0 oy
168 göst.
Diğer kategorisinde (1,140 puan) tarafından
Kızımı bırakacağım kimse yok.annem ve eşim olacak kişinin ailesi farklı şehirlerde.

Eşime de bırakamam.söylemeyecem çünkü psikiyatriye gittiğimi.kızımla gitsem beni içeri alır dinler mi acaba.ve söylediklerim kızımın hafızasında kalır mı diye korkuyorum.14 aylık kızım 

6 Cevaplar

0 oy
tarafından
Durmaz kı sen konusurken olucak sey degıl 14 aylık bebekle
(1,140 puan) tarafından
Gitmem gerekiyor başka kızımı bırakacak kimsem de yok arabasiyla gidecem zaten çok dinlemiyorlar psikolog gibi diye olabilir mi diye dusundum
tarafından
Cok dınlemez olurlar mı ben gıttım 1 saat ıcerıde durdum, cocukla kabul etmez zaten, sen senı dınlemıcekse nıye gıdıyosun ki
(1,140 puan) tarafından
Psikolog demiyorum.psikolog 1 saatlik seans yapıyor.ama psikiyatriye durumunu söylüyorsun ve ilaç yazıyor.devamli da gittiğinde öyle daha önce gittim çunku uzun seneler.sizin psikiyatri iyiymiş keşke öyle denk gelse bana da
tarafından
Psıkıyatrı de aynı senı tam anlamıyla dınlemeden asla yazmaz ki ılac belkı hastalıgın gecmıstır atlatmıssındıe ya da dozu yeterlı gelmemıstır arttırması lazımdır vs cıdden ben gıttım agla agla zaten adam da ne oldugunu sasırdı :D 1 aaat agldım cıktım emzırıyorum dıye ılac da veremedı
(1,140 puan) tarafından
:) benim gittiklerim öyle değildi ya.gerci annem ve kankasi komşu teyze gitmişlerdi.onlar da dediler 1 saat dinledi bizi diye.
İlaç ta alamamissin en azından içini dokmussun olsun :)
-Reklam-
0 oy
(7,768 puan) tarafından
Muhtemelen Almaz sn sekreteri bi ara belki bi çözüm yolu bulurlar belki onlr dışarda bakar falan
(1,140 puan) tarafından
Sekreteri nerden bulabilirim ki.özele gitsem bakarlardi belki de devlette sanmıyorum.
Başka çözüm gelmiyor aklıma gidebilmem için ama olmaz sanırım
(7,768 puan) tarafından
Devletse bakmazlar :( inşallah bi çözüm yolu bulursun
(1,140 puan) tarafından
İnşallah çok teşekkür ederim  ❤️
0 oy
(15,200 puan) tarafından
Şansını dene. İnşallah alırlar. 
(1,140 puan) tarafından
Pek umudum yok olmaz sanırım.zaten kendimi iyi hissetmiyorum bir de kalkıp kırıcı laf ederlerse diye korkuyorum ve de insanların bakışlarından
(15,200 puan) tarafından
Aslında hiç öyle kırıcı olacak bişey yok ama sen de haklısın hastanede doktorlar hemşireler personeller hepsi tripli
0 oy
(3,504 puan) tarafından
Bı dene ama pek sanmıyorum kabul ediceklerini 
(1,140 puan) tarafından
Ben de sanmıyorum sanırım.başka çözüm yok diye olur mu acaba diye düşündüm ama
0 oy
tarafından
Canm alıyor çocukla ama sen gittigin gün çocuğu erkenden uyandır Şiran gelene kadar uyut daha rahat olursun eğer çocuk uyanık olursa ona bakcam diye konuşcaklarını unutursun
(1,140 puan) tarafından
Uyur mu bilmiyorum ya keşke uyusa.hastane biraz kalabalık oluyor bir de dışarı seviyor hep bakiniyor.bilmiyorum çok ta gitmem lazım zaten kafam doğru düzgün çalışmıyor o yüzden buraya sordum :(
tarafından
Gideceğini gün erken kaldır öglen sonu uyut
0 oy
(1,737 puan) tarafından
Ben terapilere bebegimle gidiyordum ilk zamanlar yasina girmemisti daha . Sonralari eşime bıraktım. Ozel klinik psikologsa kabul ediyor ama devlet yada ozel hastanedeyse mırın kırın ediyor. Hatta bazi danisanlarin 8. 9 yasindaki cocuklari sekreterin yaninda oturuyor tv izliyor . Anasini bekliyor

İlgili sorular

0 oy
16 cevap 458 göst.
13 Ekim 2021 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
4 cevap 144 göst.
11 Mart 2024 Diğer kategorisinde Nalankt (1,020 puan) tarafından soruldu
+1 oy
9 cevap 182 göst.
4 Şubat 2024 Diğer kategorisinde asllyd (322 puan) tarafından soruldu
+1 oy
7 cevap 333 göst.