0 oy
369 göst.
Aile kategorisinde (396 puan) tarafından
Gece 3de bebegim uykudan aglayarak uyandi biraz onla.ilgilendim uyutmaya calistim zor uyuttum. Tam yataga yattim uyuma moduna gectm esim su istedi bende kalkamicam dedim. Sinirlendi Allah beni senin eline dusurmeden canimi alsin dedi. Sustum hicbisey soylemedim bebeklerim yanimizda uyuyo uyanmasnlar istedim. Ama cok sinirlendim. 2 sene once 4 gun olmus ameliyat olmusum dikisliyim kendisi hasta oldu o halimle onla ilgilendim bebek gbi baktim nankor koopekk bana bu gece o lafi etti.   Ben.uyaniksam sende uyaniksin kalk al suyunu. Hasta olsa getirirdim. Ama saglamsn kalk al istee. Ama gun gelecek ben suratina bu laflarimi yapistiricam. Cok agrima.gitti bu lafi. Birda.yaziyim da iki dertlesiyim dedim. 

8 Cevaplar

0 oy
(818 puan) tarafından
Aman uyku haliyle söylemiş boşver kafana takmaaaa 
(396 puan) tarafından
Yok canm uyanikti.gayet. ayaktayken istese yine sikinti yok. Onun adetidir yataga yatariz 2 saniye.snra.su.ister her zamanki hali
-Reklam-
0 oy
tarafından
Eğer yeni uyandıysa uykusu bölünmesin diye istemiş olabilir getirseydin keşke sen uyanık olunca istemiş bu kadar olay yaratıp kırmaya değmezdi
(396 puan) tarafından
Yok uyaniktii hatta kiza kalkti bakti.ustu acilmismi.diye
0 oy
(736 puan) tarafından
Snde  amin benide senin eline düşürmesin  deseydin 
(396 puan) tarafından
Icimden dedm :)
(736 puan) tarafından
O zmn iyi ypmissin :)
0 oy
tarafından
İnşAllah hep iyi olursunda elime bakmazsın dersin.
(396 puan) tarafından
Aminn amin
0 oy
(7,281 puan) tarafından
Takma kuzum bnde eşime derim o lafı hemde çok aman hasta olmim da allha senin eline beni düşürmesin diye he degec bu erkeklere yaranamasin 
(396 puan) tarafından
Istiyor ki hep ilgileneyim onla ne istese yapayim. Benmkide can.
0 oy
(1,849 puan) tarafından
Uyku haliyle söylemiş canını sıkma bacım boşver. Erkeklerden cok fazla ilgi ve merhamet beklememk gerwkir biz kadınlr giibi değiller 
(396 puan) tarafından
Uyanikti canim. Onun adetidir benden su istemek. Yataga yatalim hemen benden su ister. E smdi yattik ayaktayken icseydin dimi.
tarafından
Bacım bendede 3 çocuk var aynı
 dediğin gibi bnm eşimde gece uyanırsa benden su ister. Sürekli kızdım ettim kendin niye almıyosun diye. Oda gece hep yanımızda su olsun sıkıntımız olmaz dedi. Sende gece başucunuza su koy. Boşver takma kafana hepimizde oluyo. Bazen insanın boşluğuna bile denk geliyo söylüyo öyle şeyler.
(396 puan) tarafından
Mecbur oyle yapcam artik canm
0 oy
(952 puan) tarafından
Amannn uykuludur dangozluk etmiş bu kadar takma
0 oy
(10,880 puan) tarafından
Bemce de dusurmesin ok dua et kinciyim bilirsin dicektin. 

İlgili sorular

0 oy
42 cevap 869 göst.
5 Mayıs 2023 Aile kategorisinde Pakize333 (1,003 puan) tarafından soruldu
0 oy
33 cevap 906 göst.
15 Nisan 2023 Aile kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
10 cevap 260 göst.
15 Kasım 2022 Aile kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
30 cevap 928 göst.