0 oy
596 göst.
Diğer kategorisinde (743 puan) tarafından

Merhaba kizlar oğlum 10 gün sonra 4 aylık olacak . Elhamdülillah görünürde hiç bir sıkıntısı yok . Emmesi güzel anne sütü alıyor bu arada . Ama bugün dışkısı bana tuhaf geldi . Normal mi sizce bu ? 

image

26 Cevaplar

+5 oy
(743 puan) tarafından

En İyi Cevap
Yani pardon da bunun neresi müstehcen içerik ? Neyin kafasını yaşıyorsun sen uyarı veren şahıs !!! 

Burda bir bebeğin sağlığı söz konusu ve yukarda da belirtim midesi bulanan bakmasın diye ...

Rabbim sana yaşatmasın bu telaşı . Ne diyim başka !
(743 puan) tarafından
Kafam karıştı net bir bilgi yok :(
(9,442 puan) tarafından
İçinin rahat etmesi adına gidersin doktora canım ama endişelenme fazla inşallah bileyi yoktur
tarafından
Uyarı veren şahıs cidden gereksizsin buraya iç çamaşırı koyanlara, akıntı kan resmi koyanlara gidin tepki gösterin
(340 puan) tarafından
Süt arlerjisi mama yada cnm benim oglumunki bogleydi ebe dedi doktorlar mama veriyor isen mamayı deyiş emiyor ise sen yediklerine dikkat et kırmızı gıdalara peynir süt ürününe geçmiş olsun
(743 puan) tarafından
Çok sağol canım
-Reklam-
0 oy
(14,829 puan) tarafından
Hiç bu renk bı diski görmedim. 
(743 puan) tarafından
Korktum doğrusu size danışmak istedim nette netbbir bilgiye sahip olamadım
(14,829 puan) tarafından
Bilemedim yeşil bir sebze nane türü bişey yedin mi peki
(743 puan) tarafından
Salatalık üzüm çok yedim bu ara
(14,829 puan) tarafından
Yediğin sebzeler yeşil şeyler de yeşil yapar da bu renk yapar mı onu bilemedim.
(743 puan) tarafından
Bilemiyorum bende canım eşim gelsin acile gideriz
0 oy
(1,043 puan) tarafından
Neresi müstehcen? 

Bence normal değil gibi
(743 puan) tarafından
Boş yapiyorlar ya buna da mı yani ?
Teşekkürler acile gideyim
(1,043 puan) tarafından
Goturdunuz mu
(743 puan) tarafından
Hayır canım eşim gelmedi daha bir daha ki kakasını bekliyorum aynısı olursa bir şekilde gidicem . Diğer oğlum uyuyor hastane uzak kimsem de yok burda eşimi beklemekten başka çarem yok
(1,043 puan) tarafından
İnşallah ciddi birşeyi yoktur
(743 puan) tarafından
İnşallah canım inşallah:(
0 oy
(7,036 puan) tarafından
Yok kuzum normal değil enfeksiyon olabilir acile git bence
(743 puan) tarafından
Yaaa :( tamam canım sağolasın
0 oy
tarafından
Benim oğlum da yeşil yapıyordu bir ara. Hemşire çok yeşillik tuketince ya da uşütünce olabilir demişti. Bir arkadaşım da oturtma o zmanda olur demişti. 

Bu arada uyarı veren neresi muhtehcen hasta misiniz ya kadın bir şey sormuş bakma geç yani 
(743 puan) tarafından
Yeşillik tukediyorum evet canım aslında dikkat da ediyorum üstüne başına ama :(
Burda bazı şahıslar değişikler başka bir şey değil
tarafından
İçin rahat etsin yine de dra gidin isterseniz. İlk kez mi yaptı daha önce de var mıydı
(743 puan) tarafından
Son 2 haftadır köyü yesil yapıyor doktor normal demişti sağlık ocağındaki . Bu sefer de açık yeşil ve beyaz mukus olunca korktum . Yine de başka doktora goturcegeim teşekkür ederim canım
0 oy
tarafından

Mukuslu gibi canım. Enfeksiyon olabilir. Hastaneye gidin. Geçmiş olsun .

(743 puan) tarafından
Hadi ya :( eşim gelsin soylicem canım teşekkürler
0 oy
(448 puan) tarafından
Sadece anne sütü  mü iciyor birde mukus olabilir  ama doktoeunuza yazin derim diski ile gidin mumkunse  diski testi yaparlar acilden de gitseniz alirlar bizde yaptirdik bizde mukus cikmisti unutmuş  ama boyle beyaz degil sari sekliydi
(743 puan) tarafından
Evet sadece anne sütü alıyor canım . Doktor yok ki tanıdık numara vs. Peki az evvel attığım bezi alıp mı gideyim acile
(448 puan) tarafından
Evet bezi al git direk göster  derim biz basta oyle yapmadik diski bekledik 3 4 saat
(743 puan) tarafından
Tamam canım teşekkürler
0 oy
(1,248 puan) tarafından
Ek gida yada mama yemiyor demi 
(743 puan) tarafından
Yok canım sadece anne sütü
(1,248 puan) tarafından
Kuzum iyi beslenmedgnden oluyor yaziyor da sureklimi boyle yapiyor ve senin yedgn den de olur ama icin rahat etsin istyorsna doktora gotruebilirsn cnm bi kerelgne boyle yaptysa korkma bence surekliyse doktora sorarsn  cnm :)canini skma.
(743 puan) tarafından
Canım son 2 haftadır köyü yesil normalde sarı yapiyordu . Doktora sormuştum normal demişti bugün daha açık ve veyaz mukus görünce korktum çok şükür keyfi yerinde emmesi de çok çok iyi 1 saate bir emmek istiyor sütüm de yetiyor yine de başka doktora götürucem inşallah teşekkürler canım
0 oy
(2,062 puan) tarafından
Değil bence ,,....
(743 puan) tarafından
Teşekkürler canım acile gideceğim
0 oy
tarafından
B.kunu çıkardınız artık şu uyarıların ha
(743 puan) tarafından
Admin görmüyor nasıl olsa keşke herkes uyarı vermese ..
tarafından
Admin neden görmüyor
(743 puan) tarafından
Admin pek cevrimivi olmuyor sanırım
0 oy
(736 puan) tarafından
Önüne gelen herkesin neden uyarı verme hakki var  herseye uyari veriyorsunuz ya. Canim  bi hastaneye götür derim. Bide bugün neler yedi yedigi biseyden olmus olabilirmi
(743 puan) tarafından
Daha anne sütü alıyor canım götürucem inşallah. Uyarı konusunda boş beyinli demek istiyorum şahısa aklı olsa bu konuda olan biriye yardım eder boş beyinlik değil
0 oy
(805 puan) tarafından
Benim kızımda da oluyordu hep
(743 puan) tarafından
Hastaneye gitti mi peki
0 oy
(236 puan) tarafından
Canım int de bebek kaka renklerinin açıklamaları var ama annem hep şunu der eğer kaka yeşilse üşük vardır. Üşük üşütme demek canım eskiler öyle der. Eğer kakasının rengi yeşilse ceyranda kalmış üşütmüş olabilir
(743 puan) tarafından
Yaa :( dikkat da ediyorum aslında kontrol edicem bir daha böyle olursa hastaneye gidicem
0 oy
tarafından
Evet garip geldi bana 
(743 puan) tarafından
Teşekkür ederim canım hastaneye gidicem inşallah
0 oy
(10,726 puan) tarafından
Sen bir götür kuzum. Hatta özel dr gidiyorsanız ona resmi at heöen donsun sana. Allah korusun birsey defil deriz birsey vardır. Buradaki kimse cocuk dr degil. 
(743 puan) tarafından
Öyle tabi ki ama başına gelen olmuş olabilir diye yazmak istedim teşekkür ederim canım
0 oy
(340 puan) tarafından
Süt arlerjisi veya kaç aylık yedirdim birşeylere arlerjisi var bu mamaanne sütünde ola biliryedirdiklerinde benim oğlumda bogle yapıyor canım deneyerek bulmalısın ...

Ve ayrıca uyarı veren kendini akıllı zanneden arkadaşa sesim burda bir bebeyin sagligi aynısı senin başına gelse emin ol kıyamet kopartirsin bencil insan seni !!!!
(743 puan) tarafından
Ek gıdaya başlamadım canım henüz anne sütü tek alıyor ..
O şahısa bir şey demek istemiyorum değmez bile beyin yoksunu
0 oy
(1,552 puan) tarafından
Yeşil çok normal değil diye biliyorum ama başka bi sıkıntısı yoksa yediklerinizden kaynaklı olabilir belki.. Tabi emin olup içini rahatlatmak için doktor şart.. İnşallah önemli bişey değildir
(1,552 puan) tarafından
Doktor değilim ama ateş falan gibi başka bi sıkıntısı yoksa, genel durumu iyiyse bi sorun yoktur Allah'ın izniyle.. Doktora gidip emin ol ama o zamana kadar da kendini üzme
(743 puan) tarafından
Yok canım ateşi yok özellikle kontrol ettim genel durumu hali de iyi şükür . Yine de her ihtimale karşı göstericem
(1,552 puan) tarafından
İyi o zaman çok şükür.. Rabbim esirgesin
(743 puan) tarafından
Amin canım Allah razı olsun
(1,552 puan) tarafından
Cümlemizden canım
0 oy
(2,463 puan) tarafından
Canim 3 aylıkken kızımın kanında enfeksiyon cikti öksürük burun akıntısı gobi şikayetleri de vardı 5 gün boyunca hep yeşildi kalası iyileşince düzeldi seninki hasta değilmiş cok şükür alerjisi olabilir 
(743 puan) tarafından
Çok sukue canım bir sıkıntısı yok . Son dışkısı bu şekilde öldü nedense.  Yine de tedbir amaçlı doktora gosterecegim
(2,463 puan) tarafından
Geçmiş olsun canin ins birseyi yoktur yediğin yeşil yiyeceklerden kaynaklanmıştır gönlünü ferah tut
(743 puan) tarafından
İnşallah öyledir canım Allah razı olsun
0 oy
tarafından
İlk kez nu renkte gördüm. Alerji mi oldu acaba. Devam etti mi bidaha ?
(743 puan) tarafından
Söyle canım son 2 haftadır köyü yesil yapıyor doktor normal demişti . Bugün açık yeşil ve beyaz mukuslu olunca korktum . İlk defa yaptı bu şekilde
tarafından
Hicbir bilgim yok cani. Geçmiş olsun. Doktora gotur istersen.
(743 puan) tarafından
Teşekkür ederim canım öyle yapicam inşallah
0 oy
(1,486 puan) tarafından
Uyarı veren şahıs surdan defolup gidermisn aklını nerde unuttun kadın midesi bulanan bakmasn resimli demiş mustechen içerikmis valla bunları görünce ruh sağlığım bozuluyor 

Dışkısı rengi farklı ama internetn bakınca norml gibi görünüyor yeni doğanlarda bazen oluyormuş 
(743 puan) tarafından
Hiç takmıyorum bile boş beyinliye ne denir ki ?
Canım bilemiyorum her site farklı bir şey diyor oğlum 3 aylık 10 gün sonra 4 olacak
(1,486 puan) tarafından
Bence bir sorun yok ama eğer stres yapacaksn ebeye yada hastaneye götürebilirsn geçmiş olsn
(743 puan) tarafından
Kafam karıştı canım . Her ihtimale karşı göstericem teşekkür ederim

İlgili sorular

0 oy
19 cevap 488 göst.
20 Şubat 2024 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde Gul karaaa (783 puan) tarafından soruldu
0 oy
17 cevap 530 göst.
19 Ağustos 2023 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde Badgirl (18 puan) tarafından soruldu
0 oy
6 cevap 272 göst.
0 oy
1 cevap 188 göst.
28 Mart 2022 Güzellik-Bakım kategorisinde Sone (11 puan) tarafından soruldu

377,282 soru

11,290,588 cevap

34,705 kullanıcı

...