0 oy
204 göst.
Diğer kategorisinde (6,419 puan) tarafından
Kızlar bebeğim 2 buçuk aylık daha yeni yeni emzik tutmaya başladı ama yani gün içerisinde ağlamasın uykuya çabuk dalsin diye emzik veriyorum. Tamamen uykuya dalında emziği atıyor ağzından. Uyumadigi zamnalarda dae veriyorum çünkü gazı oluyor kendini sıkıyor mız mız oluyor emzik onu rahatlatıyor. Doğru mu yapıyorum? 

14 Cevaplar

+1 oy
tarafından
Vallah emzik kurtarıcı 

Dışarıda ve uyku sırasında 
-Reklam-
0 oy
tarafından
Ben sadece yatarkn agzna verip çıkıyorum emerk uyor yataktan cikmz yani emzgi 
0 oy
(952 puan) tarafından
Benimki tutmuyordu zorla tutturdum lastik bagladım 1 ayda alisti. Hem emziksiz durmuyordu hemde emziği tutmuyordu
tarafından
Kız resmen civilemissin:)))))))
(952 puan) tarafından
Canım meme emmiyordu. Mama ile büyüdü biberonu istiyordu hep oda gaz yapıyor ve hep kim tutacak
 Emziğide tutmuyordu zorla bagladim ahahah
tarafından
:)))))) dediğin gibi canm kurtarici:)
0 oy
tarafından
Ver gitsin canm ya nolcak. Hepimiz emzikli büyüdük. Benim için 3 çocuğumda  da kurtarıcı oldu.  İki yaşına basmadan biriktirdim hep oğlan daha küçük.  Her dakka meme nerde verecen.  Bazen dışarıda da isterlerdi ..:) gece özellikle memeyi kestiginde çok işine yarayacak inan ki.
0 oy
(1,361 puan) tarafından
Kız benimki emzik almadı ama parmağını emiyor. :D
0 oy
(12,709 puan) tarafından
İlk bebeğim sıfır tecrübe 

Kayın annem çok istedı vermek ben istemedim kizim da almadı midesı bulandı verince.  Benim kiz de 22 sınde 3 aylık olacak  emzik eksikliğini hissetmedim hiç
0 oy
(888 puan) tarafından
Bagimlilik  yapiyo yaa bıraktırma ya uğraş isin yoksa
0 oy
(453 puan) tarafından
Ilk bebeğime verdim o kadar rahattım ki anlatamam mucize gibiydi tabi o zamanlar oyle düşünüyordum simdi emzigi birakmiyor elimizde emzikle geziyoruz ikincide vermedim geberdim de vermedim keske verseydim o kadar zorladı ki beni anlatamam 6 aylik simdi 6 ay boyunca burnumdan getirdiler simdi yine vermiyorum sırf o 6 ay çektiğim çile için yoksa versem emip uyuyo
0 oy
(1,733 puan) tarafından

Bebeğine 2. Gün emzik veren ben :):) hiç bir sorun yaşamadım zaten sadece uyuyacağı zaman alıyor şuan da uykuya dalınca bırakıyor gece vızırdanınca takıyorum ağzına gerı :)

0 oy
(1,977 puan) tarafından
Kızıma emzik vermiştim ama tutmamıştı. Kuzenimin kızımdan bir yaş büyük kızına 5 yaşında krizlere gire gire bıraktırdılar. Korkumdan ikinciye hiç vermedim. Zor oluyor ama kocaman çocuğun emzikle dolaştığını görünce hiç tenezzül edesim gelmiyor. 
0 oy
(2,844 puan) tarafından
Emzik candır ya
0 oy
(1,918 puan) tarafından
Dogdugu gibi emzik verdim ve kurtarıcım oldu 
0 oy
tarafından
1 yaşında ve hiç vermedim. Zorlandigim zamanlar olsa da sonucundan mutluyum. 

Eşimin kuzeninin kızı 4 yaşında ve hala emzik emiyor. Diş yapısı çok bozuk. Çok üzücü. 
0 oy
(1,387 puan) tarafından
Karnı tok oldugundan emin isen ver canim bisey olmaz kurtaricimiz bizim emzik o olmasa nasil uykuya geceecek paşa zademm 

İlgili sorular

0 oy
7 cevap 121 göst.
28 Mart 2022 Diğer kategorisinde Papatya__cicek5424 (1,028 puan) tarafından soruldu
0 oy
24 cevap 354 göst.
10 Ocak 2024 Diğer kategorisinde Seymasy (88 puan) tarafından soruldu
0 oy
13 cevap 155 göst.
+1 oy
2 cevap 72 göst.
10 Haziran 2023 Diğer kategorisinde Esra Yagmur (1,070 puan) tarafından soruldu

380,882 soru

11,403,149 cevap

34,941 kullanıcı

...