0 oy
489 göst.
Aile kategorisinde (3,794 puan) tarafından
Eşimle ne zaman kavga etsek anası avukat gibi dahil oluyo bastan beri böyle.  Bunda oğlunun da suçu var tabi dahil eden başta kendisi ama devamlı devamlı dahil olup savunmaya geçiyor. Dedim ki her seferinde anne sen dahil olma arada kaynar gidersin seninle yüz göz olmak istemem seninle bi derdim yok bilip bilmeden konuyu dahil oluyosun karışma dedim. Ama beni dinlemedi en sonunda açtım ağzımı anasına yumdum gözümü . Ne hakareti ne iftirasi eksik etmedi .tutamadim kendimi patladim . Kaç yaşında kadın dilinin ayarı yok bende patladim . Siz olsaniz ne yapardiniz. 

12 Cevaplar

+1 oy
(118,971 puan) tarafından
Alsin oglunu gondersin ana rahmine 
(3,794 puan) tarafından
Kiz sinirlerimi ziplatti ya oğlunu avukat gibi savunuyor haksız olduğunu bile bile.
(3,535 puan) tarafından
Ne kibar bir küfür kız bu:)
-Reklam-
+1 oy
(6,668 puan) tarafından
İyi yapmışsın belki geri çeker kendisini biraz 
(3,794 puan) tarafından
Oglunda suç.  Gerçi anası diyebilirdi ki. Oğlum ben karışmam aranizdaki olay diye ama avukat gibi atladi her seferinde
(6,668 puan) tarafından
Bnm eşim de öyle bişey altasw dilini yutmuş gibi susar annesi suçlu bile olsa
0 oy
(4,538 puan) tarafından
Eşin kendini savunamıyormuymuş ki kaynanan savunuyor
(3,794 puan) tarafından
Kız ikisi bi oluyo .
0 oy
tarafından
düzenlendi

Karıştırmam ağzını açtığı anda sen sus karı koca tartışıyoruz üçüncüye sus düşer derim.. Konuşmaya devam ederse kocama adamsan iç işlerimize kimseyi katmazsın der kapıyı çarpar çıkarım yatak odasına kapatırım kendimi o adamı da almam nerde yatıyosa yatsın :)

Ama Allahtan kaynanam asla karışmaz bizde kimsenin yanında tartışmadık henüz 2 yıla yakındır evliyiz geçen gün de kaynanama dert yandım oğlun böyle böyle etti moralim bozuk gel kahve içelim diye bize çağırdım geldi bana kızdı Allah aşkına sen ne takıyon onu,  üzüyon kendini ben hallederim takma kafanı dedi :)  ikinci evliliğim ilki şeytana pabucunu ters giydiren cinstendi bu da adeta kanatsız melek :) caanımm kaynanacuğum<3

tarafından
Kız yok ben kocamı anasına şikayet ettim anasıda beni teselli etti oğlunu da haşlamış :)
(3,794 puan) tarafından
Bizimki tam tersi işte.  Benim adam mi desem öküz deyim. O anasina şikayet ediyo anasida beni arar avukatlik yapar
tarafından
Ay en sevmediğim şey bnm kaynana kim haklıysa ondan yana olur gelini ezen ezdiren biri değil kaynanam kocamda öyle kötü değil zaten arada oluyo tartışma tuz biber niyetine :)
(3,794 puan) tarafından
Benim ilk kaynanam da hep benden taraf olurdu. Oğlumdan değil gelinimden fayda umuyorum derdi. Devamli benden yana olurdu. Bu ikinci kaynana var ya ne bilim. Oteki eltimede öyle galiba tam bilmiyorum ama. Oteki oğlu karısı ile kavga edip anasının evine gelmiş.  Anasida ben sana yeni karı alırım demiş oğlunu teselli etmis
tarafından
Kadına bak yaa tam yolmalık..
0 oy
(699 puan) tarafından
Sen gene güzel uyarmissn öyle bir sinirle güzelce konuşmam bile yani kendimi biliyorum. Biz de aynı kaynanadan var. Diline sağlık 
(3,794 puan) tarafından
Kötü ben oldum ama neyse
0 oy
tarafından
O zaman bende anamı arayım bakalım oda duysun kim haklı Kim haksız konuşalım de bu erkek anaları her şeyi kendilerine hak görüyorlar ya deli oluyorum bizim anamızda onların ogluna karışsın o zaman
(3,794 puan) tarafından
Oğlum da oğlum der devamlı al g.tune sok diycem az kaldı ona da.
tarafından
Soksunlar valla evlenınce kıymete biniyo analarıda ogullarıda
(3,794 puan) tarafından
Aynen valla.  Ama ben naptim attim evden anasının evine
0 oy
(14,003 puan) tarafından
Senin kadar bile sabredemezdim ben 
(3,794 puan) tarafından
Kadın ağzını açtı bende açtım valla.
(14,003 puan) tarafından
OH boşver birazcık haddini bilir belki eşine de söyle bu 4 duvar süs olsun diye yapılmamış
(3,794 puan) tarafından
Mahalle karilari gibi dedikodu cu bu adam
(14,003 puan) tarafından
Böyle erkekler neden evlenip kadinlarjmizin hayatını mahvediyor olduresim geliyor hepsini
0 oy
(3,053 puan) tarafından
iyi olmuş boşver herkesin bı damarı var haddini bilsin herkes iyi yapmışsın
(3,794 puan) tarafından
Edepsiz bilmem terbiyesiz oldum ama haketti
(3,053 puan) tarafından
Aman boşver hiç bişey olmaz o öyle diyince öyle olmadın ya
0 oy
(9 puan) tarafından
Gercekten zor bir durum. Ama erkekler bence gec olgunlasiyor biraz. Annesine karsi da hakli da haksiz da olsan bence saygini yitirme bazi seyleri tatli dille soyle ama bence sesini yukseltme.esinle de aran kotu olur. Esinle halletmeye calis kavgani onla yap yalnizken yap. Hic olmadi Sessiz kal iceri git. Sakin zamanda konusun. Ben kendime adima iki taraf sinirliyken konusmayi dogru bulmuyorum. Sorunlar daha da buyuyo boyle olunca. 
(3,794 puan) tarafından
Asla mecbur değilim şükür.  Ben kendimi ezdirmedigim için öyle yapıyorlar zaten.
(9 puan) tarafından
Bi kere ozellikle maddi mecburiyetin yoksa cok sevindim. Kac yillik evlisin. Genelde ilk yillar olur ama sonra erkek es olmaya alisir. Ailesini esini ayirabilir belki.
(3,794 puan) tarafından
4 sene oldu . Ve baştan beri böyle duzelir diye bekledim   ama aynı
(9 puan) tarafından
Az degilmis. Ben de 6 yillik evliyiim. Esim asla ilk gunkigibi degil daha olgun daha saygili daha sevgili. Tabi ben de oyleyim bence. Evlilik zamanla oturuyo. Ama 4 sene de az degil
(3,794 puan) tarafından
Değişmez canım bu. 40 yaşında adam
0 oy
tarafından
Eşimle tartışmamız da kayinvaldem.dahil.olur.ama.beni savunur ..kıza ne.diyosun.diye..ogluna çok kızar..iyi yapmisin hakkene hakkedigi gibi davrancaksin.
(3,794 puan) tarafından
Anam Benim ki resmen dusman kesiliyor
tarafından
Basta.zaten.kari koca aarasina girilmez..ben oğlumla babasinin arasına bile girmiyorum...babası kiziyo oğluma sessiz.kaliyorum.bana geliyo baba haklı git.ozur dile diyorum...evlatta hatasıyla evlat..
(3,794 puan) tarafından
Cok şımarık büyümüş bu. Anasi toz kondurmuyor.  40 yasinda adam oysaki halen anasi babasi çocuk gibi davranıyor
tarafından
Allah kolaylık versin canım valla işin zor.
0 oy
(3,156 puan) tarafından
Senin yaptığını yapardım artık bi herkes kendine gelsin ne ya bu
(3,794 puan) tarafından
O kadar seviyon madem dedim postaladim oğlunu yanına.  Alsın çıktığı deliğe geri soksun
(3,156 puan) tarafından
Çok iyi etmişsin oğlu çıktı artık ondan evlendi hala bekar ki hayatları gibi mi istiyolar anlamış değilim
(3,794 puan) tarafından
Başına calsin oğlunu.  Oğlu da insan olsa annesi ile beni yüz göz etmezdi
(3,156 puan) tarafından
Çok çok haklısın ne diym ki
0 oy
(5,324 puan) tarafından
Haklısın. İnsanın eşiyle özeli olmalı. Herşeye maydonoz olmaması gerekti
(3,794 puan) tarafından
Oğlu hatalı başta annesini dahil etmemeliydi. Hadi oğlu bu hatayı yaptı.  Anası ben karışmam deyip beni aramamaliydi her seferinde. Hadi aradı avukatlik yapmamaliydi. Kendileri kasindi

İlgili sorular

0 oy
5 cevap 105 göst.
0 oy
12 cevap 438 göst.
24 Ocak 2024 Diğer kategorisinde Nisan89 (882 puan) tarafından soruldu
0 oy
3 cevap 172 göst.
1 Ekim 2022 Aile kategorisinde Rabia demir (80 puan) tarafından soruldu
0 oy
0 cevap 145 göst.
13 Nisan 2022 Diğer kategorisinde Ipek41 (7,376 puan) tarafından soruldu