0 oy
229 göst.
Diğer kategorisinde (272 puan) tarafından
Ben tesbihle çekiyorum ya Allah ya vedud diyerek ama kaç kere cekilcek bilmiyorum başında niyet ediyorum herguj çekmem zararlimi bi sayısı varmış galiba çok çekersek olmuyormuş esmalarla ilgisi olan varmi acaba arkadaşlar aydinlatsaniz 

6 Cevaplar

0 oy
(255 puan) tarafından
Ilk defa duydum ne için cekiyosun
tarafından
Eşler arası muhabbet artsın diye çekerdim ben
-Reklam-
0 oy
(737 puan) tarafından
Sayı olduğuna ben inanmıyorum şu kadar oku şu kadar okuma ne alakaki ne kadar istiyorsan o kadar oku . Rabbim bilmiyormu niyetini sayısına goremi Rabbim kabul edecek yada etmeyecek, saçmalık bence bu sayı olayları ben "YA VEDUD CELLE CELALLAHÜ" şeklinde okuyorum canım eşle muhabbet için 
tarafından
Sayı şöyle var canim mesela bi anahtar düşün dislerinden biri eksik olsa o kapi acilmaz yaaa hani bu böyle bi tertip haaa diyeceksin sen sayiya uyuyomus hayirrr aklima geldikce cekiyorumm
(737 puan) tarafından
Bilmiyorum canım bizim dinimiz kolaylık dini bunca zamanda hiç birşeyde delilli bir şekilde sayı felan görmedim ben inanmıyorum o yüzden kalpleri bilen Allah'tır haşa Rabbimin rahmeti o kadar darmiki bu kulum eksik okudu olmaz, yani bana saçma geliyor
(272 puan) tarafından
Evet kuzum öyle de okunuyormus ben dediğim gibi okuyordum ise yarıyormu nasıl niyet ediyorsun
0 oy
(1,334 puan) tarafından
Bende çekiyorum bunu her gün çekmenin bir zararı yok 400 tane cekmen lazim eksik çekersen olmaz 
(272 puan) tarafından
Anladım canım teşbihte çekiyorum ben teşbihte 99 tanrı var işte 400 e tamamliyorum
(1,334 puan) tarafından
Aynen öyle canim
0 oy
(2,962 puan) tarafından
Sayisi olduğunu bilmiyordum. Eşim zamaninda benim için yapmış kesin sayisiyla çekmemiştir o kafasina estikce cekmistir. Bence niyet önemli 
0 oy
tarafından
Allahümme ya Vedud diye zikretmiştir zamanında.sayı değildi aklıma geldikçe yapmıştım 
(272 puan) tarafından
Ya vedud çelme celleallâhu diye çekiyorum hangisi ağzıma geliyorsa niyetiki ediyorum rabbim kabul etsin
0 oy
(5,311 puan) tarafından
Ben sdece bir kere çektim od yeni evlendiğimn sabhında  1 bardak suya 1000tane ya vedud okuyup eşimle  sudan birer yudum içitik kalnıda evin her köşesine sprey le sıktım hamd olsun  eşimle bi sorunumuz yok 
(272 puan) tarafından
Rabbim kabul eylesin inşallah çok şükür bizimde bi sorunumuz yok allahim sevgimizi daim eylesin sadece zaman kötü zaman ne olacağı belli olmuyor
(272 puan) tarafından
Sen nasıl okudun canım peki
(5,311 puan) tarafından
Abdestini aldım 1 bardak su aldım tesbih ile 1000tne çektim suy üfledim  eşime bir yudum içirdim kendimde içtim sonrd evimin her yerine sıktım  yeni br eve geçtiğimdede aynısını tekrrladım
(272 puan) tarafından
Tamam canm çok sağol
(5,311 puan) tarafından
Rica ederim cnm

İlgili sorular

0 oy
2 cevap 99 göst.
22 Kasım 2022 Aile kategorisinde Mina&19 (283 puan) tarafından soruldu
0 oy
2 cevap 159 göst.
18 Ağustos 2022 Diğer kategorisinde Esra1212 (255 puan) tarafından soruldu
0 oy