+1 oy
372 göst.
Aile kategorisinde tarafından
tarafından kapalı
Kızlar ne olur bana iyi bı fikir verin ....

Çok samimi olduğum bı yengem var sürekli konuşuyorduk aramızda hiç bişey olmadı  beni gergin ariyan msj atan yengem nedense bı hafta içinde değişti  en son ben aradım konuştuk bidaha aramadı msj atmadı ... Bu durum beni çok üzülüyor geçen söyledim neden böyle davranıyorsun hastayım dedi normal konuştuk kapattı şimdi en son ben aradım msj attım  artk aramadı .sms atmadı sizce siz olsaydiniz ne ypardinizzz ...... İyi geceler 
notu ile kapatıldı: Soru başlığı sorunuzu kısaca özetleyecek şekilde belirlenmelidir. Bu tarz soru başlıkları platform kullanışlılığını azalttığı için soru kapatılmıştır.

6 Cevaplar

0 oy
(48,695 puan) tarafından
Deli olacak bişey yok kendi haline birak arama sende
(5,132 puan) tarafından
Tammm uzun uzun yazdım soru kapandı offff
(48,695 puan) tarafından
En sinir durum ya kaliyo.oyle ☺️
tarafından
Emyy sen burda yaz bacimmm
(5,132 puan) tarafından
Uzundu ya ,
Kısaca
Mutlaka bir sorunu vardır paylaşmak istemediği ama sorunu bitince veya paylaşmak isterse konuşur tekrar. Üstüne gitme ama nasılsın sor arada . Bazen bir samimi nasılsın insanın içini döktürüyor. Sonuçta konuşmak da iyidir. Samimiyet dostluk varsa devam eder bir şekilde
tarafından
Canm aradım zaten ama  ondan sonra artık beni aramadı msj attım nasılsın dedim hastayım dedi bu yani artık aramadı beni her dakka ariyan insan aramıyor artık bilmiyorum kız kardeşim misafir gelmiş evime kaç gün kalcak dedi.
-Reklam-
0 oy
(119,343 puan) tarafından
ne ararim ne sorarim ne kadar ekmek o kadar kofte
valla ben ters bi durum sezersem aninda keserim
(8,581 puan) tarafından
Arkandan seni kötüledigini sezsen naparsın peki sevdos.
Zarar vermediğin insanlara hemde.
tarafından
Bend öyle yapmak istiyorum
ohoo onlar heryerde var semros burda bile var sezmiyom direk gelip yazip soyluyolar yokmus gobi davraniyom gormezden gelmek en iuisi
(8,581 puan) tarafından
Heh bende doğrusunu yapıyormusum demekki.. bu bide aşırı egolu. Evimin düzenine bile karışrdı ya..
Eltimi bana gelir överdi. Onla konuşmadıgm icin.   Zararı varmis bana.  Geç farkettim
0 oy
(8,581 puan) tarafından
Valla bende dost dedigimden ayni şeyi yaşadım.  Hicbi sorun yoktu aramzda. Baktm triplerde.  Hic neden bile sormadm konuşmuyorum artk..

Sende bosver insanlar işlerine geldigi gibi
(8,581 puan) tarafından
Bu senin neyinin nesi oluyor.  Cokmu yakının.   Tınlama bence şuna bak afralı
tarafından
Yengem oluyor  evlerimiz uzakkk yakın degil
(8,581 puan) tarafından
Aman salla gitsin. Arayani ara soranı sor
tarafından
Bende diyorum illah arasın sorsun
(8,581 puan) tarafından
Aynenn
0 oy
tarafından
Hicbirsey yapmam kız ne yapacam aramayani sormayani zorla mı konuşturcam sonuçta onsuzda yaşayabilirsin valla hiç takmam ben senin yerinde olsam 
0 oy
(163 puan) tarafından
Birşeyler duymuş olabilir 
0 oy
(1,389 puan) tarafından
Ne mi yapardım koyar kafamı yastığa uyurdum çünkü hayat bunları düşünmek için çoook kısa hiç derdin yok mu yengeni kafana takıyosun isteyen arar isteyen yazar. Valla anam babam hariç bir kimseyi ne ararım ne yazarım bana yazan varsa cvp atarım 3 çocukla beraber birde başkalarının nazını niyazını çekemem :) 
tarafından
Ohhh  kardeşim gelse bugün boş kafama şöyle kaç gündür aramıyor yaa çok üzülüyorum neden böyle yapıyor ariyacam neden bana böyle davraniyorsun demek istiyorum
(1,389 puan) tarafından
Kız harbiden derdin yok mu snn :) aramazsa aramaz mecbur mu aaa takma bacım bukdr erkenden yaşlanırsın sen bu gdişle
tarafından
Yemin ediyorum onun yüzünden hayattan keyif almiyorum
(1,389 puan) tarafından
Kız deli misin sen aaa taktığın şeye bak bırak bacım anan baban yok mu onları ara hani kız kardeşin fln olsa dicem bi nebze haklısın ne takıyon

İlgili sorular

0 oy
7 cevap 145 göst.
29 Temmuz 2021 Aile kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
10 cevap 546 göst.
2 Haziran 2021 Aile kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
13 cevap 311 göst.
4 Haziran 2023 Aile kategorisinde Merve atabay (153 puan) tarafından soruldu
0 oy
15 cevap 315 göst.
31 Temmuz 2022 Aile kategorisinde Nehirybahar_6.Yakki (11 puan) tarafından soruldu

380,211 soru

11,383,279 cevap

34,883 kullanıcı

...