+1 oy
1,423 göst.
Aile kategorisinde tarafından
Sizler uyurken eşlerinize sariliyormusunuz ben cok sarılarak uyumak istiyorum ama eşim sevmiyo uyurken ayaklarımız bile bir birimize değmiyor hele yazın dokunamıyorum bile cok sıcak diyo dokunma diyo daha diyemediğim cok şey var gün içinde ne sarılır  ne öper  hatta yanımda bile oturmaz hep karşımda oturur bakımlıyim kisel bakımına dikkat ediyorum yani hep böyle evlendiğimden biri böyle bi adam egelmeyi bilmez hemen alınır küser cok iyi baba ama eş olarak çok eskisgi var yani bu durumlarından çok  bunaldım artik 

63 Cevaplar

0 oy
(952 puan) tarafından
Valla bende eşimde 2 dakika kalırız anca sarılarak sonra birbirimize totomuzu döneriz güleriz ahaha bunu niye dert ettin
-Reklam-
0 oy
tarafından

Bizdede tam tersi ben asla sarılarak uyuyamam ama eşimde en derin uykusunda olsun döner dolaşır sarılmak ister bide bacaklarının arasına bi bacağımi mutlaka alır yastık niyetine sinir olurum bende:D

0 oy
(3,490 puan) tarafından
Hayatta uyuyamam resmen boğuluyorum dibimde bile yatmasin o yatağın Bi ucunda ben Bi ucunda yatıyoruz 
0 oy
(1,925 puan) tarafından
Biz yatmadan biraz sarılır yatarız sonra her kes kendi yoluna :D
0 oy
(736 puan) tarafından

Eşim hep der bana sarıl. Bende derm sen bana sarıl hep ben sariliyorm diye :D değişir bazen o bana sarılır bazen ben ona . Gün içinde sever öper sohbet muhabbetimiz de olur çok şükür 

tarafından
Maşallah canm
0 oy
(7,768 puan) tarafından

Sn temas bağımlısısın eşin tam tersi bnde teması sevmem batar bana :D 

tarafından
Aynen:)
0 oy
(96 puan) tarafından
Ben sarılmadan uyuyamıyorum. Başımı göğsüne koyarak uyuyorum. rüyalarda falan korkuyorum o yüzden temas olmadan uyuyamıyorum çok terleyen biri hatta yastık  falan gece yatarken su oluyor kendisi asla bişey demiyor sarılma diye o zamanlarda kendim sarılmadan sadece kolumu üzerine atıb  uyuyorum. Bence sevmese bile sevdiği için yapılmalı gereken şeyler var
0 oy
(17,874 puan) tarafından
Biz sarılırız ama ben sıkılırım beş dk sonra :D gız napcann sıcak boşver amaaaan
0 oy
(203 puan) tarafından
Bende sevmiyorum pek ama eşim sarılır genelde
0 oy
(2,512 puan) tarafından
Benimde eşim bana yapışık gezer valla sıcak micak umursamaz ama bazen bende ayyy der itelerim yarım saat sonra yine aynı 
tarafından
Haha keşke benimde öyle olsa
0 oy
(9,648 puan) tarafından
Eşim sarılıyo ya üstüme çöktün karabasan gibi diyorum bu sıcakta çekilmiyo
0 oy
(91 puan) tarafından
Ben de öyleyim yaz aylarında asla sarılmam sokulmam yanana bile oturmam ama sevmiyor anlamına gelmiyor tabi ki sıcağa gelemiyorum hemen daralırım eşim de bilir huyumu saolsun alınganlık yapmaz kimi insan sevmez 
0 oy
(4,759 puan) tarafından
Benim eşim de ben de sarılıp uyumayı seviyoruz yaz kış fark etmez ikimizde de illaki temas olacak dalmak için mesela eşim sırtımı karnımı okşayarak dalar saçımla oynayarak yazın ben sıcak diye blraz bunalırım uzak yatarım ama öyle daldığın bildiğim için kıyamam yine de 
tarafından
Ne güzel:)
(4,759 puan) tarafından
Aynen canım benim
0 oy
tarafından
Ben de sarılırım eşimde hatta eşim sen iyi sarilamiyorsun der o sarılır bana sürekli bazı erkekler öyle kuzum takma belki düzelir 
tarafından
Umarım ya
0 oy
tarafından
Sarılarak yatarız ama 5 dk sonra ikimizde uzaklaşırız çünkü çok sıcak 
0 oy
(6,429 puan) tarafından
Gün içerisinde sarılır operiz birbirimizi ama gece bende sevmem sarılmayı sıkılırım hoşlanmam. Hatta ben yalnız uyumayı seviyorum 
0 oy
(986 puan) tarafından
Eşim bana sarılmadan yatamaz.sarilmayi çok sever.

Ama ben hiç sevmiyorum.gun içinde de hep gelir dibime girer.
tarafından
Kız ne güzel işte hahaha:)
(986 puan) tarafından
Ne bileyim ben çok sarmaş dolaş olamıyorum
Ama o tam tersi.
tarafından
Ben severim ya:)
0 oy
(10,978 puan) tarafından
Sarımak degil de bende yatarken kimse dokunmasın hatta tek yatmak isterim. 8 sene evli kaldım ve alışamadım yanımda birinin yatmasına huy bu. Sevmiyor anlamına gelmez. İlk zamanlar eski esimde gece sarılmak ıstıyordu. O kendi donene kadar uyuyamıyordum allah diyip kacasım geliyordu. Sonra guzellikle anlatmıştım kırmadan 
0 oy
(6,364 puan) tarafından
Bende esimde seviyoruz valla :D hele küs bile olsak illa ayagı ayagıma değecek sjsjsj 
0 oy
(4,278 puan) tarafından

Ben sarilmadan uyuyamam eli elime ayağı ayağıma nefesi nefesime olacak hatta  ama ayağımız deyecek birbirine illa:) 

İlgili sorular

0 oy
15 cevap 375 göst.
+1 oy
7 cevap 276 göst.
29 Şubat 2024 Diğer kategorisinde Kuzeybebesi (724 puan) tarafından soruldu
0 oy
7 cevap 245 göst.
23 Ocak 2024 Aile kategorisinde Sevgi344 (230 puan) tarafından soruldu
+1 oy
14 cevap 488 göst.
15 Ocak 2024 Aile kategorisinde misafir tarafından soruldu