0 oy
180 göst.
Aile kategorisinde (275 puan) tarafından

Eşimden sogudum tam 1 sene oldu gecen sene agustos 26 da bianda sogudum yemın ederım normal degıl ama bianda 1 saatte adama tam tersi oldum gecicidir dıye dusundüm ama 1 sene oldu gecmıyo gecmıcekmgibi okadar severken ınsan nasıl 1 saatte değişir sevgisi duygusu herseyı biter Allah aşkına aklım almıyo lafayı yicem adam yazık üzülüyo benım halime bende cok üzülüyorum eskisi gibi olayım istiyorum ama yok herseyı batıyo gıcık oluyorum ama istemsizce ya yemin ederim istemsizce oluyo aklımda boşanma düşünceleri kötü düşünceler ya Allahım bunlar neden benim aklıma geliyo diyorum ya neden :( :(

Allah aşkına linçlemeue felan kalkmayın zaten derdim bana yetiyo kimse başına gelmeden bilemez

5 Cevaplar

0 oy
(1,370 puan) tarafından
Büyü olabilir mi evi bi ara bakalim
(275 puan) tarafından
Nereye bakayım blmiyorumki gelenim gidenim hiç yoktur kendı ailem harıcınde yanı arrık kafayı yıcem dolap içlerne gelan hep baktım bişey bulamadım :(
-Reklam-
0 oy
tarafından
Oku bol bol esine kendine .d
(275 puan) tarafından
Bakara suresi felan dinlemeye calısıyorum yarıda kalıyo genelde ama neblim fayda etmıyo sanki :(
0 oy
tarafından
Bence sen evi baştan aşağı sirkeli su ve dualarla temizle 
(275 puan) tarafından
Sirkeyi kullanmaya calısıyorum elimden heldıkce ama hıcbısey fayda etmiyo kafayı yicem ya :(
0 oy
(378 puan) tarafından
Sen onu itirsen aslinda anlayacan sevdiyini bir sure ayri kalin bence
(275 puan) tarafından
Uzakta hıckımsem yok bende isterdım bıraz uzak kalmayı ama yok ole bi şansımda yok :(
0 oy
(1,841 puan) tarafından
Bnce bi evini temizle seen da da oku
(275 puan) tarafından
Sirkeli suyla temızleyım komple ama evde bıseyde bulamaıyorum ki :(

İlgili sorular

0 oy
8 cevap 246 göst.
2 Ağustos 2023 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde 525253 (93 puan) tarafından soruldu
0 oy
6 cevap 326 göst.
15 Mart 2024 Diğer kategorisinde Merveemirinannesi (21 puan) tarafından soruldu
0 oy
6 cevap 176 göst.
12 Şubat 2024 Diğer kategorisinde Anne.adayii (765 puan) tarafından soruldu
0 oy
3 cevap 160 göst.
23 Ocak 2024 Diğer kategorisinde Funda6363 (204 puan) tarafından soruldu

374,706 soru

11,208,249 cevap

34,513 kullanıcı