+1 oy
320 göst.
Diğer kategorisinde (37 puan) tarafından

Yarın dogumum var oglumu bırakıp gitcem diye sürekli aglayasım geliyor beni ferahlatın lütfen :(babaannesi bakıcak arkasında gezer ağlatmaz 3 buçuk yaşında oglum ama vicdan azabı çekiyorum resmen

22 Cevaplar

0 oy
(18 puan) tarafından
Tek çocuğum var ikincisi asla olmicak  evet hüzünlü bian ama çok güzel bı duygu evlatlarımızın kardeşi olmasi çok güzel bı duygu olsa gerek bunun gücüyle ayakta durun lütfen ilerde kardeşi onun herşeyi olcak
(2,316 puan) tarafından
Neden asla olmicak diyorsun merak ettim canım özel değilse söylermisin
(18 puan) tarafından
Eşim depremde vefat etti o zaman hamileydim sonradan doğum yaptım oğlum şuan 8 aylık
-Reklam-
0 oy
(759 puan) tarafından

Yanıma annem gelmişti canım 

Oğlum çok şükür akıllı durmuştu 

Evet zor oluyor ama yapacak bişey yok maalesef :(

Yanımıza almayı düşündük ama hastanede çok kalabalıktı virüs vardı 

(37 puan) tarafından
Annem yanımda kalcak kaynatam kaynanam bakar köyde oturuyoruz bisiklet akülü araba oyuncakları falan derken idare ederler olmazsa ben kendime gelince eşim yanıma getirir yatmaya eşimide göndercem zaten istemsizce bi kötü hissediyorum kendimi
(759 puan) tarafından
Ben de öyleydim canım
Sürekli oğlumu düşünürdüm,bensiz durur mu diye
Durur bence hiç merak etme
Benim ikinci bebeğim sarılık geçirmişti hata 2 gün de hastanede kaldık
Sen iyisini düşün
Sağlıkla kucağına al inşAllah bebeğini :)
0 oy
(1,551 puan) tarafından
Kızım 5 yaşında yanımdan hiç ayrılmadı hastanede de benimle kaldı hatta 
0 oy
(221 puan) tarafından
Seninki maşallah yine 3 buçuk ben doğuma gittiğimde kızım 22 aylık olacak benimde aklım çok kalıyor onda ama bilmiyorum 
0 oy
(513 puan) tarafından
Bende çocuk kotuydum.Babasi,babaannesi,dedesi falan ilgilendi.Ama anne bakması farklı tabi.Sacini bağlaması, bakışı,poz vermesi bile insanı çok kötü hissettiriyor o hastane odasında.Ama hepsi gelip geçiyor.Mecbur yani .Birini bırakıp birini kucağımıza veriyorlar ve bebek olanın bize daha çok ihtiyacı var o an.Sonrasi zaten beraber güzel günler.
0 oy
(2,762 puan) tarafından
Maalesef bir hafta analı oğlanlı ağladık. O annemi özledim diye ağladı. Ben oğlumsuz kaldım diye. Babannesi baktı. En iyi şekilde baktıklarına da eminim. Hatta benden iyi bakmışlardır. Ama çok yıprandık 
0 oy
(8,384 puan) tarafından
Yanımda götürdüm kimseye bırakmadım normal dogumdu özelde oldum babası ilgilendi. 
0 oy
(347 puan) tarafından
benim de öyle cnm tek düşüncem o kızım 1 buçuk yaşında olacak doğuma giderken2 ayım var ama diyorum bensiz napicak iki tane ablası var babaannesigilde kalacaklar çok iyi bakarlar emrini oynarlar ama içim bı tuhaf nasıl uyuyucak bensiz falan beni arar diye bana da düşkün babası da ilgilienir sağolsun ama işte annelik duygusu Rabbim bizide böyle yaratmış Rabbim sabrını vericek inşallah 
0 oy
(406 puan) tarafından
Buna benzer bir soru bende sormuştum 

Doktor pazartesi icjn gün vermişti normalde ama pazar günü kendi sancilarim başladı kızım babaannesigildeydi eve gittik ordan hastaneye gittik ve zaten doğum başlamıştı 3 saat sonunda doğurdum düşünmeden akışına bırakmak lazımmış ben o gün onu anladım ilk bebeğin yanına gelene kadar aklın hep onda ne yaptı ne yedi falan diye 
0 oy
(3,045 puan) tarafından
Valla normal doğum olduğu için o an düşünmemiştim ama gece zordu sabah olmamıştı
0 oy
(7,049 puan) tarafından
Kızıma annem baktığı için rahattım ama beni görmeye gelince çok ağrım vardı ve bana bakıp bakıp ağlıyordu o yüzden içim parçalanmıştı.
0 oy
(3,097 puan) tarafından
Ya abartmayın bu kadar ya ben mi biraz daha katıyım insanlar mı şov yapıyor anlamadım. Tatile gitmiyorsun gezmeye de değil doğuma gidiyorsun vicdan azabı çekilecek bir durum yok valla 
(3,097 puan) tarafından
Ya benin sezaryen verdikleri saatten gecikti extra sürpriz doğumlar oldu ve bel ağrısı zor nefes alma derken bir de o gün sancım da gelmeye başladı o yüzden acıktım susadım o duygusallığı yitirdim korktum spinalden önce ağlamaya başladım korkudan çünkü sinirlerim bozuldu ağrıdan açlıktan gece de heyecandan uyuyamamıştım :D hep aklımda yemek vardı zaten çıkınca Adana dürüm söyledim :D
(196 puan) tarafından
Afiyet olsın canım :D nasıl yedın sezer yandan hemen sonra adanayı
(3,097 puan) tarafından
Valla kuzum bitter ve kahve zaten beni rahatlattı sonra da söyledim Adana’yı zaten herkes baktı nasıl yiceksin filan diye tuhaf tuhaf baktılar gömdüm hiç sorun da yaşamadım tuvalete çıkmada filan da :D
(196 puan) tarafından
Maşallah canım benım afedersin bır buyuk tuvalete çıkışım vardı sezeryan sonrası normal doğum yaptım bildiğin :D çıktı ama nasıl çıktı bırde bana sor :D
(3,097 puan) tarafından
Ahahahahaha ya çok güldüm :Dd
0 oy
(196 puan) tarafından
Evdekını yanına götüremezsin

Karnındakını de daha fazla içerde tutamazsın :) mecbur canım zor ama mecbur bırakıyorsun ıcın parçalansa da ama mantıgını baskın tutmaya calıs sen cıktıgında kardesını görmeye gelır ertesı gün zaten sen eve çıkarsın artık 4 kısılık bır aıle olacaksınız sonrasının güzelliklerine odaklan 

Allah'ım sağ salim kavuşmayı nasip etsın yavruna
0 oy
(706 puan) tarafından

Bende buyuk babaanesine biraktim ama doguma geldiler ilk defa hastanede gordu kardesini :)

0 oy
(3,375 puan) tarafından
Bırakacak kimse yoktu benim yanımda duracak kimse de yoktu mecbur eşim ve oğlum gece 1 de doğuma gittiğim de hastanedeydiler hatta eve çıkana kadar ikisi kaldı yanımda 
0 oy
(13,099 puan) tarafından

Bende öyleydim doğuma kadar 2 gün ağladım :) 

Hastaneye gittiğimiz de annem baktı doğuma kadar sonra kvalidemler geldi onlarla kaldı :) 

25 aylıktı kuzum pek anlamadı Allah’a şükür babaannesini seviyor  kolay kaldı yanlarında:)

0 oy
(2,861 puan) tarafından
Ben de bunu çok düşündüm gece sancım başladı ilki sezaryen olduğu için normal doğum yapamam dedim bu sancı doğum sancısı değildir dedim bekledim kızım da uyusun dedim sabah 8 oldu dayanamadım artık kızımı uyandirdim anneme bıraktım biz de acile geçtik .. sancıdan ölüyordum kızımı düşünemedim bile.. o ara görümcem kayınvalidem gelmiş kızımı almış eve geçmişler annem de yanıma geldi.. doğum oldu kızım kardeşini görmeye geldi mutluydu yani geldi geçti 
0 oy
(7,797 puan) tarafından

Babasi bakti kapida beklediler beni :)

0 oy
(565 puan) tarafından

Ağlaya ağlaya gittim :'( içeri girerken o kadar kötüydüm ebeler doguruyorum sandılar yanıma koştular baktılar felan eee doğum başlamamış neden bu kadar ağrım var dediler dedim ağrım yok zaten kızımı dışarda bırakıp geldim :( ama nasıl ağır bı Duygu var yaaa 

Rabbim sağlıkla kucağına almayı nasip etsin inşallah 

0 oy
(602 puan) tarafından
Ben annemden başka kimseye güvenemezsin aramızda binlerce km olmasına rağmen geldi torunuyla birlikte kaldı. Evi çekip çevirdi. Allah ondan razı olsun. Eşim de yanımda kaldı. Her iki doğumunda da geldi. İnşallah hayırlısıyla yavruya kavuşursun. 

İlgili sorular

0 oy
22 cevap 589 göst.
0 oy
5 cevap 82 göst.
3 Kasım 2021 Aile kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
21 cevap 402 göst.
23 Aralık 2022 Diğer kategorisinde 1tirtil1cicekannesi (1,248 puan) tarafından soruldu
0 oy
1 cevap 42 göst.
17 Mart 2024 Diğer kategorisinde Hatice061987 (1,325 puan) tarafından soruldu

380,997 soru

11,406,252 cevap

34,944 kullanıcı

...