0 oy
284 göst.
Diğer kategorisinde tarafından
Minigimin değerleri çok düşük doktor süt tarzı bı takviye ve mama verdi düzelsin ve kilosu toparlandım diye.Gelisim geriliği yüzünden biraz zayifiz hala .

Bu takviyeleri kaşıkla da siringayla da içmiyor.

Biberona nasıl alistirabilirim ?

Hangi biberona kolay alışır ? 

Hadi bu baciniza bı yardim ediverin ❤️

12 Cevaplar

+1 oy
(2,963 puan) tarafından
Philips avent biberonlara bak anne memesine en yakin uçlar bu biberonlardaymis canim. Insallah kolay alışır şifa olur kuzuna
tarafından
Aldım dilaram az önce .denedim ve tutmadı .çok üzgünüm şu an .nasıl cozcem bilmiyorum
(2,963 puan) tarafından
Deneye deneye cozuceksin o zaman kuzu. Cocuklar cok seciciler insallah bir yolunu bulursun. Bardakla birseyler içmeyi seviyorsa bardakla denet istersen ya da pipet seviyorsa onla icirmeyi denet aklima birsey gelmiyor başka Allah kolaylik versin.
-Reklam-
0 oy
(4,668 puan) tarafından
Emiyor mu seni kuzum.
tarafından
Emziriyorim kuzum ama işte prematüre olduğu için o yetmiyormuş .Mama takviyesi şart oluyomus
(4,668 puan) tarafından
O zaman lansinoh biberon al kuzum. O biberonla anne memesini unutmuyor, meme reddi yaşamıyorsun. Diğerleriyle hele ki avent ile meme reddi yaşadım ben, çok zor olmustu.
0 oy
tarafından
avent çok övülüyor ben de aldım başta ama Mam marka bence avent i 20ye katlar. Tabi bebekten bebeğe de değişir. 
0 oy
tarafından
Acken ver uyku sersemi ver lonsiloh diye mi markaydi galibaa benim aldigim ama biberondan sonra meme reddi basladi sonrabeni birakti 
0 oy
tarafından
Awent marka al serifem bnm kız onunla aldi
0 oy
(1,403 puan) tarafından
Benim marul kafamda her türlü biberonu reddetti hatta aventi bile doktorumuz kendi oğluna lansinoh biberon kullanmis bizede önerdi hâla onu kullaniyoruz tavsiye ederim şerife aşkim. Ben senin yavrunda gelişim geriliği olduğunu bilmiyodum hiç öyle durmuyo yumuk yumuk her yeri rabbim bi an önce sağliğina kavuştursun ❤️
0 oy
tarafından
Siringa ducektim onuda istemiyormus paşamm öneri yok 

Benim posta bak
0 oy
(2,830 puan) tarafından
Şerifem Philips avent cop cop emiyor benim oğlan❤️ şifa olsun hangisini alırsan al İnşaAllah çabucak toplasın kendini kuzum. Mama iyi gelecektir endişe etme❤️
(2,830 puan) tarafından
Hatta ben suyu da biberonla veriyorum şimdi biberon harici alıştırma bardağına geçemedik. Seviyor biberonunu delisi yani yavrum. ☺️
0 oy
(209 puan) tarafından
Canım ilk önce geçmiş olsun benim oğlumda 1 yaşında ve hicbirsey yemiyor zayif dedi hemşire doktora goturucem ama senin ki kaç aylık 
tarafından
9 aylık canım
0 oy
(1,455 puan) tarafından
Ek gıda için silikon kaşıklar var onları denedin mi renkli ya belki dikkatini çeker o arada içirirsin
0 oy
(7,447 puan) tarafından
Chicco kullanıyorum ben başlıklarına ayına göre değiştiriyorum ona göre akıyor en başından aldı biberonu anne memesine benziyor bu biberonlarda
(7,447 puan) tarafından
Bi de kaşık biberon deneyebilirsin o da başarılı
0 oy
(13,821 puan) tarafından
İkisinde de avent kullandım canim direk aldılar inşallah alır 
tarafından
Almadı canım.gittim avent aldım yok olmuyo
(13,821 puan) tarafından
Almayan da almiyo canim akrabanin kızı da hiç bir sekilde biberon almadı

İlgili sorular

+2 oy
30 cevap 542 göst.
31 Ocak 2022 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu
+2 oy
14 cevap 462 göst.
13 Temmuz 2022 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
1 cevap 61 göst.
7 Eylül 2021 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde A2020&2021. (253 puan) tarafından soruldu

379,706 soru

11,366,516 cevap

34,846 kullanıcı

...