0 oy
61 göst.
Aile kategorisinde (74 puan) tarafından
Kizlar izmirde oturuyorum ev sahibi aylar oncesinde agustosta cikin demisti 4 kiracisini birden cikariyor ama asla bulamiyoruz ev shbi sıkıştırıyor bizi baya nolur izmirde olan bi tanidiginin evi veya bildigi kiralik daire varsa soyleyebilirmi oturabilceğim konumlar bornova buca yesilova karsiyaka ve cigli cunku esimin servisi bu konumlardan geciyor butcemiz en fazla 7500 2+1 3+1 nolursa artik lutfen kiralik daire veya tanidiginin kiralik dairesi olan varsa yazabilir inanın zor durumdayız daire asla bulamiyoruz buraya yazmazdim yoksa nasip ya belki burdan bulurum diye sansimi denemek istedim

2 Cevaplar

0 oy
(864 puan) tarafından
Sadece izmir degl konya da da ayni durum mevcut kiralik ev yok varsa da fiyatlari ucuk Allah yardimcn olsn kuzum 
(74 puan) tarafından
Of napicaz bilmiyorum Allah merhametli insanlarla karsiyastirsin insallah
-Reklam-
0 oy
(4,555 puan) tarafından
Kiralık ev çok zor canim artık bixim burda bile hep satılık yazıyor kiralar uçtu inşallah hemen bulursunuz 
(74 puan) tarafından
İnşallah canım benim biliyorumda yinede şansimi denemek istedim nasip belki burdan birinin tanidigi falan ne biliyim ya bakalim
(4,555 puan) tarafından
İzmir'e yakın şehirleri düşündünüz mü canim hiç esinizin işi nadil bilmiyorum ama
(74 puan) tarafından
Malesef işini cok seviyor ve olanaklari cok iyi ev icin işinden çıkamaz
(4,555 puan) tarafından
Anladım canım inşallah bulursunuz tez zamanda

İlgili sorular

0 oy
0 cevap 32 göst.
31 Temmuz 2023 Aile kategorisinde Ebrualya3003 (74 puan) tarafından soruldu
0 oy
3 cevap 97 göst.
16 Ağustos 2022 Diğer kategorisinde SelvaDurgun (51 puan) tarafından soruldu
0 oy