0 oy
118 göst.
Diğer kategorisinde (1,028 puan) tarafından
Kızımda 2 buçuk aylıktı sanırım tam hatırlamıyorum o zmnlar vermiştim emziği o zmnlar almıştı YouTube da birinin vlogunu gördüm  doğumdan çıkar çıkmaz bebeğe emzik verdi öyle tavsiye etmişler filan bebek de emiyor emziği siz nasıl yaptınız veya nasıl düşünüyorsunuz?

7 Cevaplar

0 oy
(7,268 puan) tarafından
Bnmki 20 gunluktu verdimde kuvezde kaldığından hortumla beslendi alışmış ona vermiştim ben 
(1,028 puan) tarafından
Anladım canım
-Reklam-
0 oy
tarafından
 Doğru canım verilmesi lazım yoksa tutmuyor şekil a da olduğu gibi
(1,028 puan) tarafından
Kızımda emzik konusunda  zorlanmamıştım ama inşallah oğlum da da zorlanmam
(7,268 puan) tarafından
Bebeyimmm seninki tutmuyomuj :)♥️♥️
(1,028 puan) tarafından
Yok canım daha doğmadı son 2 3 haftam kaldı videoyu görünce sorayım dedim öyle
tarafından
Yok Fatoş tutmadı o kadar hevesle almistim
0 oy
(5,220 puan) tarafından
Doğdu üstü temizlendi giydirildi odaya geldi direkt emzik taktık Bu konuda bir problem yaşamadım Eğer varsa da
(1,028 puan) tarafından
İzlediğim videoda  da öyle yaptı kadın
0 oy
(4,424 puan) tarafından

Emzik saglikli degil hemfikiriz ama 

Anneler caresiz kalinca mecburen veriyorlar bende dahil 

Mesela ilk 3 ay oglum hep emmek istiyordu kilosuda baya iyiydi doktor direk emzik ver sen yoksa seni bitirir bu oglan demisti:D

(1,028 puan) tarafından
Hahaha iyi demiş emzik kurtarıcımız oluyor ya
(4,424 puan) tarafından
15 aylik hala cuk cuk emzikci=)
(1,028 puan) tarafından
Zamanı gelince onu da bırakır :)
0 oy
(25,224 puan) tarafından
Verdim ama tutmadı neden verdim onu da bilmiyorum ikinciye vermem gereksiz bişey ya sonra bıraktırmaya uğraş 
(25,224 puan) tarafından
Sen 3ü yaparken iyi
(13,659 puan) tarafından
Ahhaha bı lafın da altında kal pislik :D
(25,224 puan) tarafından
Lafın altında değil de senin altında kalcam bu gidişle yağlarınla ezcen beni yakında:D
(13,659 puan) tarafından
Yarabbiiiii neden bu kadınla konuşamıyorum insanca :D
(25,224 puan) tarafından
Çünkü ben meleğim :D
0 oy
(234 puan) tarafından
Aslında vermeyin diyor uzmanlar. Yenidogan çene kasları henüz tam gelişmiş değil ya, emerken çabuk yoruluyor o yüzden de emzikle yorulunca annenin de sütü hemen inemeyince anneye gücü kalmayıp ememiyor diyolar.  Ben hem emzik hem göğüs pompası koydum hastane cantama. Bakalim duruma göre:) süt durumuna göre yani 
(1,028 puan) tarafından
Hakkında hayırlısı olsun canım bende  çantaya  koydum bakalım
0 oy
(3,599 puan) tarafından
Canım benim şuan 21 günlük beş altı gün var veriyorum hemen ilk vermedim sütüm azdı emzige alsirsa göğsümu tutmaz diye vermedim bide sütüm azdı doymuyodu emziği boş boş çekince midesi bulaniyodu ondan vermedim ama şuan veriydirum arada o kadr çok değil emzriyirum yatgina koyuyorum uykuya dalsin diye veriyorum  dalınca heemen çıkarıyorum  boş boş çekince içim acıyor kız:)
(1,028 puan) tarafından
Babam da bana söylenirdi çocuğun çenesini yoruyor anca çıkar şunu diye derdi enn başta verince bir de o sıkıntı var emmezse diye bunu düşünmemiştim
(3,599 puan) tarafından
Evet canım düşün  göğsü emerken o kadr yoruluyolar bide üstüne emzihi çok verirsen daha çok yorulurlar istersen biraz bekle 15 20 gün sonra ver alan bebek aliyo almayan bebek kendini öldürsende.zaten almaz
(1,028 puan) tarafından
Öyle yaparım ya dediğin gibi biraz emmmeye alışsın  bakalım
(3,599 puan) tarafından
Kolay gele canim

İlgili sorular

0 oy
14 cevap 203 göst.
14 Ağustos 2022 Diğer kategorisinde denizimsi (6,274 puan) tarafından soruldu
0 oy
11 cevap 118 göst.
27 Ocak 2024 Aile kategorisinde Nazli1elif (10 puan) tarafından soruldu
0 oy
7 cevap 110 göst.
3 Temmuz 2021 Diğer kategorisinde yigitinannesi0 (1,301 puan) tarafından soruldu

378,713 soru

11,335,948 cevap

34,798 kullanıcı

...