0 oy
1,266 göst.
Aile kategorisinde (2,252 puan) tarafından
Kizlar daha once esimin komsuya karsi davranislarinin hosuma gitmedigini anlatmıştım.. bugun de komsum diyor ki esin bizi alisverise goturebilir mi bizim arabayla götürsün un seker vs almam lazim kendi arabalari var kapinin onunde esi görevde. Anlamadığım evimizin dibinde şok var 101 var. Ama bizim toptana götürsün esin diyor ki zaten 30 40 tl yakıt gidiyor oraya kadar.hatta kendi arabamizla götürsün dedi artik o lafin gelisi mıydı yok dememi mi bekledi bilmiyorum. Hafi kendi arabalariyla gitse benzin doldursa en az 100 dolduracak ne hayri kaldi daha pahaliya gelcek. Ben olsam istemezdim böyle bir sey ve esim de izin vermezdi komsuyla alisverise gitmeme yanlis mi dusunuyorum

46 Cevaplar

0 oy
(501 puan) tarafından
Desene sen de ya alalaaaaa izin vermiyorum zaten yorgun geliyor diye.  Kes at ! Diyemiyorum diye bisi mi var bu erkek milleti . Kadın da zaten açık kapı.  Gerçekten rahat mısın bisi olsun mu istiyorsun anlamadım.  Benim eşim esnaf. Komşu kadın var oda bu kadın gibi . Rahat oynak aayy dükkana gelip gitti sakın dedim bidaha alma diye. Eşim yüz vermiyor konuşmuyor bile ama bilemezsin ne olur ne biter . 
-Reklam-
0 oy
(13,778 puan) tarafından
Eşinin adına reddetseydin arabası kıymetlidir onun götürmez kimseyi bindirmek istemez diye esini kotuleseydin bu durumdan eşinin haberi olursa demek ki senin dışında da bir irtibatları var bunu kesinleştirmiş olurdun yoksa da komşuya haddini bildirmiş olurdun 
0 oy
(5,488 puan) tarafından
Umarım göndermemissindir. 
0 oy
(88 puan) tarafından
Yuh bu komsularda kafayı yemiş hayır merkeze uzak bir yerde oturursunuz gidip gelemez anlarımda marketler yakın diyorsun gözünü ayırma üstünden sakın kimseye güven kalmadı bendede vardı öyle bir komşu kocama resmen takmıştı yani ben öyle anlıyordum şükür kocayı bosayip gitti rahatladim
0 oy
(2,212 puan) tarafından
Peki sen ne dedin . ? Bak o kadın da bir bokluk var . Ne utanmaz o taksi çağır ahlaksız.  Sana bunları söylemesine musade etmemelisin.  Çok saf mı foruyor seni . Sen selena değilsin bacım taksi parani ben veriyim kocamla başlasa vakit gecirircez de  kusade etme ben tahammül.edemem o ne öyle onun kocasi seni götürsün bakıyım kabul.edicekmj namussuz kadin
0 oy
(7,935 puan) tarafından
Pek iyi niyetli gelmedi canım.Eşinle bi çarşıya gittiğinizde beni de felan yere götürürmüsünüz işim şu kadar sürer beraber dönelim derdi kötü niyetli olmasa .Ticari taksi denen bişey var.Eşin evdeyken misafirliğe bile kabul etme ;günahını almak istemem ama açık söylemek gerekirse aranıyor gibime geldi günahı boynuna

İlgili sorular

0 oy
15 cevap 393 göst.
6 Nisan 2022 Diğer kategorisinde Sertuğ (345 puan) tarafından soruldu
0 oy
16 cevap 613 göst.
8 Ekim 2022 Aile kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
13 cevap 544 göst.
29 Mayıs 2022 Diğer kategorisinde Manas (928 puan) tarafından soruldu
0 oy
9 cevap 346 göst.