+1 oy
199 göst.
Diğer kategorisinde (2 puan) tarafından
İçimde o kadar kırgınlık varmı...Hiç tanımadığım birileriyle paylaşmak istiyorum. Aslında kusmak istiyorum. Yıllar önce ayrıldım eşimden. İki kızımı büyüttüm, üniversiteye başladılar. Bu süreçte kendimle hiç ilgilenmedim. Sonra biri çıktı karşıma. Yaşça benden iki yaş küçük. İnişli çıkışlı bir üç yıl geçirdik. Bir kaç kez ayrıldım. Her defasında ulaştı. Her şey yolunda gidiyordu da sahte bir instegram hesabını tesadüfen yakaladım. Yarı çıplak kas ve gövde gösterili fotoğraflar paylaşmış. Daha önce beni hissi olarak rahatsız eden bir genç kızı üçüncü defa yine eklemiş. Beni sevdiğini söyleyen adam bambaşka bir dünyaya girmiş.Kirk yaşında. Şok oldum. Benim hesabımı engelleyerek açmış üstelik. Hesabının ekran fotosunu çekip altına da "kasların ve Aleynayla mutlu ol" yazıp derhal her yerden engelledim. Açıklama yapmasına fırsat tanımadım. Çünkü ilk değil. Canım yanıyor çünkü henüz taze. Sevdiğini söyleyen adam son yaş demlerine girmiş tuhaf fotoğraflar...şimdi ona buradan bağırmak istiyorum. " Kimsin sen? Herkes gibisin. Seni seviyorum cümlesini bı dilinizden atın. Günah değil mi? Kararsız..Madem kadın kız peşinde koşacak tın neden benim dünyama girdin? Kimyami neden değiştirdin?

Kız tabiki benden çok genç . Kırk yaşındaki adam şortu yarıda kas fotoğrafları paylaşmış. Saygimi yitirdim. Daha kötüsü kendimi o kadar ozguvensiz hissediyorum ki şu an. Sanki kırk iki yaşında çökmüş gibi. Oysa güzel ve alımlı bir kadınım. Öyle söylerler. Çalışıyorum. İyi bir isim var. Üç gündür aynaya bakamıyorum. Kimyami değiştiren, beni korkak ve ürkek bir hale getiren seni Allah'a havale ediyorum.Ellerinde titreme başladı. Umarım geçer. Sadece içini bisaltmak istedim. Teşekkür ederim

6 Cevaplar

0 oy
(221 puan) tarafından
Anladım kadariyla yaşın buyuk ablacım sna n diycemi bilmiyorum ama 3 yılına yazık olmuş  hicmi anlamadın hicmi beli etmedi 
(2 puan) tarafından
Ne yazık ki etti sanırım ben görmezden mi gelmedim bilmiyorum. Kırk bir yaşındayım evet. Daha ağır oluyor yaş aldıkça.
-Reklam-
0 oy
tarafından
Kız vallahi değmez erkek milleti için üzülme ama şunu da unutma izin verdin ki senin hayatında izin verdin ki şuan bu durumdasın aşık olmuşsun okey ama hala onun için üzüldüğüne gore aklın başına gelmemiş 
(2 puan) tarafından
Teşekkür ederim. Hepimizi ins.
(7,953 puan) tarafından
Sehoo maşallah sen ne kadar güzel bir kadınsın açık halin kapalı halin her halinle ayrı güzelsin biraz bana ver güzeliğini haaahaa:)
tarafından
O kadar çok kötü yorum aldım ki en son bugün bir seni engelleseler keşke yazdı ciddi misin yoksa sahte olduğumu yalancı olduğumu düşünenlerden misin bilmiyorum ki
(7,953 puan) tarafından
Yoo niye sahtr yalancı olasın ki kim öyle diyo diyelim ki yalancısın çıkarın ne olur ki takma kşmseyi yaa vala bırası ciddiye alınacak bi yer değil herkes herkesi gömüyor kırıyo 3.5 puan için yazık valla bence sen halinle çok güzelsin
tarafından
Sağol çok tesekur ederim canım ♥️♥️♥️haklısın gerçekten
0 oy
(2,618 puan) tarafından
Anam kiz bosver kurtulduğuna şükret salmissin yakasını üzülme sen daha iyilerine layıksın ki zaten kendine ozguvenin var bak bosanmissin çalışıyorsun bi soytarınin seni yikmasina asla izin verme bende eşimden ayirilip 8 sene kendi ayaklarımın üzerinde durdum neler neler yaşadım ama asla kendime olan ozguvenimj yitirmedim tam tersi dahada güçlü oldum sende daha güçlü kalk ki seni yikamadigini görsün 
(2 puan) tarafından
Sağol canım. Dikkate alacağım inan. Haklısın evet. Sağol vallahi
(2,618 puan) tarafından
Sıkma canini kimse bizden önemli değerli değil heleki böyle soytarılar
(2 puan) tarafından
Ne iyi geldi cümlelerin sağol.
0 oy
tarafından
Ablacım yakanı ucuz kurtulmuşsun.Üzulme Allah korusun senin kızlarına bile kayabilirdi o .Herkes birgün 42 yaşına gelecek.Herkes aynı yollardan güzelliklerden geçiyor.önemli olan mutlu ve huzurlu olabilmek.Tavsiyem bir arkadaşınla tatile çık eğlen.
(2 puan) tarafından
Sağol canım. Ne diyeyim. Doğru söylüyorsun. Herkes bir gün yaslanacak. Teşekkür ederim
0 oy
(333 puan) tarafından
Kendi güvenini kaybedecek birsey yok ki ortada
(2 puan) tarafından
Geçecektir. Teşekkür ederim. Haklisin
0 oy
(10,939 puan) tarafından
Ablam canım ablacım o kadar haklısın ki anlıyorum seni. Yaşadığın sok, güveninin kırılması hersey cok agır farkındayım. Ama ne yazıkkı erkekler boyle. Yasım buyuk diyip kendini suclama.bem yarın 28 yasına giriyorum Kocam 49 yasında sana yapılanın hemen hemen aynılarını yaşadım yasla ilgisi yok bunun adamların huyu orta yas sendromu mu diyorlar ***** teke mi o bu ablacım. Üzme kendini lütfen ben bir psikologa basladım sana da tavsiye ederim. 
(2 puan) tarafından
Sanırım haklısın canım. Destek alsam iyi olacak. Allah senin de yardımcın olsun insallah
(10,939 puan) tarafından
Sagol ablacım

İlgili sorular

0 oy
9 cevap 319 göst.
14 Ağustos 2022 Diğer kategorisinde denizimsi (6,348 puan) tarafından soruldu

379,983 soru

11,374,817 cevap

34,858 kullanıcı

...