0 oy
192 göst.
Aile kategorisinde tarafından
Kızlar az önce kaynanama indim evde salça yoktu biraz istedim oğlumda ordaydi kaynanam bir alt katimda oğluma dedi hadi sende annenin yanına git burada kalma senle uğraşamam dese ve o sırada sofra kuruyordu oğlum ağlayarak eve geldi kaynanam sakin bir şekilde söylemedi siz olsanız ne yaparsinjz

7 Cevaplar

0 oy
tarafından
Bakın kizlar
-Reklam-
0 oy
(3,230 puan) tarafından
Biesey yapmam bir daha da yollamam
tarafından
Bende yolamak istemiyorum ama oğlum onlara çok bağlı gitmek için kendini yerden yere vuruyor
0 oy
(9,247 puan) tarafından
Olabılır ne olmus. İşi vardır  bıdaha bırakma sende 
tarafından
Bırakmam zaten
0 oy
tarafından
Valla eger çok yaramaz bir çocuğun varsa haklı ama yok kendi halinde bir çocuksa zoruna gitmesi normal 
tarafından
Yok vwlw oğlum çok yaramaz
tarafından
Benim son postuma bak yorumları oku
Gerçekten yaramaz çocukla ugrasmak çok zor
tarafından
Geliyom hemen
0 oy
tarafından
Kadın yorulmuştur belki çocuğa bakmakta 
tarafından
Kadın çocuğuma bakmıyor ki  balkonunu yıkamis hırsını çocuğumda çıkartıyor
tarafından
Valla eltimin kızı çok yaramaz kaynanama gittiğimde yukarı gelir onlar da alt üst oturur 1 2 saat sonra derim hadi kızım sen aşağı annenin yanına git bende az kafa dinlim derim oda gider aşağıya 1 saat sonra annesinin telefonundan sesli mesaj atar yenge gelim mı kafanı dinledin mı der bence bunlar gayet normal şeyler
0 oy
(48,498 puan) tarafından
bi daha yollamam ona
tarafından
Bende yolamam artik
tarafından
Benim posta gel cano
(48,498 puan) tarafından
mihriyi cagirmisin ona yazdim şimdi ☺️
0 oy
(1,246 puan) tarafından
Bidaha götürmem oğlumu oraya. Ve oğluma da o sana kızmadı üzülme geçti artık kızamaz vs diye teselli verirdim ki travma olmasın.
(1,246 puan) tarafından
Demek ki istenşyo gönderme de bişey de isteme açma kapısını
(48,498 puan) tarafından
travma olmaz anane babannee kizamicak mi istemeyerek yapmış belli bi daha yollamaz olur biter
(1,246 puan) tarafından
Sen izin ver bağırsınlar kızsınlar çocuklarına benim yorumuma karışma. Sana olmamış travma belki ama her çocuk bir değildir sonra çocuğum neden korkuyo neden içine kapanık diye düşünürsünüz.. çocuğa bağırmak azarlamak normalse size göre o şekilde aşaya yorum bırakın ben daha ince düşünüyorum demek ki...
(48,498 puan) tarafından
bende çocuğuma bağırtmam babasi sesini yukseltincede kizarimda ne bu tepkin terslenmedenee konusabilirsin
(1,246 puan) tarafından
Senin yazın da bana tepkili geldi

İlgili sorular

0 oy
14 cevap 482 göst.
10 Aralık 2021 Aile kategorisinde Serpil ahmet (546 puan) tarafından soruldu
0 oy
16 cevap 195 göst.
15 Ağustos 2022 Diğer kategorisinde Emine_Ertunc (250 puan) tarafından soruldu
0 oy
10 cevap 188 göst.
0 oy