevap 127 göst.
27 Ağustos 2022 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde Annelerrr (268 puan) tarafından soruldu

378,281 soru

11,322,353 cevap

34,769 kullanıcı

...