+1 oy
1,424 göst.
Aile kategorisinde tarafından
Sizler uyurken eşlerinize sariliyormusunuz ben cok sarılarak uyumak istiyorum ama eşim sevmiyo uyurken ayaklarımız bile bir birimize değmiyor hele yazın dokunamıyorum bile cok sıcak diyo dokunma diyo daha diyemediğim cok şey var gün içinde ne sarılır  ne öper  hatta yanımda bile oturmaz hep karşımda oturur bakımlıyim kisel bakımına dikkat ediyorum yani hep böyle evlendiğimden biri böyle bi adam egelmeyi bilmez hemen alınır küser cok iyi baba ama eş olarak çok eskisgi var yani bu durumlarından çok  bunaldım artik 

63 Cevaplar

0 oy
(291 puan) tarafından
Bizdede tam tersi yatarken eşim sarılmak ister bana fenalık basıyo öyle :)  nefes alamıyorum sanki :)  
-Reklam-
0 oy
(375 puan) tarafından
Oda bende severiz. Ama uyuduktan sonra ister istemez ayrılmış oluyosun
0 oy
(2,804 puan) tarafından
Bir kaç dakika sarılırız snra ikimizde kendi yönlerimiz döneriz rahatsız oluyorm ben ya :))) oda okuyordur daralıyor insan 
0 oy
(2,194 puan) tarafından
Kışın sarılırım da yazında aicakta bende sarilmam bunaliyorum sevip sevmemekle ilgili değil yada gorunusle canım sıcaktan eşin  bunalliyordur gerçekten. 
0 oy
(2,223 puan) tarafından
Valla izmirde oturuyorum yazin eşim sarılmak ister git git sarilma derim kışında ben sarilmak icin yapisirim
0 oy
(1,223 puan) tarafından
Sicakta bende sevmiyorum rahatsiz oluyorum ama esim tam tersi.hatta terliyim falan diyorum ama yok sariliyo sirnasiyo esimi sevmedigimden mi hayir ama iste sicakr ahatsiz ediyo 
0 oy
tarafından
Dokunmatik değil. Alıştır sende.
0 oy
(887 puan) tarafından
Bizde de tam tersi eşim sarılıp uyumak ister ben sevmem kışın bir derece daha da şu sıcakta sarılmak yapış yapış aklıma geldikçe ter bastı :)
0 oy
(3,589 puan) tarafından
Sarilmadigim zaman sıkıntı küstün mu gece hiç sarilmadin bana diye başlar yaz kış fark etmez siyam ikizleri gibiyiz :)
0 oy
(710 puan) tarafından
Bende tam tersi aşırı daralirim nefes alamam sarıldı mi bide benimki kafasına yorganı çekerek yatmayı sever ben bunalirim bı anlasamayiz o konuda şimdi ayakları ayaklarıma deydin direk itiyorum çok sicaksin diye çok seviyorum ama o sıcak ateş basması gerçekten çok değişik bişey elinde olmuyor insanın . Bende isterim böyle sarılarak uyumayı ama ben tobe uyuyamam en fazla 5 dk durururum sonra hemen diğer tarafa doğru dönerim ben divindikce de onun uyku açılır bu sefer o diğer tarafa ben diğer tarafa dönerim . Ben kafayı koyar koymaz uyuyan insanlara gıpta ile bakarım ben tobe uyuyamam. En az yarım saat bı oraya bı buraya dönerim yatakta eşim anında uyur haliyle bende sürekli yatakta bı sağa bı sola dönerim sarildigimkzda donemiyorum da o şekilde uyuyup da kalamiyorum malesef direk kendimi diğer tarafa atıyorum elimde olan bişey değil bacım bu eşinin de öyledir bunaliuordur . Şuan mesela bu mesaji yazarken bile vantilatör un karşında yaziyorum ayaklarıma vurdurttum aşırı ayak yanması var 
0 oy
(873 puan) tarafından
Aman benımkide utanmasa üst üste yatacaz vıcık vıcık ben sevmem teması o sever. Valla arada ben kovalarım öte git diye 
tarafından
Hahahaa
0 oy
(1,392 puan) tarafından
Bende seviyorum ama sonra bunaliyorux çok sıcak eşimde hemen terliyor ama kışın sariliyoruz hatta birbirimize sıcak olmak için ama yazın yok :D
0 oy
(12,719 puan) tarafından
Sicakkkkkk   işimizi bitırıp ayrılıyoruz sarılmak için kış lazım jsghkm
0 oy
(2,537 puan) tarafından
Gün içinde çok sarılırız L koltuğumuzun o köşesinde dip dibeyiz ama sarılarak asla uyuyamayız ikimiz de. 
0 oy
tarafından
Benim öyle kötü bir huyum var malesef eşim sarılıp uyumayı sever ama ben hiç bir şekilde dokunmasını istemem uyurken ayakları bile değse itiyorum 
0 oy
(1,451 puan) tarafından
Biz kışın sarılır uyuruz bn kaçsamda eşim yakalar sarılır illa yazın ise sıcaktan ayrı yataklarda yatarız o derece bn pek takmıyorum
0 oy
(7,376 puan) tarafından
Uyurken birden sarılır valla bide bırakmıyor kızıma su getirecegim sanki kaçacak ya öyle bir sıkı tutuyor valla en sonunda uyandırıp beni bırak şu getirecm diyorum suyu getiriyorum yine aynı bende fazla sevmiyorum ama benimde eşim çok sever 
0 oy
(4,426 puan) tarafından
Benim eşimde temas etmeye bayılır aksine bende hiç hoşlanmıyorum gece üstünde bir ağırlıkla uyanırım bakarım ki cullanmis üstüme.")) Yani karakter meselesi hoşlanmıyor olabilir canım bunun seninle bir alakası olduğunu sanmıyorum 
0 oy
(433 puan) tarafından
Eşimle sarılrız uyku derinleşince ayrılırız tv önüne uzanınca bende bacaklarının arassına uzanıp tv izleriz 
0 oy
(599 puan) tarafından
Benim ayağım onun ayağına değmeden ne ben ne o uyuyamayiz sarıp sarmalayim yatmayı sevmez sırtını döner genelde arkasından Benim ona sarılıp öyle uykuya dalmaya bayılır bazen kızarım Bir kere de ben Şenin göğsüne başımı yaslayayim öyle dalayim uykuya derim tamam der gönlüm olsun diye yaşlarım başımı iki dakika sonra daraldim hatun hadi dönüyorum ben saril uyut beni der:) ve sırtını döner:) 

İlgili sorular

0 oy
15 cevap 375 göst.
+1 oy
7 cevap 276 göst.
29 Şubat 2024 Diğer kategorisinde Kuzeybebesi (724 puan) tarafından soruldu
0 oy
7 cevap 245 göst.
23 Ocak 2024 Aile kategorisinde Sevgi344 (230 puan) tarafından soruldu
+1 oy
14 cevap 488 göst.
15 Ocak 2024 Aile kategorisinde misafir tarafından soruldu