0 oy
127 göst.
Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde (448 puan) tarafından
Ben covid gecirdikten sonra iltihaplı romatizma çıktı  ...  ve doktoruma buju demeyi unuttum agrilarim başlayınca  geldi aklıma  ... yarin test sonuclarim cikacak ama internetten baktığımda  cok tehlikeli gebelik vs diyor ** ... bu sekilde  sağlıklı  doğum  geciren oldu mu ?

4 Cevaplar

0 oy
(11,040 puan) tarafından
Gebelik bilemem de kuzum babam o hastalıga muzdarip cok agrı yapıyor biliyorum. Sakın fizigini atlatma. Hareketleri elinden grldigince yap
(448 puan) tarafından
Bende bölge  bolge oluyor sislik vs yok ama yinede havalar kapali olunca vucudumda geziyor
(11,040 puan) tarafından
Gezer kuzım gezer ozellikle hangi kemikte seninki
(448 puan) tarafından
Ozellikle omzumda bilegim de oluyor
(11,040 puan) tarafından
Babamın omurilikte egrilme oldu baya kamburlastı ama hiç dikkat etmedi fizik hareketlerine.
(448 puan) tarafından
Acaba tam tedavisi yokmu siliniyormu
(11,040 puan) tarafından
Bildigim kadarıyla yok. Sen kesinlikle dr soylemelisin. Sizin aralıklarla surekli kullandıgınız antibiyotikler ve ilaclar var
(448 puan) tarafından
Bana vermiyorlwr iste yukseldikce kullandim hep onun harici vermedi doktor
(11,040 puan) tarafından
Aman pesine dus canım bu işin
-Reklam-
0 oy
tarafından
Hamilemisin canım iltihaplı romatizma tehlikeli dikkat etmek lazım 
(448 puan) tarafından
Evet 18 haftalik ama hic aklima gelmedi de doktora demek ne gibi tehlikeleri var bilmiyorum da
tarafından
Bidaha gidince bi sor bakalım canım
(448 puan) tarafından
Yarin gidicem soracagim bakalim ya
0 oy
tarafından
Bende kovidden sonra diz ağrım arttı ve hiçbir şekilde geçmiyor. Annemde romatizma var tahlilde mi çıktı nerden anladın romatizma olduğunu. Allah belasını versin su virüsün ya mahvetti hayatımızı 
(448 puan) tarafından
Saglik ocaginda doktora soyledim o bakti canim kandan bakiyorlar hemde cok badit dersen bakarlar hemen
tarafından
Teşekkür ederim bende baktırayim
0 oy
(9,242 puan) tarafından
Selam 10 yasından beri var bende 34 yasındayım 11 aylık kızım var doktorlar dogur 2 yı ilerde zorlasacak halin kalmayacak dedi. Agrosı beter tedavisi kortızonlu iğneler gecmiş olsun
(9,242 puan) tarafından
İlerlemiş demekki csnım
(448 puan) tarafından
Benim mi
(448 puan) tarafından
Ya ben anlamadim bende nasil cikti annemde babam da yok tur dedemlerse se bu covid mahfetti beni
(9,242 puan) tarafından
Nerelisin sen
(448 puan) tarafından
Sakarya

İlgili sorular

0 oy
7 cevap 163 göst.
27 Haziran 2024 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde Hilal44 (211 puan) tarafından soruldu
0 oy
1 cevap 83 göst.
0 oy
12 cevap 175 göst.
15 Nisan 2022 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde AYSEDNC (1,456 puan) tarafından soruldu
0 oy
5 cevap 70 göst.
8 Şubat 2022 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde Hellomam (4,962 puan) tarafından soruldu

397,469 soru

11,887,716 cevap

36,006 kullanıcı

...