0 oy
98 göst.
Diğer kategorisinde (51 puan) tarafından
Kızlar Bursa Osmangazi yeni bağlar Hamitler toki Bağlarbaşı geçit Güneştepe Akpınar bineli konutları ve çevresinde acil 2+1 veya 3+1 daire lazım bilgisi olan var mı ev sahibim evi sattı bir iki hafta içinde boşaltmam lazım 

3 Cevaplar

0 oy
(3,205 puan) tarafından
Inşallah bulursun canım 
(51 puan) tarafından
İnşallah yaa :(
-Reklam-
0 oy
(986 puan) tarafından

Niye özelikle oralar,bu arada bende Buradayım o yüzden sordum.:)

(51 puan) tarafından
Yani oğlum yatılı kursta Güneştepe de hani çok uzağa gitmek istemiyorum şuan Hamitler toki de oturyorum bide eşim genelde emek te çalışıyor hani her iki tarafa yakın olsun istiyo
0 oy
(13,202 puan) tarafından
İlanlara baktım senin için biri kesinlikle memur istiyor diğeri de çok eski maalesef 6000₺ den aşağı yok olanlar da balatta rabbim denk getirsin 
(51 puan) tarafından
:(( evet çok baktım ben ama pahalı ve eşim memur değil birde herkes şart koymuş memur çalışan karı koca kalabalık aile olmasın yeni evli olsun hayır yani biz ne yapalım sokakta mı yaşayalım 3 çocukluyum eşim memur değil diye Allah'a şükürler olsun daha bir kez kira ödememişliğimiz yok 7 yıldır aynı evde otuyorum her ay aksatmadan kira günü o kira ödendi bir gün gecikmedi ama işte kimse bunları sormuyor tek şartları memur :( çok teşekkür ederim canım bakmışsın benim için

İlgili sorular

0 oy
5 cevap 168 göst.
2 Şubat 2022 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
5 cevap 182 göst.
16 Haziran 2022 Aile kategorisinde Cennetgulu (7 puan) tarafından soruldu
0 oy
2 cevap 68 göst.
31 Temmuz 2023 Aile kategorisinde Ebrualya3003 (76 puan) tarafından soruldu
0 oy
1 cevap 164 göst.