0 oy
128 göst.
Aile kategorisinde (482 puan) tarafından
Allah in rahmeti üzerinize olsun. Selam kızlar. 

Ben eşimle iki haftadır problem yaşıyorum problem de borç. Eşim asker inanır mısınız abarti olmasın esim bi dünya maas alıyor. Bir tane borcu dahi kapatamiyor. Resmeb varlık için de yokluk yaşatıyor bana. Ben daha önce esimin iddia oynadığını öğrenmiştim kredi çekmiş bitcoin bile oynamış. Yetmemiş kredi kartlarını batırmış. Neyse borclarimzii kapatalım diye arabayi sattık sonra 60 milyar adima kredi cektik onuda verdim . Kizlar saka gibi ama borçlar kapatılmamis esim bana gecen diyor ki ödemesini yapmadigim kartlar var.sebin krediyi ödeyemem tebligat geldi mecbur kendi kartıma yatirmam lazım dedi. Sinirlendim netice de bu adm bizden ayri 7 ay geçirdi . Bize gönderdiği bin lira kendisi alıyor 11 lira. Kira 1800 oyak konut kredisi 800 e sigara da var. Kisaca masrafı asla yok  her gu  makarna yemiş biz yokken. Ben babam hasta olduğu için 7 ay eşimden ayri geçirdim. Babam öldü:(  neyse dün esime dedim ki . Bana 3000 tl veriyorsun krediyi yatıyorum  gecen ayda vermedin dedim. Bide evde yemeye içmeye birsey yok ben alışveriş e cikagim dedim. Oda gitmiş az biraz bir sey almis gelmiş. Karti ver dedim.aldim elinden. Atmye gittim bide ne göreyim 11 milayardn sadece 900 tl var. Görünce şok oldum . Aradim açmadı. Bende yazdım sen cok yalancı birisin bu ne bu hesap ne dedi yazdim agzima geleni.  Dün görevden geldi hemen yattı şimdi de kalkti evden kaçtı. Kizlar Allah rızası için bana yardım hele .Ben ne yapayım nasıl yol izleyim akla fikre ihtiyacım var. Ben dünden beri tepkiliyim yemek dhai yapmadım. Yemesin umrumda bile değil. Herkese borcu var birini dahi ödememiş..  lütfen fikirlerinizi söyleyin.

6 Cevaplar

0 oy
(48,491 puan) tarafından
diyecek bisey bulamadim ailesineen korktugu biri var mi
-Reklam-
0 oy
tarafından
Komutana şikayet et eşini bi güzel dövsün. Ciddiyim bak bu ne beeee varlık içinde yokluk resmen
tarafından
++++ bende icimden bunu gecirdim bu ne ya yazik gunah
(482 puan) tarafından
Vallahi oyle. Aklimdan geçiyor ama utandım acikcasi
0 oy
(3,381 puan) tarafından
Valla bende aynıyım 4 yıldr evliyim hep bişyler den kıstım ama yok bitmio oda yetmio kaynanam arada kontur istio her konuşmalarında kardeşlerin evlenirse yardım et dio bide  annemin 75 gram bileziğinide verdim çok çok şükür oyun oynamıyor ama paradada bereket yok kalmıo bence seninki maaşı getirsin sana oturup hesap kitap yapın sen öde borçları onada sadece harçlık ver anca öle biter
0 oy
tarafından
Bence eşinin senin daha bilmedigin başka şeylere borcu var hepsi oraya gidiyor 
(482 puan) tarafından
İşte ben bunu nasıl öğrenecm belli arkamdan iş çeviriyor.  Hatta suan bilr kaçtı benden asla konuşmuyor benimle
0 oy
(852 puan) tarafından
Kesin yine iddia yada bitkoin oynuyor o yüzden yatırmamiş
0 oy
(854 puan) tarafından
esimin kartlarinin hepsi bende harcama yapmam ama borclarimiz var krediler cekti kredi kartindan harcama yapti yaklasik 120 bin lira faizle beraber normalde borc 80 bin lira her ay kartlara odemeleri ben yapiyorum boylece odedi mi odemedimi derdi kalmiyo maas kartindan da kalan parayi cektiriyorum kendim aliyorum lazim olursa istiyo yoksada zaten her ay 300 lira bana harclik aliyorum kartima atiyorum lazimsa al benim karttan kullan diyorum ☺️200 bin liradan kalan 120 bin az kaldi o da 2024 te nisan ayinda biticek insallah

İlgili sorular

0 oy
12 cevap 489 göst.
10 Şubat 2021 Aile kategorisinde Nur ela (3,794 puan) tarafından soruldu
0 oy
3 cevap 101 göst.
18 Nisan 2024 Diğer kategorisinde Asya15 (95 puan) tarafından soruldu
0 oy
3 cevap 56 göst.
21 Mart 2024 Diğer kategorisinde Beyza.0943 (4 puan) tarafından soruldu
0 oy
7 cevap 223 göst.