0 oy
59 göst.
Yemek-Tarifler kategorisinde (349 puan) tarafından
Kızlar ölçüsü tamı tamına tutan acemilerin bile kolaylıkla kurabilecegi sarımsaklı sirkeli turşu tarifi verebilir misiniz salatalık acur turşusu. Kolay kolay bozulmamalı. 

3 Cevaplar

0 oy
(2,705 puan) tarafından
İnternetten bak canm bence burda herkes farklı anlatıyo herbkadının yogurt yiyişi farklıdır:)
(349 puan) tarafından
Internette de durum farkli degil ki ahh
(2,705 puan) tarafından
Canm en azndan cok begenılen tutan vıdeolar var orda bır cok kısı yapıp memnun kaldıgını soyluyo o sekılde yapabılırsın
-Reklam-
0 oy
tarafından
Sirkeyi kemal kukrer kullanirsan ve serin yerde muhafaza edersen içine de limon tuzu koymazsan her tarif sert olur:))
(349 puan) tarafından
Koymazsam mı aaaa bunu bilmiyordum
tarafından
Ne oluyor biliyor musun salataliklarin acurlarin içi yumusuyor limon tuzu koyunca birkaç ay sonra
(349 puan) tarafından
Anladim canim ben de kıtır kıtır istiyorum zaten
0 oy
(1,506 puan) tarafından
Ben bir kiloluk kavanoza 1 yemek kaşığı tuz bir çay kaşığı limon tuzu bir çay kaşığı şeker bir su bardağı sirke koyuyorum üstüne de kaynamış ılımış su çok güzel oluyor kilo artarsa olcuyude ona göre çoğaltıyor um 
(349 puan) tarafından
Canim tuzu kaya tuzu mu kullaniyosun
(1,506 puan) tarafından
Yok canım kalın tuz oluyor yemeklik ondan alıyorum iyotlu sofra tuzu değil ama kalın sofra tuzu
(349 puan) tarafından
Hee kalın tuz tamam canim

İlgili sorular

0 oy
2 cevap 141 göst.
4 Temmuz 2023 Yemek-Tarifler kategorisinde Sirindn (2,393 puan) tarafından soruldu
0 oy
1 cevap 55 göst.
16 Ocak 2023 Yemek-Tarifler kategorisinde Mutsuzanne (55 puan) tarafından soruldu
0 oy
4 cevap 101 göst.
3 Aralık 2022 Yemek-Tarifler kategorisinde Minnoşun Annesi ❤️ (2,387 puan) tarafından soruldu
0 oy
5 cevap 81 göst.
29 Haziran 2022 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu

380,998 soru

11,406,099 cevap

34,944 kullanıcı

...