+1 oy
1,419 göst.
Aile kategorisinde tarafından
Sizler uyurken eşlerinize sariliyormusunuz ben cok sarılarak uyumak istiyorum ama eşim sevmiyo uyurken ayaklarımız bile bir birimize değmiyor hele yazın dokunamıyorum bile cok sıcak diyo dokunma diyo daha diyemediğim cok şey var gün içinde ne sarılır  ne öper  hatta yanımda bile oturmaz hep karşımda oturur bakımlıyim kisel bakımına dikkat ediyorum yani hep böyle evlendiğimden biri böyle bi adam egelmeyi bilmez hemen alınır küser cok iyi baba ama eş olarak çok eskisgi var yani bu durumlarından çok  bunaldım artik 

63 Cevaplar

0 oy
tarafından
Ben sevmiyorum esim sever daraliyorum sabit yatamiyorum
tarafından
Bende senin gibiyim asla rahat uyuyamam kırk kere dönerim o yüzden bebeğim memede uyumak isteyince ben hemen koymak istiyorum iki büklüm uyuyamam
tarafından
Aynen oyle
-Reklam-
0 oy
(1,024 puan) tarafından
Bazı insanlar böyle mesela benim eşimde sarılmayı sevmez saçın gözüme ağzıma giriyor der ilk başlarda üzülüyordum ama şimdi alıştım ne bilim herkes aynı değil 
0 oy
(4,961 puan) tarafından
Bn sarilarak yatarım ama uyuyamam boğulur gibi olurum eşim sarılınca da uykum kacar
0 oy
(482 puan) tarafından
Gun icinde temasi cok severim ama uyurken sarilmaktan hic hoslamam bogulcak gibi olurum
0 oy
(4,943 puan) tarafından
Ayağım onun ayağına değmeden uyuyamam ben o yüzden annelerimize çok çok nadir kalırız çok ciddiyim böyle bir alışkanlık olmuş bnde
tarafından
İyi yapiyonuz
0 oy
tarafından
Benim esimde sevmez sarilip uyumayi bende sevmem ama gun icinde oper kokar
0 oy
(7,280 puan) tarafından

Bnmkide öyleydi ilk zamanlar zorla sarılırdim :Dsimdi kendi sarılıyor ben kaçıyorum sıcak diye 

0 oy
tarafından
Kız benimki de öyle zaten benimki kendi terliyor ben de dokunamıyorum 

Sen bana kışın lazımsın diyo shshshs valla kisin sarıp sarmalarim soba kadar sıcak oluyor çünkü shshs 

Günaydın bu arada 
tarafından
Hahaha günaydın
(96 puan) tarafından
Benimkide öyle çok terler gece. Ama ben temas etmeden uyuyamam) o yüzden bişey demiyor garibim
0 oy
(11,235 puan) tarafından
Sarılıp yatmak hiç bana göre değil eşim sarılır da iteklerim sıcak soğuk fark etmez boguyorlar gibi geliyor TSK eşim arkasını döndüğünde ben gider sarılırım o da 5 dk
0 oy
(1,072 puan) tarafından
Bende eşimde yatarken hayatta sarioamayiz çok denedik olmuyor :) sürekli hareket etme isteği geliyor nedense.. 
0 oy
(1,569 puan) tarafından
Sarılmak mi ahtapot gibi sarılıyor sicak micak hak getire:)
0 oy
tarafından
Sarılıyoruz uyurken ama bir süre sonra ben şekil değiştiriyorum uykumun arasında uyanınca bakıyorum eşim yine sarılmış, ama oturma konusunda da ben karşı karşıya oturmayı severim eşim yan yana genelde de yan yana otururuz 
0 oy
tarafından
Temas bağımlılığı vardı bizde bacak kol hafif bir yer dokunmadan uyuyamazdim
tarafından
Teyyyy keşke yağmur gelmese bu hafta 33 kere çıkıyor istanbul
tarafından
Hayırdır Esma niye yağmuru istemiyorsun canım ☺️
tarafından
Cunkuuii ☹️ biliyorsun yazmicam
tarafından
Anladım canım ☹️
tarafından
Pufff ☹️
0 oy
(1,736 puan) tarafından
Bizde tam tersi. Eşim sarılır ama 2 dk sonra bunalırım, sevmem öyle uyumayı. Hele hele yazın , kolu bacağı değsin istemem. 
0 oy
(7,249 puan) tarafından
Bizde tam olarak boyleyiz karsilikli koltuklarda otururuz yapacak bisey yok sanki 4 degil 24 senelik evliler gibi
tarafından
Bizde öyle ya
0 oy
(583 puan) tarafından

İlk evlendiğimiz de eşimde az sarılr arkasına dönerdi. Ben de hep Trip attım noluyo dedi zıkkımın kökü dedim asıl sana noluyo bu ne arkanı dönüp uyumakta nedir. Çok sıcak dedi gerçekten eşim sıcağı hiç sevmiyor vücudu yanıyor onun bı kaç kere öyle yaptım. Şimdi de ben yatağa giriyorum arkamı dönüyorm hiç takmıyorum bı bakıyorum kendisi sarılıyor. Sende bı kaç kere soyle kız baktın olmuyor daha sende takma bak kendisi nasıl sarılacak <3

0 oy
(846 puan) tarafından
İyi değil öylesi de ya insan eşine sarılmak öpmek ister ama.

Ben uykumda sarılmam hiç eşim döner bana sarılır yatar öyle sıkacak gibi de değil elini atar normal. Sen sarılıp öpüver ne kadar sevmiyorum dese de boşver 
0 oy
(888 puan) tarafından
Bizde tam tersi bende sevmem sarılarak uyumayı o sever ama ben daralirim kişilik meselesi her zaman öpüşmekten dokunulmaktan hoslanmam  
0 oy
(2,877 puan) tarafından
Bacım bu sıcakta yorgana tahammül edemiyoruz sarılıp uyumak ter içinde kalmak demek bu açığı gündüz kapat :) 
0 oy
(8,311 puan) tarafından
Aynen biz de öyleyiz canım ve ben sarılmadan uyuyunca kotu hıssedıyorum ıkı dkka sarılıp yatılabilir sonucta 

İlgili sorular

+1 oy
7 cevap 274 göst.
29 Şubat 2024 Diğer kategorisinde Kuzeybebesi (652 puan) tarafından soruldu
0 oy
7 cevap 245 göst.
23 Ocak 2024 Aile kategorisinde Sevgi344 (229 puan) tarafından soruldu
+1 oy
14 cevap 485 göst.
15 Ocak 2024 Aile kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
25 cevap 371 göst.
16 Aralık 2023 Yemek-Tarifler kategorisinde Simsek21 (1,343 puan) tarafından soruldu

379,207 soru

11,351,313 cevap

34,822 kullanıcı

...