0 oy
105 göst.
Aile kategorisinde (166 puan) tarafından
Arkadaşlar 12 ağustosta rahim filmi çektim. Adetime 5 6 gün vardı o gün erken adet oldum. 6 gün sürdü. Ben 2 düşük yaptm sebepsiz yere kalbi duruyordu. Adet olunca tüp bebek tedavisi için gidecektik ama adetim erken oldu anlam veremedim neyse kalsn dedim. Femera kullandım 6 gün bugün doktora gittim bu ay tüp bebek kaldı dedim erken adet oldum dedim. Ultrasonda baktı 2 3 tane olgunlaşmış yumurtan var bu ay değerlendir dedi bana catlatma iğnesi verdi. Gonapeptyl adinda. Gece 11 de vur dedi. Tamam dedim eve geldim az önce misafirlikte karnım ağrıyor ya adet sancısı gibi niye böyle dedim lavabo gittim çok af edersiniz koyu kirli kan atıyordu. Anlam veremedim hala bile karnm biraz ağrıyor. Doktor yumurta büyümüş iğne vur dedi. Ama anlam veremedim neden böyle oldu yaa. İğne vurayım da yine adet olsam boşa mı gidecek bu iğne. Bu kan neyin kanı anlamadım. 

1 cevap

0 oy
tarafından
Canım rahimde kalan son kan bu akıb gelmiş. Eski kan olduğu içinde kirli. 

Şu an herhangi kanama olsaydı pembe ve ya kırmızı olurdu. Domtoruna ara sor istersen.

Gebelik yaşıylrdunsa tüplerin açık demekdir zaten.

İnşAllah tutar bu ay❤️
-Reklam-

İlgili sorular

0 oy
0 cevap 36 göst.
22 Ağustos 2022 Aile kategorisinde Sultaney (166 puan) tarafından soruldu
0 oy
3 cevap 84 göst.
14 Ağustos 2022 Aile kategorisinde Sultaney (166 puan) tarafından soruldu
0 oy
3 cevap 57 göst.
23 Ocak 2023 Diğer kategorisinde Zeynebinannesiii (3 puan) tarafından soruldu
0 oy
5 cevap 126 göst.
27 Ağustos 2022 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde Annelerrr (268 puan) tarafından soruldu

378,267 soru

11,321,741 cevap

34,767 kullanıcı

...