0 oy
115 göst.
Yemek-Tarifler kategorisinde tarafından
Selam kizlarr esimin ailesi cok kalabalik olduklari icin derin derin kış hazirligi yapiyorlar hoşafından tut vişne suyuna domates konserveleri patlican kozlemeleri gecen sene biz kendimiz yaptık esimle koye gidip bu sene gebeligim riskli arabaya binmem yasak birde 2 yasinda oglum var yaramaz hic bir yere gidemedim 2-3 ay sonra dogumum var tam kışa gelicek buzlugumuz da pek yer yok  derin dondurucumuzda yok  ama ben kekler sigara borekleri gul borekleri sarma mozaik pastalar hepsini yapip koymak istiyorum zorlanmiyim birde sütlü olucam canimin istedigini yerim diye dusunuyorum birde oglum var surekli birseyler verirsek eline uslu durar bu dediklerimide cok seviyor esimde ***** muammelesi yapiyor bana boyle dusundugum icin nereye koycan nereye koycan diyip bagiriyor bir misafiri gelse diycek hic mi birsey yok simdi ise diyor marketten aliriz bende marketten almak istemiyyorum bos bos durucagima yapiyim istiyorum o an zorlanicagimi biliyorum derin dondurucu alicak imkanimizda yok suan kilitli buz dolabi posetlerinden alsam yapip koyu koyu versem çok rahatliycam annesigl yapiyormus konserve oraya gidiceksin yardima oradan getiricez diyor tamam da onlar sadece patlican kozlemesi biber kurutmasi domates rendesi hoşaf tarzi seyler yapiyor orayada gidiyim yardima getiriyim kendi evimdede yapiyim diyorum nasil sigdirabilirim yada esimmi hakli hic bulasmiyimmi kizlar ne olur fikir verin hamilelikten sonra çok çok rahat olmak istiyorum lohusaligim ilk cocugumda cok sitresliydi surekli sutum kesiliyordu getirmek icin cok ugrastim geri oglum 2 bucuk ay kuvezde yatti bunda cok cok rahat olmak cok mutlu olmak istiyorum ne olur yardim edin siz neler yaptiniz birde ilk oglum ac kalicakmis da ben onu 2. Cocuk olunca doyuramiycam gibi hisediyorum onun sevdigi seyler olsun istiyorum 

3 Cevaplar

0 oy
(25,224 puan) tarafından
Eşin haklı gereksiz zaman kaybı. Bana bu kadar hazırlıklar dolap doldurmalar tuhaf geliyo sanki kıtlıktan mı çıktık bişey mi kalmadı yemeye
tarafından
Cnm normal zaman olsa haklisin ama dogumdan sonra benek masrafi agir gelirse markete nasil gidicez bence suan elimizde az cok varken hazirlik yapmaliyiz kucuk oglumu da dusunuyorum ben yokken hastanedeyken ne yiyicek buzluktan cikarip isitin derim borek bir sey olsa yedirirler mesela
-Reklam-
0 oy
(1,102 puan) tarafından
Kendini hicc yorma
tarafından
Birtanem oyle ama oglumu dusunmeden edemiyorum ben yokken ne yiycek diyip duruyorum market bakkal kapanicak gibi o gun surekli bunu dudunuyorum istemsizce
0 oy
(1,013 puan) tarafından
Börek sigara böreği poca falan at en azından dolapta yerin azsa.herseyi koyamayacagjna gore
tarafından
Evet bitanem yarin eksik malzemelerimi alip yapicam simdide biber astim kurusun diye
(1,013 puan) tarafından
Bnmde çok yerin yok öyle bnde dogum yapcam 15 güne poca börek sigara böreği falan koydum dolma doldurdum  yeter
tarafından
Ayy ne guzel cnm saglikla kucagina al insallah bende 2. Cocugum olmasa pek sorun yapmazdim aklima bile gelmedi ilkinde boyle bir sey ama suan çok panigim
(1,013 puan) tarafından
Amin canım sagolasin.sanada sağlıcakla kucağına almak nasip  olsun inşallah .ilkinde bnde yapmadım keşke yapsaydım ama bilemedim smdi bnde hep panik.yapiyorum sanki iki cocuk olunca qc kalcaz gbi düşünüyorum

İlgili sorular

0 oy
1 cevap 106 göst.
28 Temmuz 2021 Aile kategorisinde Gulgul (9 puan) tarafından soruldu
0 oy
5 cevap 126 göst.
0 oy
9 cevap 125 göst.
19 Temmuz 2022 Diğer kategorisinde Sinem2727 (50 puan) tarafından soruldu
0 oy
2 cevap 172 göst.
15 Nisan 2021 Alışveriş-Hediye kategorisinde Anne1234 (61 puan) tarafından soruldu

378,370 soru

11,325,529 cevap

34,777 kullanıcı

...