0 oy
114 göst.
Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde (1,745 puan) tarafından
Ay diş çıkarıyoruz üst dişlerden biri çıktı diğer 3 ü kızarıp kabarmış . O kadar huysuz ki yerde durmuyor ağlıyor kucak istiyor alıyorum 5 dk sonra orda da durmuyor mama sandalyesine koyuyorum öyle dışarı çıkarıyorum yıne çığlık kıyamet .. ne yemek var ne uyku . Bi başımayım delirecem bi tavsıyenız var mı ya sız nasıl atlattınız . Bırakın şuan ev işi yapmayı daha kahvaltı yapamadım 

5 Cevaplar

0 oy
(386 puan) tarafından
Valla ben sokağa kamp kurmayı düşünüyorum. Özellikle de aksamları.
(1,745 puan) tarafından
Sokak da da durmuyor kı yemek yapıyorum yesin dıye onu da yemıyor bu defa da sureklı yemek de yapamıyorum
(386 puan) tarafından
Ben yaptığımı 2 gün yediriyorum.  Cünkü onu bir hallerle yapiyorum hergün yapmam imkansız gibi birşey kendimize yapamiyorum çoğu zaman. Onun kalanlarını yiyoruz
(1,745 puan) tarafından
Yese yemiyor ki aç aç dolanıyoruz
-Reklam-
0 oy
(9,242 puan) tarafından
Gunde 3 kere sokaga cıkartıyorım yıyememekten 6nkılo verdım
(1,745 puan) tarafından
Kaç aylık canım senın kı
(9,242 puan) tarafından
11 canım
0 oy
tarafından
Ay bizmkide 5.5 aylık alt iki dismz göründü onun aglmsi 2 gundr buttrdi beni hicbirseydn mutlu olmuyor bakalım ne zmn cikacak tam 
(1,745 puan) tarafından
Göründüyse geçer ıkı güne acısı canım patlayınca rahatlıyorlar
tarafından
Hadi ısllah ateşi de var
0 oy
(661 puan) tarafından
Canım aynı durumdayız ayrıca naçizane tavsiyem calcel jel var eczanede onu aldır eşine mor paket tamamen bitkisel buzdolabına alt kısma koy azıcık soğusun parmağınla damaklarina ve dış etlerine sür uyusturup biraz olsun rahatlatıyor 
(1,745 puan) tarafından
Diş topu kullanıyorum ama onu da burda bulursam denerım kuzum
(661 puan) tarafından
Mutlaka denemeni tavsiye ediyorum ben onunla rahata kavuştum diyebilirim bacım
tarafından
Ne kadar acaba bilgnz var mı
(661 puan) tarafından
En son aldigimda 15 ti şimdi gelen zamlardan dolayı olsa olsa 25 olmuştur hadi 30 olsun o kadar yoktur belkide ayrıca aklınızda bulunsun sağlık ocağındaki aile hekimleri de yazıyor bu bahsettiğim jeli istersen yazdırıp öyle alabilirsin de
tarafından
Yok yazdrmya gerek bazen bazı fiyatlara şok oluyorm ondan sordum 20-30 önemli değil Teşekür edrm
0 oy
(14,045 puan) tarafından
Bizde kasıyoruz daha çıkamadı yedi aylık ilk oğlumda sabaha kadar salla salla gündüz evde bebek arabasyla gzyrduk.
(1,745 puan) tarafından
Ne zaman bitecek bı azapppp ☺️☺️☺️☺️
(14,045 puan) tarafından
Ay üç yaşına girecek daha bitmedi dış bitti başka huysuzluklar☺️
(1,745 puan) tarafından
Ay biz de gelir miyiz o yıllara ya çok merak ediyorum bebeklik mı daha zor sence canım yoksa bu yaşları mı
(14,045 puan) tarafından
Hepsi ayrı dönem vallahi benim ilk oğlum zor büyüdü hamilelik doğum gaz kolik dış her dönemi zordu yani şuan da zor hala huysuz aglak...ama tabiki kendi oynuyor artık birlikte oynuyoruz o yönden kolaylaşıyor anlasiuorsun ama ikinci oğlum mesela çok sakindi maşallah diyim yedi aylık o da şuan hamilelik ilkinin tam tersiydi doğdu hep sakindi buara biraz dişten huzursuz ama şükür yani bebekten bebeğe de değişiyor iste

İlgili sorular

0 oy
15 cevap 358 göst.
26 Aralık 2023 Aile kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
21 cevap 180 göst.
28 Ocak 2023 Aile kategorisinde Annelikguzel (1,618 puan) tarafından soruldu
0 oy
2 cevap 59 göst.
0 oy
6 cevap 93 göst.

397,132 soru