0 oy
1,255 göst.
Diğer kategorisinde tarafından
Ben 2016 da evlendim bı ay sonra kız kardeşim göz kayması şikayetiyle acile kaldirdilar beyninde tümör çıktı ameliyat oldu kemo terapi aldı işin aldı tümör kötü huylu çıktı çoğalan ama öldürmeyen cinsten . Yedi yıl olacak yerde altını bağlıyorlar eline şişe geciriyorlar ağır psikiatri haolariyla uyutuyorlar bedenini ısırıyor etini koparıyor isarwo parmağı i kemikten kopardı yarısı yok bildiğiniz kaç defa kendini biryerlweden sürüne sürüne attı kolununkirdi çenesini kırdı vs vs . Kafasını yere vuruyor geceden sabaha sabahtan geceye kadar bağırıyor öyle böyle değil kullandığı ilaçlardan dolayı tüm bedeni uyuşuk acaip bı gücü var kimi tutsa bı ywrini incititir . Ama aklı da başında çocukların disarda mizmizlans abana bagiriyir çocuğun ağlıyor koş diyor . Doktor bizim yaoabikecehimiz hicbirsey yok evine götürün tümör böyle yapmaz diyorlar artık musallattan şüpheleniyoruz olmuyor.olmuyor olmuyor annewrw her gittigimde gözü yaşlı annemi görüyorum gittiğine pişman oluyorum bı çare bı derman ariyirum bikdihiniz iyi binseyh hoca melle yok mu Allah aşkına . Az önce eski fotoğrafları videolaei çıktı karşıma benim kına gecemde kinaligimi giymiş annemin karsisinda o üzülmesin diye çiftetelli oynuyor kurban oldugum o gitmis onu gommusuz biz başka biri gelmiş sanki uykum kaçtı gözümde uyku kalmadı fotoğrafını görünce 

25 Cevaplar

0 oy
tarafından
seçilmiş

En İyi Cevap
Hepinizden ayrı ayrı Allah raİ olsun tek tek cevap yazacağım inseallah hepinize .gecexen beri kendimde değilim çok uzun zamandır fotoğraflarına bakmamıştım sanki bişey beni tutuyordu bakma diyordu dün baktım ve sabaha kadar uyuyamadım kız kardeşim gitmiş yerine başkası gelmiş 
tarafından
Canım şimdi yorumlardan gördüm  adanadaymissin. Tilan a gittin mi hani İmamoğlu yolunda talan diye bi koy var orda bi hoca var hatta kül veriyor şişesine falan katıyorsun  az bise.
tarafından
Gittik kuzum kul de verdi ama olmadı
-Reklam-
+1 oy
tarafından
Canım hoca bulun. Ama hocayı hastahaneye götürün orda okusun. Çünki eğer gerçekten musallat olmuş varsa okuyinca daha çok delirecek. Gücüde yerinde diyorsun. Abin erkek kardeşin baban amcan dayın o sırada yanında olsun elini kol6nu tutsun. Olur canım okuyunca ürperdim ben. Allah şifa versin. Allah üzerinde olsun . 
tarafından
Dün annemler TLF da birine sormuşlar asma buyuklerini hocalarını falan aramış hocalar demiş yaptıkları kendi elinde değil bu kıza sihir yaomislar etkili sihir . Kendi kendine Arar veriyor elind wolan bişey değil demiş bı kaç dua okumuş gece rahat uyumuş dün gece normalde sabaha kadar göz kirpmaz etrafına bakar durur anı kollar biri uydumu çığlığı basar ya da kendine. Zarar verir yatalak yerinden kalkamiyir illa bı şekilde birine bulaşır yaklaşır eliyle vurur falan
tarafından
Siz hocayı hastahaneye götürün bir süre canım. İnşAllah çabuk geçer
tarafından
İnşallah canm insallah bulursak insallah
+1 oy
(5,004 puan) tarafından
Diyarbakır'da var bı kaç yer iyi olan nerde oturuyorsun cnm
tarafından
Ben Adana'da oturuyirum canım bana iletişim numarası lazım önce durumu anlatmak lazım
(226 puan) tarafından
Diyarbakır da nerde var acaba söyleyebilir misiniz
(5,004 puan) tarafından
Pirana gotrurun canm orda uyuması lazm orda sorsan söylerler birde şeğe koteka var oraya da gotr mutlaka
tarafından
Kuzum bana önce iletişim numarası lazım bana kalsa heryere giturrum ama bbaam artık yoruldum diyor oesine düşmüyor ben kendimce biseyler yapmak istiyirum önce arayıp.komusmam lazım
(5,004 puan) tarafından
Cnm onlar öyle telefonda konusucak insanlar deil ki biz bile gidince çok zor yanına gidebiliyoruz . Piran dedgmde  o bı turbe orda uyuması lazm uyuyunca oluyor biseyler
0 oy
tarafından
Canım benim Rabbım yar ve yardımcısı olsun derdi verende Allah alanda yani tabiki denemissinizdir belkide psikiyatriye gittimi ruh ve sinir hastalıklarına falan.Allahım korusun 
tarafından
Amin kuzum aminnn .. evet psikiatriyw ruh sinire gitti en ağır ilaçları kullanıyor önceden uyutuyordu haolar . Ama artık etki de etmiyor kızlar sabhaa kadar nöbet tutuyor ben buraya foto atsam bakamaSiniz dudağını komple kopardı par.agi i komple.kolardi kafasını yere vura vura arkada kocaman şişlik var
tarafından
Canım benim ya biraz ileri derecede ama inşallah düzelir.Hocayı araştırmak lazım ama iyisini bulmakta sorun. Herkes para için yapar olmuş.aklima bide şey geldi böyle hastalıkların türbeleri oluyor ya orayamı götürseniz şu hamile halimle dua ediyorum Rabbım ona hayatını tekrar bağışlasın inşallah
tarafından
Rabbim senden raİ olsun inseallah sağlıkla.huzurla.alirsin bebeğini kucağına.   
Götürdük türbelere canım o da nafile .vardır illaki dermanı ama.nerde biomkyiruz dediğin gibi kimseye guvenwmiyiruz
tarafından
Aminn canım benim inşallah  Rabbım cümlemizden razı olsun. Rabbimden umut kesilmez ol derse olur sabaha belki bilen biride çıkar. Ne yararlı olur diye. Allaha emanet olun
tarafından
Allah raİ olsun canm inseallah
0 oy
(27,369 puan) tarafından

Mevlam şafi ismi hürmetine acil şifalar versin insAllah olabilirmi evet olabilir araştırmaniz  lazım 

tarafından
Amin amin inşallah nereye araştıracağız bilmiyoruz işte yaomadigimiz kalmadı
0 oy
(112 puan) tarafından
Bizim burda var çok iyi  bi male valla nerde otruyon sen
tarafından
Ben adana da oturuyirum ikwstisim falan bulamaMisim cnm
(112 puan) tarafından
İstanbulda otryor kendisi ama çok iyi bi male gerçkten heryerde onun yanına gelen insanlar var
tarafından
İletişim numarası var mı bana atabikir misin
0 oy
(2,093 puan) tarafından
Çok geçmiş olsun Allah'ım bı an önce şifa versin inşallah 

Tümörden sonramı psikolojisi bozuldu 
tarafından
Tümör alındı terapi aldı tümör kötü huylu çıktı ağır ilaç verdiler tümör yayilmasin diye ama etki etmedi beyninde yayıldı daha sonra öylece durdu tümör önce sağ gözünü aldı acamiyir gözünü sonra ayaklarını yuruyemiyor sonra da delirdi
0 oy
(583 puan) tarafından

Tüylerim diken diken oldu okurken. Rabbim acısını hafifletsn inşallah nasıl dayanamıyorsnz Allah sabır versin insanın canı kanı gözünün önünde eriyip gitmesi çok zor hele bı anne için çok çok acı çok zor . Ve çok üzüldüm bildiğim yok maalesef inşallah çıkar iyi biri. Çok geçmiş olsun kardeşim :(

tarafından
Annem o günden sonra üstüne bı bluz almamamya yemin yemin kimi dışarda oynarken girse oturup agliyor herkesle ilişkisini kesti eski halinden eser yok
(583 puan) tarafından
Anne işte. Rabbim sabır versin kardeşine de şifalar diliyorum:(
0 oy
(1,733 puan) tarafından
Tümör beynin ön tarafında mıydı canım 
tarafından
Gözlerine vurmuştu arka taraf galiba çünkü arka taraftan ameliyat edildi ama şuan bı kaç yerinde var ve hepside twhlikeli yerlerde dokunanjyorlae
(1,733 puan) tarafından
Gozlerıne vurduysa on taraftır canım ve beynın ön tarafında çıkan tümörler kişinin karakterine çok ileri şekilde etki ediyor tamamen bambaşka birine döndürüyor kişi yaptığı davranışların asla farkında olmuyor
tarafından
Tam da dediğin gibi bambaşka birine dönüştü uyuyan canavar gibi sessiz sesiz zarar veriyor kendiside farkında değil yaotimlarinin
0 oy
(1,552 puan) tarafından
Sürmeli Muhammed Yıldızdan hoca var, bilgilerine internetten kolayca ulaşabilirsin.. Benim şikayetlerim bu kadar büyük değildi ama Allahın izniyle faydası olmuştu
tarafından
Allah razı olsun canım bakicam inseallah
(1,552 puan) tarafından
Cümlemizden, inşallah tedavisine vesile olur
0 oy
(14,428 puan) tarafından
Allahım şifasını versin tez vakitte kolayından kuzum,çok üzüldüm
tarafından
Amin aminnnnnn Allah razı olsun
0 oy
tarafından
Allah şafi ismiyle şifa versin kuzum bildigim yok elden dua gelir
tarafından
Duanızı esirgemeyin Allah razı olsun
0 oy
tarafından
Bacım bu rukye işleri için normal şarlatan hocalara götürme daha çok kötü edersin kardeşini. İnstigramda Zakir dindar diye bi hoca var onla iletişime geç o sana bilgi verir. Gerekir uygun görürsede geliyor yanına. Telegramdada "hasenat psikorukye "adıyla kayıtlı. İncele istersen sorular sor uygun görürse gelir inşaAllah. 
tarafından
Rabbim şifa versin bacım. Namazlarınızda dua edin Allah size bir yol açacaktır inşaAllah
tarafından
Konuştuk ama bakım için önce konuşmamız lazım dedi onun için de 500 TL istedi
tarafından
Nasıl konuşmam lazım dedi. Telefondamı yoksa gelip direk kendisimi görecek
tarafından
Telefonda konuşacakmis . Sadece konuşmak için 500 TL dedi
tarafından
Bakın duruma bacım. 500 çok sanki bir konuşma için. Rabbim şifa versin sizede bir yol nasip etsin. Bi konuşun durumunuzun çok olmadığını söyleyin belki bir indirim yapar.
0 oy
(2,769 puan) tarafından
Post yukarı çıksın belki bilen vardır. Rabbim şafi ismi ile şifa versin inşaallah 
tarafından
Amin inseallah
0 oy
tarafından
Rabbim yar ve yardımcınız olsun kolayindan kolaylıkla şifa versin canım 
tarafından
Amin kuzum eksik olma inseallah
0 oy
(3,451 puan) tarafından
Allah'ım yardımcınız olsun en çok annenin :( şifalar versin inşallah 
tarafından
Annemmmm onunla beraber annemd eğitti artık hiç eskisi gibi değil
0 oy
tarafından
Başka bir doktora daha gidin hastalıktan olmadığına emin olduktan sonra hocaya gidin nerede oturuyorsunuz 
tarafından
Doktoru ülkenin en iyi doktorunun öğrencisi .babam konuştu yurt dışına götüreyim yeter ki bana bı isim ver dedi doktor dedi hiç kims ebisey yaoamazameliay bı defa oldu tunor yayılmı kimse alamaz tümörleri üstelik o kadar ağır ilaçlar kullanıyor ki uyursun diye artık o kar da etki etmiyor
0 oy
(2,537 puan) tarafından
Annemin kuzeninin eşi bi an da korkmuş sanırım aklını yitirmiş ama o da böyle kendine ve oğluna zarar veriyordu çocuğunu bulsa atacaktı kayınvalidesi ve kayımbabasına çok düşkün olmuştu Kur-an görmek istemiyor yanında okunduğu zaman terliyor su içinde kalıyordu sizin kardeşiniz de böyle mi bir hoca bulmuşlardı eski haline döndü çok zor günlerden geçtiler çocuk gibi olmuştu konuşması yürümesi falan 
tarafından
Kıran sesinden falan rahatsız olmaz kendisi de okur bazen annem yanına oturur berabe eilabi okurlar zikir çekerler kız kardeşim orda ağlamaya başlar
0 oy
(3,871 puan) tarafından
gecmis olsun Rabbim sifa versin . insallah yarfimci olacak biri cikar
tarafından
Sagoksunlar çok kişi önerdiler hepsine tek tek ulaşmaya çalışcaan insallah
0 oy
tarafından
Parmağını ve dudağını mi kopardı benim bildiğim o şeyler böyle bir şey yapmaz. Yani musallat genelde ağır psikolojik hastalar kendine zarar verir diye biliyorum rabbim şifa versin inşallah 
tarafından
Alt dudak komple yok isaret parmahi yarısi kwimkten kılardı larmak.yarisi yok o kadar güçlü ve kendi bedeninin canını hissetmiyor ki kendioarmagini ısırarak kopardı

İlgili sorular

0 oy
28 cevap 416 göst.
0 oy
6 cevap 458 göst.
28 Kasım 2020 Diğer kategorisinde Ruken04 (15 puan) tarafından soruldu
0 oy
7 cevap 227 göst.
22 saat önce Diğer kategorisinde Nermin21 (57 puan) tarafından soruldu
0 oy
17 cevap 385 göst.
1 Şubat 2024 Diğer kategorisinde Burcu13 (299 puan) tarafından soruldu