+2 oy
541 göst.
Diğer kategorisinde tarafından
düzenlendi
Gittiikkkk

iste bu benim ugruna sancilar cektigim , ,sizden kavusabilmek icin dualar istediğim ,kuvozde yolunu bekledigim minik kasli erkegimm ❤️☺️☺️❤️

Bi masaAllahinizi aliriz kuzular❤️☺️❤️☺️

30 Cevaplar

0 oy
(112 puan) tarafından
Maşallah ❤️ gözlere bak ya
(3,695 puan) tarafından
Aha yine kaçırdım yaa ☹
tarafından
Ayyy kuzular ya bugun atak geciriyor bebisim ondan donemedim ❤️☺️ tesekkur ettikkkkk cooook kyzummmmm
(3,695 puan) tarafından
O değil de ben yanlış yere yorum yapmışım ya ☺️yeni farkettim
-Reklam-
0 oy
tarafından
Maaşallah kuzuya çok tatlı yaaa ❤️❤️
tarafından
Ayyy kuzum ya bugun atak geciriyor bebisim ondan donemedim ❤️☺️ tesekkur ettikkkkk cooook kuzummmmm
0 oy
tarafından

Kız maşallah bu ne şeker bir bebe:))) Allah'ım korusun<3

tarafından
Ayyy kuzum ya bugun atak geciriyor bebisim ondan donemedim ❤️☺️ tesekkur ettikkkkk cooook kuzummmmm
0 oy
(350 puan) tarafından
Oyyyy maşallah <3 
tarafından
0 oy
tarafından
Yaaaa şerife bu ne neeeee! İlk defa gördüm bu nasıl bir tatlılık abidesi maasallah subhallah sana minik adam nazarlardan korusun seni Rabbim ❤️❤️❤️❤️
tarafından
Ayyy kuzum ya bugun atak geciriyor bebisim ondan donemedim ❤️☺️ tesekkur ettikkkkk cooook kuzummmmm cooook ☺️❤️☺️❤️☺️❤️
tarafından
Oy oy ataklar ❤️❤️❤️❤️ rica ederim canim ❤️❤️❤️❤️
0 oy
(1,191 puan) tarafından

Maşallah  ya  minnoş:D Bu kız kaç aylık oldu

tarafından

3 oldukkkk ❤️☺️❤️☺️
0 oy
(7,249 puan) tarafından
Tipe bak ya maşallah ❤❤
tarafından
(7,249 puan) tarafından
Ay kolay gelsin canım ataklar bizi bitiriyor :))
0 oy
(44,603 puan) tarafından
Yaaaa amanin çok tatlı be serifem maşallah maşallah op yerime şu minik Kasli erkeği☺️❤️❤️❤️❤️❤️❤️
tarafından

Optummm kocamannnn ☺️❤️
0 oy
tarafından
Maşallah yaaa masallahh
tarafından
0 oy
tarafından
Maşallah tebarekAllah serifemmm  minik kaslı erkegin çok tatlııı  rabbim anaları babalı büyütsün canım hayırlı evlatlardan olsun ❤️❤️❤️
tarafından
Ayyy kuzum ya bugun atak geciriyor bebisim ondan donemedim ❤️☺️ tesekkur ettikkkkk cooook kuzummmmm amin kuzummmmmm aminnnnn ❤️☺️ mesajlarina donemedim ama hepsni okudum  ☺️❤️
tarafından
Rica ederim serifemmmm ne demek kuzum ❤️☺️ rabbim şifa versin oku  canım minik kuzuya nazara gelmis olabilir rabbim kem gözden korusun ❤️❤️❤️
0 oy
(2,572 puan) tarafından
Masalahhh bebeye

Hani kasları gözükmüyor ajsjsjsj
tarafından

Hshahshsh gizledik :D sjhshs nazara gelmeSin diye
(2,572 puan) tarafından
Abla seninki atak fln değil sosyal medyada paylasiyosan nazardir hep haa.Ben paylaştığım zamam kızım en az bir hafta durduk yere ağlardı hep
tarafından
Ayy olabilir kuzum hep okuyoruz ama belki de nazardir ❤️❤️❤️
0 oy
(599 puan) tarafından
Aynı sen yaaaa;)
tarafından

Valla miiii ❤️☺️ esime benzetiyor herkes
0 oy
(2,805 puan) tarafından
Kız ağzını burnunu yerim yaa maşallah
tarafından
0 oy
tarafından

Hay maşallah aslan parçası mübarek <3

Güzelim rabbim sana bağışlasın hayırlı evlat olsun inşallah

tarafından

Amin guzelimm☺️❤️
0 oy
(2,593 puan) tarafından

yaaa maşallah minik kaslı erkeğe Rabbim nazarlardan korusun bu nasıl bir güzellik hele o bakışlar <3

tarafından
(2,593 puan) tarafından
ahaha olsun kuzum atakları bitmiyor bebelerin sağlıkla büyüsün :)
0 oy
tarafından
Yaa masallah çok tatlı allah bağışlasın
tarafından
0 oy
(1,663 puan) tarafından
Masallah sübhanallah Rabbim nazarlardan korusun
tarafından
0 oy
(22,070 puan) tarafından
Hele ağzına gözüne kaşlara bakışlara:DD ben dadlu ya kaldır kiz göz değer Masallah diyim
tarafından
0 oy
(710 puan) tarafından
Masallah masallahhhh 41 kere maşallah Yüce Rabbım nazarlardan esirgesin kuzum yolun bahtın açık olsun insallah
tarafından
0 oy
tarafından
Oyyy yuz bin kere maşallah benim kuzuma şerifemmmm bal bu bal önce okudum üfledim telefondan öyle baktim minik kaslı erkeğine❤
tarafından

İlgili sorular

0 oy
24 cevap 563 göst.
16 Şubat 2022 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu
+1 oy
34 cevap 643 göst.
27 Mart 2022 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
19 cevap 407 göst.
7 Mart 2022 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
12 cevap 284 göst.