0 oy
158 göst.
Aile kategorisinde (1,618 puan) tarafından
Kızım uyudu çok erken kalkıyoruz 7 olmadan ayaktayız bende uyusam mı bilemedim çamaşır var serilecek tezgahın üstü çamaşır suyuyla yikanacak bi tek bu işlerim kaldi:)))

21 Cevaplar

0 oy
tarafından
İşler beni bekliyor bacı ne uyuması 
(1,618 puan) tarafından
Ben erken uyandığım için işlerim erkenden bitiyor canım:))
-Reklam-
0 oy
(13,857 puan) tarafından
Uyuyan bir insan olsam uyirdum ama gündüz uyuyamıyorum genelde iki iş için uykundan olma uyumak daha iyi gelir sersem olmam diyorsan yat uyu bosver
0 oy
(4,604 puan) tarafından

O anki ruh halime bagli:))

(4,604 puan) tarafından
Kizmda hep uyurdum cunku vc gtmk bike luxtu ses olmasin diye vc bile gtmezdim
0 oy
(7,158 puan) tarafından
Ben uyurdum ama maalesef iki çocukla öyle bir seçeneğim yok.
0 oy
(4,150 puan) tarafından
İşim varsa uyumam ama bunlar iş değil bence :D ymek felan yapcaksam uyymam yanı acl sayılmaz bunlar 
0 oy
(11,069 puan) tarafından
Geceden uykusuzsam uyurum bazen. Bi gözüm açık ama öyle derin uyku değil. Genelde biraz iş yaparım biraz keyif yaparım. Benim kafamın rahatı işlerden daha önemli :) 
0 oy
(2,687 puan) tarafından

Uyuyabilsem var yaaa ahh isi mişi hic sallamam keske uyuyabilsemmm uykusuzluktan zombirella oldum :ninja:

0 oy
(2,973 puan) tarafından
Ben uyurum oğlum 2 yaşını geçti halen bende uyurum

Asla iş yapmam 

Batsın işi yemeği

Hiç şaşmam

Sfsgsg 

Eşim bile alışkın artık

Önce ben iyi olmam lazım ki 

Baba ogula iyi bakayım
0 oy
(551 puan) tarafından
Git uyu bebeğinin diğer uykusunda yaparsın onları da iş kaçmıyor canım 
0 oy
(2,649 puan) tarafından
Erken uyandığımda yada çok yorgun olduğumda uyurum uyumasam bile yanına uzanırım o bile iyi gelir ben yorgun olunca bebeğimle ilgilenmem zorlaşıyo işler beklesin nolcak sanki ☺️☺️
0 oy
(1,332 puan) tarafından

İşler hiç bir zaman bitmez. Ben yorgunsam ve uykum varsa uyuyorum valla :D

0 oy
tarafından
Anamın evinde olduğum için uyuyorum iş yapmıyorum diye rahatım 
0 oy
(1,125 puan) tarafından
Uyksuzluktan asabi bir anne olana kadar bırak dağınık bir anne ol daha iyi bence yat uyu canım işler kaçmıyor ya valla ben fırsat bulduğum an uyuyorum affetmem 
0 oy
(2,132 puan) tarafından
İşler umrumda olmaz ama maksimum yarim saat uyuyor, ben anca uyumuş oluyorum hemen uyanınca daha kötü oluyorum. O yüzden uyuyamıyorum malesef 
0 oy
(5,954 puan) tarafından
Sabah uyaninca islerim bitiyo oglum uyudugu zamanda uzanıyorum keyif yapıyorum yada uyuyorum uykum varsa :)))
0 oy
(4,217 puan) tarafından
İşin sadece buysa uyu biraz bizde insaniz dinlenmemiz lazim tabi benimkiler uyusa bile ben uyuyamam çünkü işim hiç bitmez orası ayrı konu
0 oy
(1,975 puan) tarafından
Bnim işler bitti bnde düşünüyorm uyusam mi uyuyup kalkıyorum kotulesyorum uyumucm sanırsam☺️☺️
0 oy
(4,061 puan) tarafından
İşlerim bitsin bitmesin balla şuan hamilenolunca içe uyku basıyor her anı degerlediririm hiç acımam normalde bazen çok yorgunsam uyurum ama değilsem uyumuyorum 
0 oy
tarafından
Onu uyuttuyorum şuan sonra ben uyucammmmm
0 oy
tarafından
Yok valla uyuyamıyorum. İşler beni beklerken hiç uyuyamam. Zaten sevmiyorum da öğle uykusunu. Zamanım ziyan olmuş gibi hissediyorum

İlgili sorular

0 oy
26 cevap 401 göst.
23 Nisan 2022 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
8 cevap 129 göst.
17 Nisan 2022 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
24 cevap 295 göst.
7 Ocak 2022 Diğer kategorisinde Arzumm (1,298 puan) tarafından soruldu
0 oy
5 cevap 104 göst.
15 Ağustos 2022 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde KEBELEK (1,734 puan) tarafından soruldu

385,133 soru

11,518,083 cevap

35,176 kullanıcı

...