0 oy
178 göst.
Aile kategorisinde (1,687 puan) tarafından

Annemmmm yıllarca kaynana görümce zulmü gördü hatta babam o insanlar yüzünden dert sahibi oldu öldü neyse çok sürmedi anası öldü şimdi de halalarim annemle uğraşıyor kızlar artık üzülüyorum anneme Kurban Bayramı'nda evi bastılar bizi köye rezil ettiler mahkemelik bile olduk artık huzurumuz kalmadı Allah'a dua ediyorum sanki o insanlara bişey olmuyor olan bize oluyor kızlar psikolojik olarak çok kötüyüm ya :(

4 Cevaplar

0 oy
(13,725 puan) tarafından
Baban nerde?????
(1,687 puan) tarafından
Babam tek oğlan 6 tane halam var cnm altisida birbirinden beter insanlar babam öldükten sonra daha da kötü oldular aslında buraya yazmak istemiyorum ama daralıyorm düşün düşün nereye kadar bilmiyorum ya yıllardır anneme babama neler yaptılar bı bilseniz annem bazen ağlar hatta napcaz biz böyle ya niye Allah bize yardım etmiyor bilmiyorum kimsesi de yok annemin bizimde öyle
(13,725 puan) tarafından
Ya :( Allah kötü insanlari perişan eylesin
tarafından
Öfke ile ağzımızdan yanlış kelimeler çıkmasın canım her şerde bir hayır vardır Allah siginin ona havale edin
(1,687 puan) tarafından
İnan öyle yapıyorum ama bu gidişle anneme de bişey olcak diye korkuyorum
tarafından
Köyden uzaklaşma gibi bir şansınız yokmu
-Reklam-
0 oy
(3,073 puan) tarafından
Ne istiyorlar ki sen yakında değılsen anneni yakınına alsan olmaz mı abin falan yokmu Allah yaedım etsin kimseyle uğraşılmıyır
(1,687 puan) tarafından
Kuzum yakınlık değil mesele annemi bir köye sığdırmadilar kendi evine toprağına kimsemiz yok ki bizim o kadar kötüler ki artık süreli bizimle uğraşıyorlar laf söylüyor hatta annemi dövmeye bile çalıştılar hep kaynanası yüzünden yıllarca anneme karşı boyleydiler şimdi babamda gidince iyice kötü oldular
(3,073 puan) tarafından
Allah onlara öyle belaversin ki annemle uğraşscak halleri kalmasın
0 oy
tarafından
Allah'a havale edin rabbim çok büyük ancak o gelir onların hakkından 
(1,687 puan) tarafından
Ettim ama isyan eder oldum kuzum biliyorum çok büyük günah ama gördükçe üzülüyorum keyif çaları iciolar biz burda öyle
tarafından
Dertleri ne peki ne istiyorlar sizden mal davasımi hani durduk yere delirmislermi bunlar
(1,687 puan) tarafından
Yıllarca anenemle ebem biz ebe deriz aynı evde oturuyorlar yarısı annemin yarisi ebemin evin hep annemle napar eder kavga çıkarırdı ebem kızları da doldurur du en başından beri sevemdi annemi babamı hep küçük düşürürdu kadın tuhaftı ya enişte severdi Allah alsın enişteme versin ömrümü derdi babamda buna çok sinir oldurdu hep soylerdi dişlerimi sıka sıka hepsi döküldü derdi bir topluma giremedi biri bişey derdi babama anann bunu bunu dedi diye bu sefer evde tartışma çıkardı halalarimda gelir iyice karıştırıp giderdi çok şeyler var yazacak ama diyorum ya en başında annemi sevmediler babam da gidince daha çok başına çöktü ler
tarafından
O zaman bunlar sizi bezdirip evi elinizden almaya çalışıyorlar başka ne olabilir ki annene baskı gapiyorlar annen bırakıp gitjsn diye
(1,687 puan) tarafından
Aynen oyle işte napcaz biz
0 oy
(123 puan) tarafından
Aynı şeyleri yaşıyoruz...  Nedense postunu okuduğum da benim gibileri de varmış dedim...  Aynı şeyleri yaşıyoruz yıllarca bizde annem ve ben dedemden babannemden halamlar dan ve babamdan dayak şiddet küfür ne varsa yedik annem cesaretsiz bi kadındı ne ayrıldı ne boşandı annenem çile çeken kadın iyi kadındır dedi bizi kendi halimize terk etti...  Babamj kaybettik ama yine dedem halamlar uğraşıyor öyle böyle değil ne iftiralar atıyorlar ben intihardan döndüm ne deyim rabbim boule insanların canını alsın ne deyim 
(1,687 puan) tarafından
Of ya :(((( niye onlara değil de bize niye onlar keyif ederken buz gibi yerde sırf annem bir hafta evine gitti diye evi bastılar koca adananin sıcağında yandı hala laf gönderiyorlar uğraşıcaz diye annem zavallı zayıflaya zayıflaya minicik kaldı çok üzülüyor biliyorum bizde öyle evliyim ben artık evliliğime zarar vermeye başladı psikolojik olarak düştüm artık her gece oturup ağlıyorm onlar orda keyifle çay içerken biz burda kan icioz resmen kovdular babamın mezarı orda gidemedim göremedim bir su bile dökemedim

İlgili sorular

0 oy
3 cevap 99 göst.
11 Aralık 2023 Aile kategorisinde Casperiye (4,374 puan) tarafından soruldu
0 oy
18 cevap 590 göst.
15 Mayıs 2022 Aile kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
1 cevap 93 göst.
17 Kasım 2023 Aile kategorisinde Deflin (545 puan) tarafından soruldu
0 oy
4 cevap 64 göst.
28 Nisan 2023 Aile kategorisinde Adohitlerin annesi (336 puan) tarafından soruldu

382,232 soru

11,444,446 cevap

35,014 kullanıcı

...