0 oy
423 göst.
Diğer kategorisinde (2,357 puan) tarafından
Ya kizim 1.5 yasina gidiyo artik çocuk parka hic alisik degil esim diyor anlamaz ya her aksam kavgamiz var bu yuzden cocuk buyudu artik diyorum 1.5 yasindaki cocuk nasil salincaktan korkar nasil kaydirakta çığlık atar sinir ediyo beni park bize cok uzak esime diyorum araba ile gotur her aksam dedigi kelime çocuk buyuyupte doktor olmadi anlasin parktan off yemin ediyorum kafamiz bazen hic uyusmuyor 

11 Cevaplar

0 oy
tarafından
Senmi parka gitmek istemiyorum yoksa esinmi 
(2,357 puan) tarafından
Eşim gitmek istemiyor koca yaz eve tıktı bizi cocuk bile bunaldı bi cikarabildigim yer bim a101 sadece onlar yakin bize
tarafından
Yok canım hiç öyle olur mu tabii ki de parka gidecek parka gidiyoruz daha 7-8 aylık çocuklar geliyor anneleri babaları böyle çocuk ortamına koyuyor ben de oldum şimdi 3 yaşına girecek ben de 1 yaş boyunca hiç parka falan götürmedim çocuğu çocuğun memlekete gitti çocuğum böyle birden mikroplar çocuklarla ortama girince çocuğum bayağı bir enfeksiyon kaptı hastaneye götürdüm doktor bana dedi hiç çocuğun yeni mikroplarla benimle tanışıyor hiç parka falan götürmedi mi yok dedim Bir sene boyunca işi götürmedim yanlış yaptım dedi parka gidecek diye işte istemiyor çocuklarla iletişim kuracaktı onlar ne yapıyor onu yapacaktı yani sana tavsiyem git çünkü öyle yapmazsan çocuğun zamanında çok çirkingen bir çocuk olur çok yani kendinden başka hiç kimseyi sevmez elinden geldikçe ortamlara götür çocuğuna çocuklarla iletişim ben iki günde bir parka gitmezsem kendi çocuğum için üzülüyorum gitmedim çocuğum sıkıldı diye üzülüyorum
-Reklam-
0 oy
(830 puan) tarafından
Benim eşimde parka götürünce oynamıyor ama.ben götürünce gelmek istemiyor aksine birde babasıyla normal zamanda aşırı derecede eğlenirler ikiside gülme krizine girer ama asla parka gidince oynamıyor çocuk değişik bende diyorum ki götürsün bende evde yalnız biseyler yapayım işlerimi halledeyim vs. Parkta oynamıyor diye götürmüyor bende ona kızıyorum nasıl oynamıyor diye 3 yaşında bu arada 
0 oy
tarafından
Aaa ne kadar yanlış. 9 aylıktı oğlum bütün oyuncaklara atlıyordu sırayla gün aşırı götürüyordum çünkü. Kolayına gelmiş ama çok ayıp.
0 oy
(7,576 puan) tarafından
Bizde ayni durumdayiz 1 sene sozlesmem var senem dolsun ilk isim evimi tasiyacam parkli bir yere oturcam cook uzak park arabada yok marketten eve sokak sokak dolaniyoz bazen ama enerjisi gecmio
0 oy
(378 puan) tarafından
Belki inanmayacaksiniz ama cocuklarin matematik zekasi ilk once parkta kazandigi el ayak koordinasyonu ile gelisiyormus 
0 oy
(2,938 puan) tarafından
Pandemi dönemi hariç kundaktayken bile götürdüm yürümeye başladıktan sonra hele gün aşırı gittik. Simdi 3 yaşında hergun akşamüstü çıkıyoruz. Eve yakın 3 park var hepsini geziyor. Parkın uzak olması kötü olmuş sizin için
(2,357 puan) tarafından
Ama uzak muzak çıkaricam artik nasil alistirabilirim parka
(2,938 puan) tarafından
Yavaş yavaş alisir senim bir şey yapmana gerek yok. Önce izler sadece sonra kendini güvende hissettikce girişir oyuncaklara. Sen zorlama kendi istediği zaman girsin
(2,357 puan) tarafından
Ama gecen getirdim bi ara ablama kalmaya gittigimde hep karsidan baktı benimle beraber bankta oturdu
(2,938 puan) tarafından
Zamanla girişir. Çocuklar izleyerek öğrenir.
0 oy
tarafından
Araba kullanmayı bilsen hiç demezdin ona evde otururdu kocan
0 oy
(818 puan) tarafından
Eve salincak kaydirak alsin madem cok biliyor beyfendi. Sinir oldum ya Allah akıl fikir versin iyi etsin inşallah.
0 oy
(201 puan) tarafından
Benim eşimde gitmek istemiyor yakın halbuki küçük bebeğim olmasa kendim götürürüm ama gidemiyorum oğlum çok seviyor parkı ve şunu da ekliyim parka gittiği zamanlar konuşma yönünde artış gördüm oğlumda
0 oy
(2,512 puan) tarafından
Valla çocuklar dışarıyı anlıyor 2 aylıktan beri dışarı çıkarıyorum keyfi yerine geliyor 9 aylık şuan sen kendin çıkar bebek arabasına köy park olmasada olur uzaksa yakınlarda yürüyüş yapın 
0 oy
(91 puan) tarafından
6 7 aylık bebeğimi parka götürüyodum anlamasa bile bakınıyo açılıyo yani erkeklere zor geliyo

İlgili sorular

0 oy
14 cevap 509 göst.
18 Mart 2024 Aile kategorisinde Etkiye tepki (566 puan) tarafından soruldu
0 oy
8 cevap 531 göst.
6 Ocak 2024 Aile kategorisinde Sevgi344 (229 puan) tarafından soruldu
0 oy
6 cevap 234 göst.
17 Mart 2023 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
0 cevap 126 göst.