0 oy
322 göst.
Diğer kategorisinde (6,712 puan) tarafından
Kızlar benim ana kuzusu kocam ona verdiğim ve asla ailene söyleme dediğim bir sırrı babasına söylemiş. Babası da anasına. Ama onlar bişey dese gelip bana asla söylemez. Anası iki göz yaşı döker benimkinin de gözleri dolar ama ben ağlayayım karşımda güle buna mı ağlıyorsun der. Bugün gün boyu surat astım ona. Sizin eşiniz ona verdiğiniz sırrı ( sizin duyulsa zor durumda kalacağınız bişey) söyleme dediğiniz kişiye söylese ne yaparsınız? Nasıl burnundan getirirsiniz? 

9 Cevaplar

+1 oy
tarafından
Eşinin huyunu biliyorsun bundan sonra sende hiç bir şeyimi paylaşma eşinle 
(120,127 puan) tarafından
Sanane obez yaa ne karisiyon
(6,712 puan) tarafından
Asla zaten ders oldu bana
tarafından
De get benle uğraşma göbeğim çıkmaya başladı ben hala kilo alamadım zaten
-Reklam-
0 oy
(1,223 puan) tarafından
Huyu boyleyse bidaha soylemezdim canim sirrimi. Ayrica esine de biraz sinir oldum acickasi o nedir ya karisisin sonucta sir veriyosan tutmali
(6,712 puan) tarafından
Yok onun için önce anası babası sonra eşi be çocuğu. Bunu kabul etmese de hareketleri, onlara karşı tavrı herşeyi ortaya koyuyor
0 oy
tarafından
Güzelce durmadan yüzüne vururdum kesin utansın diye ve bir dahada hiç bir sırrı vermezdim
(6,712 puan) tarafından
Aynen öyle yapıyorum.
0 oy
(1,498 puan) tarafından
Benim anlamadığım senin sırrını bide babasına ha anlatınca babasının ne gibi bir kazanımı olucak yaani bir aferin karşılığında eşini satmak demek bu bu tarz konuşmayı sevmiyorum ama tavrını net bir şekilde koymalısın çünkü basit bişey değil eğer bişey olmamış gibi davranırsan belki bu yaptığını aratacak şeyler yapar .. Allah yardımcın olsun canım 
(6,712 puan) tarafından
Canım konu şu aslında. Annesi devamlı herşey de bizden ve diğer oğlundan para istiyordu ağlıyor sürekli mal mülk konusu meğerse bankada kaynanamin yüklü miktarda parası varmış.esim en son yine para vercem diyince bunu söyledim ama söyleme dedim. Kayinpederim de biliyormus ama oğullarına söylememiş. Benim saf kocam yine de onu savundu olsun bizimde yardım etmemiz lazım dedi şaştım kaldım.
(1,498 puan) tarafından
Ahh bee seni şuan benden iyi kimse anlayamaz benim eşimde aynısı konuşunca diyoki yiyen anamdi babamdı helali hoş olsun ama benim oğlum mamasını yemeyince az bir mamayi atınca da ben onun malının dusmanu oluyorum uzattım biraz kusura bakma canım ama asla değişmiyorlar haa muhtaç olur baş göz üstüne gelsinler ekmeğimizi bölüşelim ama sen bu yaşında hala toplucam diye uğraş , evladının emeğine de göz dik bide bunu yapan bir anne ya ben anlamıyorum laf gelince de şimdiki anneleri beğenmezler  Allah senin yardımcın olsun canım elinden geldiğince masraf yap sende eğer harcama elindeyse harcadığın üç liraya beş gitti on gitti de at bir kenara illaki evine çocuklarına lazım olur
(6,712 puan) tarafından
Valla iyilikten maraz doğar zaten öyle yapmak lazım
(1,498 puan) tarafından
İşte insanın aklı başına , iş işten geçtikten sonra geliyor yani benimki öyle oldu
0 oy
(4,426 puan) tarafından
Aslında duyulmasını istediğim bir şeyi asla söyleme diye söylerim eşime beni zor durumda bırakacağına onu kendi çıkarlarım için kullanırım "D hak ediyorlar çünkü 
(6,712 puan) tarafından
Çok zekice :D
0 oy
(1,334 puan) tarafından
Hiç hoş birşey değil bir insan esinede birşey soyleyemicekse kime soyleyecek 
0 oy
(453 puan) tarafından
Yanii hiç bir sırrımı ailesine söylemez ama ikimizin sohbet ettigi bi konuyu bi kac gün sonra annesi veya ablasindan duyunca bi moralim bozulumuyo değil sonra soruyorum sen bunu annene dedin mi die yoo nie diyimki dio Hee bende inandım gökten bi melek indi annene söyledi sen nie soyleyesin ki
0 oy
(7,768 puan) tarafından
Şöyle bir ay konuşma bir dahada sırrını verme
0 oy
(324 puan) tarafından
Vala kuzum benim eşim gidip demez ama en ufak bi zorda benim başıma kalkmıştı o oldu bı daha ne kendimle ilgili nede ailemle ilgili hiç bir şeyi anlatmıyorum telefon mu çaldı gider başka yerde konuşurum sorar bazen noldu diye sana anlatcagimi mı dusunuyon onceymis o derim geçerim sende bı daha anlatma ders olmuş sana da 

İlgili sorular

+1 oy
6 cevap 202 göst.
7 Haziran 2021 Diğer kategorisinde Pirayenaz (2 puan) tarafından soruldu

385,409 soru

11,524,931 cevap

35,192 kullanıcı

...