0 oy
801 göst.
Diğer kategorisinde (511 puan) tarafından
Oğlumun babası çocuğumu getirmiyor 15 gün oldu geçici velayeti bende avukata söyledim getirmedi komşulara dedik yine getirmedi babam babasıyla konuştu getireceğiz diyip hep kandırıyorlar 3 yaşına girdi daha doğum günü kutlayamadim çünkü getirmiyorlar karakola gidip şikayet etsem polisler alirmi başına böyle bir durum gelen varmı 

18 Cevaplar

+3 oy
(3,898 puan) tarafından
Hiç durma git al hatta kalıcı velayet için lehine bir durum bu 
-Reklam-
0 oy
(690 puan) tarafından
Velayet kimde ise o alır. Geçici velayet sendeyse hiç durma git al. 
0 oy
(139 puan) tarafından
Tabiki alabilirsin elindeki kağıt ile git polisleri alıp her şekilde alabilirsin 
(400 puan) tarafından
Polisle kapılarına kadar gidersin. .. al çocuğunu.. ay ben düşündüm de asla vermem ki çocuğumu
(511 puan) tarafından
Maalesef 15 günde bir 2 gün görme hakkı var o zaman götürdü 15 gün oldu neredeyse getirmiyor ya Allah'ın belası
(139 puan) tarafından
Tamam alış günleri dışında alamaz teslim etmek zorunda lütfen git polisle al çocuğunu
(511 puan) tarafından
Çocuk gelmek istemedi o gün arabadan inmemiş bende kendimce dedim birkaç gün babasıyla kalsin o Zaman ama şimdide kaç gün oldu getirmiyorlar
(139 puan) tarafından
Al sen daha çok küçük velayet sende şimdilik alma hakkın var almadın mı hala
0 oy
(3,011 puan) tarafından
Bence alirlar velayet te sendeymis başıma gelmedi ama oyle düşünüyorum 
0 oy
(1,273 puan) tarafından
Evet polisi alıp gidip alabiliyorsunuz devlet böyle bir imkan sağlıyor 
0 oy
(2,280 puan) tarafından
Alırsın velayet sendeymis durma, ayrıca abini ne yaptın merak ettim konuştun mu 
0 oy
(9,903 puan) tarafından
Çoktan gitmen gerekirdi ben olsam kapısında yatardım heralde alana kadar Allah yardımcın olsun 
0 oy
(1,349 puan) tarafından
15 gün çok uzun süre, getirmek istese zaten şimdiye kadar getirirdi başına da bu sıkıntıyı almazdı, polisle gidip çocuğunu al hemen 
0 oy
(862 puan) tarafından
Sen nasıl 15 gün dayandım 2 gün orda kaldı tamam 4 günde kaldı ama 5.gun getirecektin çok bile kalmiş bu senin alehine kullanilabilir annesi 15 gün velayet onda olmasına rağmen ne aradı ne sordu gelip almadı bu kadr sorumsuz ve istemiyor diye 

Yarın direk ara getirmezse polisle git al çok bile kalmişsin
(511 puan) tarafından
tarafından düzenlendi
Bu 15  gün 15 yıl gibi geldi getirmek istemiyorlar çocuk babası getirdiğinde arabadan inmemiş gelmek istememiş yanıma onlarda götürmüş bende dedim kendimce bir kaç gün kalsın zaten sürekli babasını soruyordu ona gidicem diyordu bende dedim birkaç gün kalsın ama getirmeye niyeti yok bunların avukatla haber gönderdim komşuyla babam aradı aynı değişen bir şey yok
(862 puan) tarafından
Yarın direk polisle git fazla bekleme sonuçta bu insanlardan herşey beklenir
(511 puan) tarafından
Aynen öyle gerçekten
0 oy
(2,751 puan) tarafından
Velayet sendeyse polisle gidip alabilirsin diye biliyorum. Mahkemedede mutlaka belirt bu yaptigini.
0 oy
(1,357 puan) tarafından
Beklemen hata canim, yeterince haber salmissin artik git polislerle dayan kapisina
0 oy
tarafından
Benim kayınvalidemede vermemişler polisle gidip almış tabiki verirler polisle al 
0 oy
(245 puan) tarafından
Tabiki alabilirsin başıma gelmedi ama , icra yoluyla bile alırsın çocuğunu al polisler gidip hemen şikayette bulun çocuğu getirmedi diye tutanak hazirlattir, naptın cnm aldinmi çocuğunu yavrum ya çocuk ne çekmiştir olan çocuklara oluyor 
(511 puan) tarafından
2 gün sonra birdaha görüş günü var canım yani çocuğu polis getirse bile yarın değil diğer gün birdaha gidecek 2 gün kalmaya o yüzden pazar gününe kadar bekliycem pazar akşamı getirmezse karakola gidip şikayet edeceğim inşallah polisler alır onlardan
(133 puan) tarafından
Canım sen böyle düşünüyorsun yarın birgun mahkeme olursA sana der neden gidip polisle almadın der en azından o zamanda sen vermezsin 15 gün kaldı dersin
(245 puan) tarafından
Cnm bana kalırsa bekleme bence sonra polise şikayete gidince dicenki 15 gün getirmedi oğlumu polisde derse ozaman siz nie şikayet etmediniz die
0 oy
(4,607 puan) tarafından
Yavrucum neyi bekliyorsun  geç bile kalmışsın karakola git şikayetçi ol savcılığafa suç duyurusunda bulun uzaklaştırma bile alırsın 
0 oy
(1,644 puan) tarafından
Çocuk kaçırmak nedir ya alabilirsin tabiki 
0 oy
(2,006 puan) tarafından
Polise gitsem getirirler hiç durma canım 15 gün boşuna beklemissin al gel çocuğunu polis ile beraber olmadı icra ceza mahkemesine verirsin icra memurları ile gidip alabiliyorsun her türlü alırsın gerekirse hem mahkemede elinde resmi kağıtların olur baba göstermiyor diye velayet alırken falan hem işine yarar belki hiç durma polise git canım olmadı şikayet dilekçesi verin icra mahkemesi ile gene alırsın 

İlgili sorular

0 oy
5 cevap 594 göst.
5 Eylül 2022 Aile kategorisinde Yalandunya34 (511 puan) tarafından soruldu
0 oy
6 cevap 170 göst.
14 Ağustos 2022 Diğer kategorisinde Bayannn1 (1,141 puan) tarafından soruldu
0 oy
5 cevap 118 göst.
2 Mart 2021 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
5 cevap 177 göst.