+1 oy
1,520 göst.
Aile kategorisinde tarafından
esimle kayinvalidelerdeydik Oyuncak kus vardi porselen bufede karnı kirilmis boşluk kalmış orasi. oğlum oynarken baba buna ne olmuş dedi o da herkesin içinde dogum yaparken çatlamış kirilmis dedi gulerek.ve ben suan 37 haftaligim.hicbsey diyemedim.kaynana gorumce güldüler.cok zoruma gitti.suan ağlamamak.icin.Zor tutuyorum kendimi.yanlis anladigimi dusunmuyorum oyle bi beklentisi varmis gibi.bazi insanlar hicbir emegimizi hak.etmiyor ben onun icin  ne zorluklara katlandim neler yaptim .iyiligi israf etmeyin hakedene yapin.sadece oglum icin Uzuluyorum nasil bi baba layik gordum çocuklarıma dye

43 Cevaplar

+20 oy
(25,224 puan) tarafından
Hayal gücüne hayran kaldım. Bibloya dediği şeyden senin dogumda ölüp çatlamanı beklemesini nasıl bağdaştırdın. 
(13,825 puan) tarafından
Vallahi ben de bagdastiramadim.ama su durum da var demekki eşinle problemlerin var öncesi var diye düşünüyorum yoksa bunu düşünmek aklıma gelmez benim
(14,428 puan) tarafından
Ulannnn ahahahahahs
(119,351 puan) tarafından
Sjssjsj seloma arti
(7,257 puan) tarafından
Hormonlar hayal gucunude arttiriyor :)
(25,224 puan) tarafından
Hahaha canımlar:D
-Reklam-
+3 oy
(13,202 puan) tarafından
Fazla mı duygusalsın fazla alınmışsın 
tarafından
oyle mi diyorsun umarım oyledir :/
(13,202 puan) tarafından
Tabiki kuzum şaka yapmış
+2 oy
(1,294 puan) tarafından
Kesinlikle  hamilelik psikolojisi ilerde kendine güleceksin böyle düşündüğün için   :)))
+2 oy
(770 puan) tarafından
Yok ya ben yorum yapanlara katilamicam senin doğumun yaklaşmışken öyle denmez bı kere cocugada psikolojik travma çocuk smdi korkmaz mi annemde byle mi olack dye eşin biraz okuzmus ama dusundgn gbi senin öyle olmanı istediğinden değildir boş bogazlik sanırım 
(1,206 puan) tarafından
Bende böyle düşünüyorum hadi karı koca arasında belki sakalasma muhabbeti olarak olabilir bir küçük ihtimal  ama çocuğa busekilde o travmayı yasaticagini dusunemiyor heralde gerçektenbazilari tam o.kuz
(7,745 puan) tarafından
Kesinlikle travma sebebi bu. Çocuk doğum yapanlar için hep öyle düşünecek. Bir kere çocuğa gerçekleri söylemek en doğrusu. Yere düşmüş kırılmış demektense beyinlerini öyle bir şeye yoruyorlar ki değişik değişik fikirler düşünceler... Saçmalık ya
tarafından
oğlum 3 yasinda suan dogum yapmak nedir bilmiyor neyse ki hakkimda boyle düşünmesi evliliği yıkmış demektir bence yorumlar daki gibi sadece bu laflaryla onyargi yapmiyorum tabiki yasadiklarimizin etkisyle
+1 oy
(27 puan) tarafından
Komiksin....
0 oy
(2,097 puan) tarafından
La havle ve la kuvvete...... Neyse gebesin duygusalsin bişey demiyorum daha fazla:p
0 oy
(1,381 puan) tarafından
Kendince soğuk espri yapmış alınma sen gülüp geçseydin
tarafından
öyle yaptim zaten ama daha snra düşününce cok.zoruma gitti.bir de sürekli gelinlerden konuştular cok boşanan var akrabalarında gelinlere iyi gozle bakmiyorlar.
0 oy
(184 puan) tarafından
Sanirim hormonların etkisi canim oyle demek istememiştir sen alınmış ve öyle yorumlamış olabilirsin 
tarafından
kendisini tanisaniz belki daha iyi anlarsınız umarim oyledir
0 oy
tarafından

Bebeğim senin hormonlar tavan yapmış sakin ol relax..:D

tarafından
onu taniyorum sadece :/
0 oy
(14,033 puan) tarafından
Canım espri yapmış bence üzerine alınma ya kıyamam hamilesin üzme kendini 
tarafından
bilmiyorum yani bunu düşürebilecek bi insan olduğu icin.alindim
0 oy
(3,950 puan) tarafından
Aranizda sorun var mı canim. Bence hormonlardan sanirim fazla duygusal davranıyorsun 
tarafından
sorunlarımız var annesigilden dolayi onlarin yaninda beni disliyor zaten sizden yanayım der gibi
(3,950 puan) tarafından
Oturup konus canim bu boyle olmaz
tarafından
konuşmakla anlamaz ki bisey soylesem tam tersini yapar hic belli.etmesem ondan iyi
0 oy
tarafından
Ahahahahaha ya espri yapıyorsun herhalde kız deli misin senle ne alaka biblonun 
tarafından
ay umarim ben duygusalimdir yanında karnim.burnumdayken neden böyle bi espri yapar ki
(1,405 puan) tarafından
kumru mu diye defalarca okudum :)
tarafından
Oda doğum heyecanını yaşadığı için aklına ilk hamilelik gelmiş işte demekki bilinçaltı şuan tamamen doğuma odaklı ne güzel işte
tarafından
inşallah öyledir
0 oy
(1,849 puan) tarafından

Kuzum sakin ol senin son haftaların ya şimdi havadan nem kapar olmuşsun :)))  sakin bacım öle dmek ister mi hiç karısına :) 

tarafından
umarım demek istememiştir hakkinda konuşmak bile istemiyorum esimi görmwk bile istemiyorum
0 oy
(127 puan) tarafından
Kiz bunda.ne var abartma valla 3 üncuye dogurcam hic hormonlarimdan yana duygusallasmadim lohusalik bilmedim bırakın bu hormon alinganliklarini cocuga saka yapmış ne var bunda sende gulseydin valla.ben burda güldüm 
tarafından
gulduk gectik zaten uzerinde durmadim ama düşününce cok zoruma gitti.zor bi hamilelik.geciriyorum boyle bi espri yapar mi insan
(127 puan) tarafından
Cnm bise olmaz he senin gotun patladi de gul umursarsan daha cok kullanır bunu sende
tarafından
hicbisey söylemedim de belli de etmedim zaten aramiz soğuk bize karsi cok.kaba tek sozle biseyler cikarmis değilim tabki
0 oy
(788 puan) tarafından
Haklısın canım benimde zoruma giderdi.
tarafından
yanı espri olduğunu altından hicbsey olmadgni düşünsem bile çok kirici.öyle istedigi icin soyledi bana kalirsa
0 oy
tarafından
Ayy buluttan nem kapmak dediklerini bu olsa gerek.adamin esprisinden tutup yaaa babaligina kadar getirmissin pes
tarafından
tabiki sadece bu sözle biseyler cikarmadim davranışları zaten oyle
0 oy
(7,768 puan) tarafından
Gebelik hormonlarına bağlıyorum snnle ne alaka kız
tarafından
bu da benim kocam sansima bahtıma düşünceleri o yönde
(7,768 puan) tarafından
Birisi ( kim olursa olsun) sna bir laf sokar bişey derse aslaa ama asla kırıldığını belli etme çükümden aşaaaa kasım paşaa havası verki bozulan onlar olsn ohh nasılda bozduk dedirtme
0 oy
(17,817 puan) tarafından
Yalnız iyi saçmaladın kabul et :) 
tarafından
keşke öyle olsa
0 oy
(4,430 puan) tarafından
Dizi olduğunu bile bile varolu ölmesin diye ağlayan ben şimdi sana ne desin bacım hormonlardan oluyor bosver sen:)
0 oy
(2,540 puan) tarafından
Ben böyle saçmalık duymadım hahaha hamilesin herşeyin zoruna gitmesi normal ama burda hiç bir şey yok saçmalayıp daha da komik duruma sokma kendini 
tarafından
kendi kendime dusunup uzuluyorum.zaten bizden kurtulmak istiyor hergun dile getirir

İlgili sorular

0 oy
23 cevap 337 göst.
28 Mart 2023 Aile kategorisinde Nisan89 (886 puan) tarafından soruldu
+1 oy
22 cevap 318 göst.
28 Nisan 2024 Diğer kategorisinde Melikeee00 (37 puan) tarafından soruldu
0 oy
2 cevap 47 göst.
25 Şubat 2024 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde Umayyyy (3,409 puan) tarafından soruldu
0 oy
13 cevap 161 göst.
6 Ocak 2024 Diğer kategorisinde Eda34 (319 puan) tarafından soruldu

380,315 soru

11,387,038 cevap

34,887 kullanıcı

...