0 oy
667 göst.
Aile kategorisinde tarafından

Çok iyi bi dr çok menmunmmm :)image

7 Cevaplar

0 oy
tarafından
Benim de doktorum çok ilgiliydi 9 ay boyunca mesajlaştık resmen ☺️☺️☺️ kadını o kadar çok seviyordum ki her hafta gidesim geliyordu ona çok ilgili çok alakalı bir doktorum vardı ☺️böyle doktorlar g.örmwk çok güzel 
tarafından
Drumuz özel hastaneye geçti ama ilgisni hiç eksik etmedi saolsun :)
-Reklam-
0 oy
tarafından
Kız benim doktorumda çok iyiydi yaaaa çok seviyorum kendisini 1 yıl içinde sürekli gittim doğumdan sonra bikaç.kere gittim ama görmessem üzülüyorum sanki ablam gibiydi hastanenin sayfasında arada randevularına bakıyorum:)))) malatyalıyız biz malatyanın meşhur kayısı lokumlarını götürdüm iki üç kere doğum yaptım bir buket çiçek sepetinden gül şeklinde kek gönderdim papatyalar gönderdim kırk günlükken kontrole gittim sevgi lambasına adını yazıp götürdğm inşallah oğlum bir yaşına gitsin o zaman yine hediyemi gönderecem
tarafından
Ne güzel :))
0 oy
(9,196 puan) tarafından
Ne guzel :) bnm doktorum da çok iyi ilgiliydi, ozledm ☺☺
tarafından
Arada ziyaretine gitmiyor musun canım:)
(9,196 puan) tarafından
Gdemiiorm ama gtcm aklmda çiçek çikolata fln alıp inşallah :)
0 oy
(25,224 puan) tarafından
Benim doktorumda çok ilgili çok şükür iyi ki onu bulmuşum 
tarafından
Kimisi var azarlıyor o zaman çok sinir oluyorum ama bizim drumuz çok kibar ve çok anlayıluı :)
0 oy
(12 puan) tarafından
Bursadamisiniz mudanya devletteki okan bey mi
tarafından
Bilmiyorum ki büyük ihtimal öyle ama ahmet beyi de çok beğendim
Sezeryn doğumun nasıl veçt canım anlatana birz
Yrı baygın mı oldun çok merak ediyorum
(12 puan) tarafından
Evet yarı baygın benim ikinci sezeryan ilkide oyleydi gayet iyi geçti kesinlikle yarı baygın tavsiye ederim acini agrini narkozluyken atıyorsun kendinde oluyorsun bebeğinle hemen ilgilene biliyorsun.
tarafından
Canım ben 2 doğum yaptım iki sezeryan ikisinin de tadına baktım hem yarı baygın hemde komple uyuttular
Ama aradan geçmiş 5 sene :(( korkuyırum ya
Hayırlısı olsun inşallah
(12 puan) tarafından
Hayırlısı tabii ozaman hiç kendini korkutma yaa
Sağlıkla kucağına alırsın ins yavrunu
tarafından
Amin inşallah cnım :))
0 oy
(2,765 puan) tarafından
Bi bendeki sansa bak bide milletteki sansa bak 1 ay önce bende post acmistim doktor beni dovcekti nerdeyse diye ama siz bayagi sanslisiniz
tarafından
Sen ciddimisin yaa :( valla öylesinin azının payını vereceksin altta kalmayacaksın
Çok iy bi dr inan ki hem kibar hem anlaşılır konuşuyor çokta lgili :) seviliyor bi çok hamileler tarafından bursa da tnınıyor :)
0 oy
(301 puan) tarafından
Ayy benim kocamın adi okan .adini görünce heyecanlarım  .ilanlar çok iyi olur demmki
tarafından
Ahahhaa :)) Allah iyiliğini versin

İlgili sorular

0 oy
3 cevap 145 göst.
0 oy
4 cevap 148 göst.
4 Eylül 2021 Aile kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
3 cevap 395 göst.
4 Haziran 2019 Diğer kategorisinde Balkızın annesi (759 puan) tarafından soruldu
0 oy
31 cevap 1,166 göst.
16 Şubat 2024 Diğer kategorisinde Oldu o zaman (2,623 puan) tarafından soruldu

378,946 soru

11,342,960 cevap

34,808 kullanıcı

...