0 oy
98 göst.
Diğer kategorisinde (285 puan) tarafından
Cevap veren herkesten Allah razı olsun

7 Cevaplar

0 oy
tarafından
Canım pompala sağ.. ben el pompası alırdım ama sen Manuel mi diyorlar hani daha iyi gücü olanı al sağ. Allah in izniyle sandıkça gelir. Ve inşallah bebeğine Rabbım sağlık versin kucağına aldığında emdikce gelir . Sen sadece sabırlı ol. Bol bol su iç kuzum . 
-Reklam-
0 oy
(952 puan) tarafından
Eletrikli pompa bulabilirsen al yoksa el sağma al canım. Bol su iç kahvaltına önem ver. Bulgur pilavı ye bol bol kuru soğanla beraber
0 oy
(13,821 puan) tarafından
Bir hafta yhun bakımda kaldı bebeğim hemsire bana uaninda gibi gece de yanında gibi iki saate bir sagcaksin demişti onun dışında süt yapan şeyler ye bolca dinlen stresten uzak dur
(285 puan) tarafından
Canm seninki ne için yattı bide özel hastane mi devlet hastanemi. Benmki 2850 doğdu ama solunum sorunu var dediler bugün 5 gün oldu
(13,821 puan) tarafından
Üç yaşına girecek şimdi benimki 35+5 ,de doğdu 2760 kilosu evet bizede hızlı nefes alıp veriyor dediler özeldi bir hafta kaldi
0 oy
(22 puan) tarafından
Vallahi benimde öyleydi laansinoh elektrikli almıştım 1 sene önce 500 tlydi çok işime geldi ve sütümü arttırdı ama şimdi kaç para olmuştur kim bilir elinle de zor olur manuel al pahalı gelirse eletirikliler ama sağ mutlaka 
0 oy
(453 puan) tarafından
Benimkide kuvezde yatti emziremedim o yüzden el pompası almıştım surekli sagdim bebeğime götürdüm sık sık sağ bol su iç kuru incir taze üzüm dere otu yee bol bol allahin izniyle çoğalır bide yeni dogum yaptığın için az geliyo olabilir moralini bozma bu arada sütun etkilenmesin 
(285 puan) tarafından
Kaç gün kaldı canm senin çocuk benm bugün 5 gün oldu. 2850 grm doğdu haftası da iyiydi ama solunum sorunu var dediler. Önce ağzına koydular smdi burnunda
(453 puan) tarafından
Benim ikiz gebelikti canim gebelik kolestazi olmuştum o yüzden 33 haftalık dogum yaptım 10 gün kolestazi yüzünden hastanede yatmıştım bu sırada erken doğum teşhisim zaten konmuştu o yüzden 3 doz ciğer geliştirici igne yaptılar bebeklerim ciğerleri iyi bir şekilde dünyaya geldi biri 2500 biri 2300 kilo doğdu 2500 olan 4 günde 2300 olan 3 günde çıktı sadece hortumla mama destegi aldılar hava destegini 1 gün aldılar oda tedbir için dedi doktorumuz
0 oy
tarafından
Benim oglum 28 haftalik dogdu cnm 2 bucuk ayyy kuvezde yatti o kadar cok zordu ki Allah size kolaylik versin her gun hazirlanip bekliyordum belki almaya gelin derler diye her gece telefon calar diye uyumuyordum Allah sabir versin soruna gelicek olursak ben surekli sagip sut saklama posetine koydum bagzen pompa bosaltmiyordu gogsumu şisiyordu gogsum o zamanda duşa girip su tutarak elimle sagiyordum surekli mastit oluyordu gogsum 2 bucuk ay kobitten dolayida hic cocugumu gostermediler kader buymus iyikide boyle olmus dedim ama o zaman kaynanamgille yasiyordum cok pislerdir lavabodan cikar elini hic yikamaz iyiki cocugum tertemiz orada kalmis 
0 oy
(7,926 puan) tarafından
6 gün kuvezde kaldı benimkide ilk 2 gün hiç sütüm gelmedi 5  10 CC anca geliyordu siringaya koyup götürüyordum yinede 4.gun felan gelmeye başladı artık gidip emzirip süt goturuyordum 6 gün sonunda çıktı zaten bol bol manuel pompa ile sağ sagdikca artar hemde stres yapma sütun daha yeni inmiştir az geldiyse bile gelmiş sonuçta benimde azdı 
(285 puan) tarafından
Canm benm bebek 2850 gram doğdu haftası da iyi ama bugün 5 gün oldu küveste sizinki neden yatıyordu ve kilosu haftası neydi. Solunum sorunu vardı benm önce ağzından hortum koymuşlardı smdi burnuna aldilar
(7,926 puan) tarafından
Canım bizimkide solunumdu galiba nefes alışverişi hızlı dediler sonra enfeksiyon çıkmış 3430 gram doğdu sonra 3160 gram a düşmüştü eve geldik hep emzirdim sütüm yaradı oğlum 22 günlükken tam 4230 gram olmuştu. Sütün seninde yaricak inşallah bana öyle geldi.

İlgili sorular

0 oy
21 cevap 409 göst.
10 Ağustos 2022 Diğer kategorisinde Meleklerim3 (285 puan) tarafından soruldu
0 oy
6 cevap 75 göst.
21 Ocak 2023 Diğer kategorisinde busra.b (113 puan) tarafından soruldu
0 oy
20 cevap 202 göst.
5 Mart 2022 Diğer kategorisinde Butterffly- (568 puan) tarafından soruldu
0 oy
2 cevap 82 göst.