0 oy
541 göst.
Diğer kategorisinde tarafından
Nasıl davranılmalı sizce? Fazla kiskanclik baski yapilirsa gercekten sevgi ask ölürmü 

19 Cevaplar

+6 oy
(6,222 puan) tarafından
seçilmiş

En İyi Cevap
Erkekler kesinlikle kıskanç, baskıcı, sürekli konuşan, kendine hiç güveni olmayan, bakımsız kadın sevmezler. Cilveli, güler yüzlü gönlünü hoş tutacak, yatakta oynak, mutfakta aşçı elinden her iş gelen kadın severler. Bazı erkekler okumamış gözü açılmamış, cahil, dayağa, hakarete sessiz kalacak kadın sever, bazı erkekler de kendi ayaklarının üzerinde duran, onu yönetebilen, fikir veren, eğlenceli kadınlar sever. Yani çok yönlü kriterler var .
tarafından
Valaaa canim cok aciklayici olmus ❤️
(1,437 puan) tarafından
Heh iste bende boyle düşündüm ama yazmaya usendim bebisim:) artiliyorum hemencik
(6,222 puan) tarafından
Konu erkekler ve kaynanalar olunca üşenmiyorum :D
tarafından
Denizimsi en çok ilgi alanımız kuzum artiladim :))
-Reklam-
+1 oy
(8,956 puan) tarafından
Bu soruya cevap vermek zor çünkü her erkek farklı kişilik karakterde ...ama herseyin fazlası zarar ;)
tarafından
Aynen canim hersey dozunda guzel
0 oy
(952 puan) tarafından

Amannn erkeklerin nasıl olmak istedikleri belli değilki nasıl kadın istediklerini bilsinler:D

tarafından
Oda dogru valaa:))) bacim
0 oy
(5,261 puan) tarafından
Sağır kör dilsiz ister çok para harcamasın herseye cevap vermesin sülaleme  yalakalık yapsın şamar oğlanı olsun kimsesi olmasın hep bana muhtaç olsun ister 
tarafından
Ne ettin bacim o iadarda degildir yahuu
(5,261 puan) tarafından
O kdar gerçekten belki daha fazlası bile vardır erkekler çok bencil
tarafından
Yoo benim eşim asla böyle birini istemez
(457 puan) tarafından
Ehjwejkwkwkskskssk :)
0 oy
tarafından
Anneleri gibi eş ister hahahhaha
tarafından
Aman allah korusunnnn:)))
tarafından
Gerçi benimki istemez de burdaki postlardan yola çıkarak öyle yazdım
0 oy
(788 puan) tarafından
Erkekler çok şey ister doğum yapsın fiziği bozulmasın aynı şekilde benimle ilgilensin bakımlı olsun dediğim olsun.daha neler neler.cok kıskanç olma canım kendilerini bir b.o.k.saniyorlar 
tarafından
Bak şu son dedigin de haklisin kiskaninca gercekten bi havaya giriyolar da iste ben o dengeyi saglayamiyorum nasl belli etmemem lazm
(788 puan) tarafından
İnanki sen üstüne dusmezsen ozaman o senin üstüne düşüyor kıskanmiyor gibi yap biraz zor olacak ama:))
tarafından
Dur deniyim gercekten baklm ise yaricakmi:))
0 oy
(14,428 puan) tarafından
Susalım yeter onlara NOKTA
tarafından
Heeee hayatta susmam ben vala
0 oy
tarafından
Ağzı var dili yok. Başına vur ekmeğini al.

Haa aynı zamanda güzel olsun cilveli çekici olsun bunları unutmayak.
tarafından
Cok beklerler oyle kalmadi herkes savunuyo artk kendini
0 oy
(634 puan) tarafından
Genelleme yapmamak gerekiyor her insanjn huyu karakteri cok farkli istekler beklentiler çok farklı 
tarafından
Tabii canim buda dogru
0 oy
tarafından
Dedıgın gıbı erkekler her kadının bır olmadıgı gıbı her erkekte bır degıldır kımın ne ıstedıgınden cok kendı esınız ın ne ıstedıgıne odaklanır ve karsılıklı bunu saglayabılırsenız mutluluğu yakalarsınız
tarafından
Yagmurcum haklisin bizim tek sorunumuz benim kiskanc ve merakli olmam malesef:)
tarafından
Sal gıtsın bebem Relax :D
0 oy
(7,376 puan) tarafından
Erkekler sevgi niteliği çok basit ki canım ister bakımlı güzel ol ister başka bir şekil erkekler hep birden çok kadın istiyor hepsi olmasa da geneli bu şekilde bide konuşmayan şikayet etmeyen hiç bir şeyine karışmayan bence böyle birini istiyorlar 
tarafından
Oooo birden cok kadin ne kiz
(7,376 puan) tarafından
Valla çevremde o kadar çok insan var ki karıları yanındayken başka kadından bassediyorlar yani nasıl bir düşünce oluyor anlamiyorum
0 oy
(7,333 puan) tarafından
Urispi isdiolar genelde
tarafından
Boyunlari kopsun oylelerinin
0 oy
tarafından
Kendi ayakları üzerinde duran, eyvallah etmeyen ve kendisine güveni olan kadınları kaybetmekten ödleri kopuyor. 
0 oy
(1,371 puan) tarafından
Erkeklerden nefret ediyorum eşeg.in bo.kunu alsınlar
(457 puan) tarafından
Sbshsjjsjsjsjsjs
0 oy
tarafından
Vallaha kimse kusura bakmasın ince belli büyük kalcali iri göğüslü bakımlı ev işini umursamayan hatta o kişiyide umursamayan mesela şöyle kıskanmayan üstüne düşmeyen birisini ister. Böylesi olunca peşinden koşarlar 
0 oy
(4,431 puan) tarafından
Valla erkekler de bilmiyor bence genelde elinde olanın tersini dışarda arıyor hepsi değilde tabi
0 oy
tarafından
Güzel olacak asla yoruldum demeyecek 

_Hadi birşeyler olsun dediğinde fantazi geceliğini giyip hu huben hazırım aşko diyecek 

_On onbeş tane doğuracak ama fıt olacak o göbek basen asla olmayacak gtu büyük olacak biraz öyle de sıska olmayacak yani 

_yemekleri güzel olacak 

_Kiskanmayacak 

_Eve geç geldiği zman olsun kocam canın sagolsun diyecek 

_para yok dediği zamn bugünde paramız olmasın taş yeriz diyecek 
tarafından
Kız ya sen varya  harika bir kadinsi n
tarafından
Teşekkür ederim canım benim
0 oy
(229 puan) tarafından
Erkekler nasıl bir eş ister bilmem ama benim kocam az konuşan temizliğin üstüne çok gitmeyen her gece çeşit çeşit yemek yapan yatakta 10 numara olan paradan haberi olmayan hep canım cicim diyen bir syvldc ister onu bilirim :D
0 oy
(770 puan) tarafından

Konuşmayannnnn :D 

İlgili sorular

0 oy
8 cevap 246 göst.
30 Nisan 2021 Diğer kategorisinde Berfinnn (237 puan) tarafından soruldu
0 oy
7 cevap 664 göst.
13 Aralık 2019 Aile kategorisinde misafir tarafından soruldu
+11 oy
13 cevap 261 göst.